Český tenisový svaz

Magdalena Pantůčková poprvé ve finále na desítce žen

13.09.2015

Skvělé dva týdny má za sebou Magdalena Pantůčková (1999, NR), která v chorvatském Bolu posbírala cenné body do ženského žebříčku WTA. Minulý týden došla Pantůčková z kvalifikace do semifinále dvouhry, tento týden se probojovala až do finále. V něm nestačila na stejnou hráčku jako před týdnem Maďarku Bondar 5:7 4:6. Z těchto dvou turnajů si mladší ze sester Pantůčkových odváží 11 bodů. Výsledky.

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.