Český tenisový svaz
Název:
Sparta Head Minitenis Tour II - Z19
Datum:
19.-19.01.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906018
Dvorců + povrch:
6 ULTRA CUSHION
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
30
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Poznámka pořadatele:

Pravidla turnajů najdete v sekci výsledky. Masters se koná 10.3.2019. Do turnaje budou přijati pouze hráči/čky přihlášené přes IS ČTS.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s.  
06.11.2018 00:08:13
2.
Zikmund Adam 29.01.2013 TJ Solidarita Praha 10  
06.11.2018 08:28:00
3.
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
14.11.2018 08:44:23
4.
Blaščík Tobiáš Samuel 27.05.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
14.11.2018 08:49:43
5.
Burešová Ella 06.02.2014 TK Sparta Praha  
16.11.2018 19:43:24
6.
Motal David 21.05.2012 TC Dvůr Králové, z.s.  
22.11.2018 22:43:29
7.
Kurylova Nicole 04.07.2013 SK HAMR, z.s.  
02.12.2018 18:54:05
8.
Weigert Matyáš 12.04.2012 Tenis Proboštov z.s.  
04.12.2018 10:36:24
9.
Hánová Ema 10.07.2012 Lokomotiva Zdice  
05.12.2018 20:39:19
10.
Germala Robert 02.04.2012 SK HAMR, z.s.  
09.12.2018 14:16:02
11.
Toman Bruno 01.08.2013 TK Sparta Praha  
11.12.2018 21:56:46
12.
Adamcová Veronika 27.06.2012 TK AGROFERT Prostějov  
01.01.2019 15:57:41
13.
Bláha Adam 21.02.2012 Sokol Králův Dvůr  
07.01.2019 09:01:09
14.
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha  
08.01.2019 15:35:31
15.
Šuda Jakub 03.05.2012 TK AGROFERT Prostějov  
09.01.2019 10:27:32