Název: |
3. Sparťanská pětka - STŘEDNÍ KURT |
Datum: |
11.-11.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (250) |
Místo konání: |
TK Sparta - Stromovka |
Kódové číslo: |
916688 |
Dvorců + povrch: |
8 A-B Zlín |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 15.03.2019 18:11:03 |
|
2. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | 21.03.2019 09:11:54 |
|
3. |
Myland Adam Joseph | 24.05.2011 | SK HAMR, z.s. | 02.04.2019 21:09:29 |
|
4. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 02.04.2019 22:41:36 |
|
5. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | 08.04.2019 08:42:04 |
|
6. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | 22.04.2019 09:27:26 |
|
7. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 23.04.2019 09:56:04 |
|
8. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | 24.04.2019 18:47:04 |
|
9. |
Svoboda Adéla | 19.04.2012 | TK Olymp Praha | 29.04.2019 11:20:17 |
|
10. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | 29.04.2019 21:15:23 |
|
11. |
Kovář Antonín | 27.09.2011 | TK Olymp Praha | 25.06.2019 17:10:57 |
|
12. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 27.06.2019 08:41:58 |
|
13. |
Nosek Adam | 02.04.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 09.07.2019 23:58:19 |
|
14. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 10.07.2019 23:40:12 |
|
15. |
Hrbatá Ella | 01.01.2011 | TK Sparta Praha | 14.07.2019 22:31:11 |
|
16. |
Weigert Matyáš | 12.04.2012 | SK HAMR, z.s. | 30.07.2019 14:36:11 |
|
17. |
Jusková Anita | 16.10.2012 | Sokol Čimice | 03.08.2019 07:18:56 |
|
18. |
Přikrylová Valentýna | 13.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 03.08.2019 07:29:28 |
|
19. |
Toman Bruno | 01.08.2013 | TK Sparta Praha | 06.08.2019 14:19:54 |
|
20. |
Gabrielová Edita Luisa | 08.04.2011 | SK Aritma Praha | 07.08.2019 09:36:38 |
|
21. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 10.08.2019 12:43:50 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 11.05.2019 19:03:21 |
2. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 08.06.2019 21:10:33 |
3. |
Hánová Ema | 10.07.2012 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 06.07.2019 22:07:51 |
4. |
Blaščík Tobiáš Samuel | 27.05.2012 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 05:54:19 |
5. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 28.07.2019 15:11:57 |
6. |
Panáček Jan | 18.04.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.07.2019 18:26:23 |
7. |
Neužilová Natálie | 13.03.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 01.08.2019 01:45:27 |
8. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 03.08.2019 22:18:45 |
9. |
Sýkorová Marie | 08.05.2010 | LTC Slovan Kladno | odhlášeno hráčem | 05.08.2019 13:31:24 |
10. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 05.08.2019 21:48:09 |
11. |
Vedralová Eliška | 24.01.2011 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 07.08.2019 15:07:57 |
12. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno pořadatelem | 10.08.2019 16:11:51 |