Most $10,000: Finále bez české účasti18.05.2013 Ani jednomu ze dvou českých zástupců se nepodařilo postoupit ze semifinále. Sobotní program posunul déšť, Pospíšil se střetl s Thiemem, na kterého měl 5:3 a servíroval na zisk setu. Vedení však nevyužil a ve druhém setu navíc přibylo zbytečných chyb. Thiem vyhrál 7:6(3) 6:1. Michal Franěk prohrál 4:6 3:6 s Gombosem, když si vždy na začátku setu prohrál svoje podání. Gombos byl na svém servisu výrazně lepší, hrál aktivněji a v jeho prospěch hrála i únava Fraňka, který včera kromě singla vyhrál i finále čtyřhry spolu s Kunčíkem. V neděli se očekává vyrovnané finále. |
Zpravodajství z oblasti českého tenisu |
|---|
Masters Nike junior Tour U14 vyhráli Prokop a Miklová Vítězi národního Masters do 14-ti let se stali Vojtěch Prokop (1998, TC MJ-Tenis) a Barbora Miklová (1998, TK SK Zlín). Prokop ve finále porazil Alessandra Ricciho 6:2, 6:0 a Miklová si poradila s Markétou Vondroušovou 6:7(6), 6:4, 6:2.
26.09.2012 |
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.
23.09.2012 |
Pohár prezidenta ČTS – miliony pro mládež Už patnáctý rok je ve funkci prezidenta ČTS Ivo Kaderka, český tenis patří k nejlepším na světě a je už dlouhá léta v dokonalé finanční kondici. Přitom problémy kolem financování českého sportu jsou rok od roku větší.
21.09.2012 |