Český tenisový svaz

Češi na žebříčku ATP a WTA: Jiří Veselý na hranici první stovky

10.06.2013

Jiří Veselý došel do finále prostějovského challengeru, což ho posunulo o dalších 21 cenných míst těsně za hranici první stovky žebříčku ATP, Jirka se od pondělí 10. června nachází na 106. místě. O 6 míst si polepšil také jeho finálový přemožitel Radek Štěpánek (46. ATP). Petra Kvitová klesla na 8. pozici.

František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.