Áčkový turnaj staršího žactva v Havířově a Mostě vyhráli Mališ a Černá16.02.2017
Turnaje ČTS třídy A v kategorii staršího žactva se konaly v Havířově (chlapci) a Mostě (dívky). Dvouhru chlapců v Havířově vyhrál Šimon Mališ (2003, TK AGROFERT Prostějov), který ve finále porazil Josefa Zapletala (2003, TENIS SLOVÁCKO z.s.) 5:7, 7:5, 6:2. Čtyřhru vyhrála dvojice Mikula – Prachař. V Mostě ve dvouhře dívek zvítězila Agáta Černá (2004, I.ČLTK Praha), která ve finále porazila Lindu Noskovou (2004, TK Na Dolině o.s.) 6:0, 6:4. Čtyřhru vyhrála dvojice Nosková – Kněžková. Výsledky: chlapci, dívky. |
Zpravodajství z oblasti českého tenisu |
|---|
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.
23.09.2012 |
Pohár prezidenta ČTS – miliony pro mládež Už patnáctý rok je ve funkci prezidenta ČTS Ivo Kaderka, český tenis patří k nejlepším na světě a je už dlouhá léta v dokonalé finanční kondici. Přitom problémy kolem financování českého sportu jsou rok od roku větší.
21.09.2012 |