Název: |
Raškovice Open |
Datum: |
28.-29.09. |
Pořadatel: |
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (200) |
Místo konání: |
Raškovice |
Kódové číslo: |
916810 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Šebesta Jindřich |
Raškovice 572 | |
739 04 Pražmo | |
Tel. (1): |
605294441 |
E-mail: |
tenisraskovice@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 15.03.2019 08:09:28 |
2. |
Dömény Alex | 13.04.2011 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | volná karta | 08.04.2019 12:21:18 |
3. |
Jurga Tobiáš | 08.08.2010 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | volná karta | 08.04.2019 12:22:36 |
4. |
Pekárek Matyáš | 04.02.2011 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | volná karta | 08.04.2019 12:24:09 |
5. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 15.04.2019 20:29:53 |
6. |
Endlová Karolina | 28.04.2010 | TJ Baník Ostrava OKD | volná karta | 04.05.2019 21:31:54 |
7. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 26.05.2019 19:04:20 |
8. |
Pečinka Adam | 08.08.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta | 16.06.2019 22:39:19 |
9. |
Soročin Antonin | 03.06.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | volná karta | 02.07.2019 09:45:56 |
10. |
Divín Petr | 08.07.2010 | TK Zašová | volná karta | 27.07.2019 12:27:11 |
11. |
Novák Richard | 26.04.2012 | TK Zašová | volná karta | 27.07.2019 22:43:17 |
12. |
Lang Viktor | 10.08.2011 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 25.08.2019 18:36:32 |
13. |
Parzyk Daniel | 12.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 27.08.2019 22:51:47 |
14. |
Gola Petr | 02.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 23.09.2019 16:16:12 |
15. |
Žáček Matyáš | 16.12.2010 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 27.09.2019 07:52:26 |
16. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 27.09.2019 09:28:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hlistová Eliška | 19.10.2011 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno hráčem | 26.08.2019 07:51:30 |
2. |
Struminská Julie | 05.05.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno hráčem | 11.09.2019 21:59:54 |
3. |
Tofel Matyáš | 08.06.2010 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | odhlášeno pořadatelem | 23.09.2019 13:28:47 |
4. |
Kučatý Michael | 16.12.2011 | TK Slavia Orlová | odhlášeno hráčem | 24.09.2019 21:57:48 |
5. |
Knápek Vojtěch | 16.10.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2019 12:06:17 |