Český tenisový svaz

MČR družstev staršího dorostu

16.09.2013

Od neděle 15. září se tradičně na kurtech TK Sparta Praha koná Mistrovství ČR družstev v kategorii dorostu. V předkole byly úspěšné čtyři týmy: TK PRECHEZA Přerov, Severočeská tenisová, TK Slavia Plzeň a TK Olymp Praha. Rovnou mezi osmi čekal TK AGROFERT Prostějov, TK Sparta Praha, I.ČLTK Praha a TK Neridé. Obhájcem titulu je prostějovský tým.

Čtvrtfinále:

TK AGROFERT Prostějov – TK Olymp Praha
I.ČLTK Praha – Severočeská tenisová o.s.
TK Slavia Plzeň – TK PRECHEZA Přerov o.s.
TK Neridé – TK Sparta Praha

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.