Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  SK Véska
Datum:  13.-17.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Dvořáková Valentina
 
 
 
Vlčková Gabriela
6:1, 6:2
 
Bejlek Sára
2:6, 6:0, 7:5
 
Říhová Lucie
6:0, 4:6, 6:3
 
Kajabová Klára
7:5, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Wirglerová Simona
 
Klimovičová Linda
6:0, 6:3
 
 
 
Řezníčková Natálie
6:3, 3:6, 6:3
 
Pobořilová Aneta
6:2, 6:3
 
Tomajková Kristýna
6:3, 6:3
 
Štruplová Julie
4:6, 6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Mihoková Petra
 
Zelená Andrea
6:2, 6:4
 
 
 
Bartůňková Nikola
6:3, 0:6, 7:5
 
Paterová Natálie
6:3, 6:1
 
Pařízková Kateřina
7:5, 6:2
 
Tóthová Emma
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Bubeníková Miroslava
 
Abeldinova Alla
6:2, 6:4
 
 
 
Pávková Katrin
6:4, 6:2
 
Mlenská Sára
6:0, 6:0
 
Viktorinová Eliška
6:2, 6:4
 
Kolaříková Martina
6:4, 7:5
 
 
6:3, 4:6, 6:2
 
Šalková Dominika
 
Ivanová Lucie
6:3, 6:4
 
 
 
Hažmuková Viktorie
6:0, 6:1
 
Drugdová Salma
6:3, 0:6, 7:6 (5)
 
Čornyjová Yvona
6:4, 6:0
 
Charvátová Kateřina
6:3, 6:0
 
 
6:4, 7:5
 
Šulcová Vanesa
 
Přecechtělová Darina
6:2, 6:1
 
 
 
Huťková Klaudie
6:3, 6:2
 
Šarinová Sára
6:1, 6:0
 
Fížová Monika
7:5, 6:3
 
Látalová Adéla
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Jelínková Barbora
 
Křepinská Simona
6:4, 6:2
 
 
 
Odehnalová Nela
6:2, 3:6, 6:2
 
Heiderová Karolína
6:2, 6:2
 
Hanáková Denisa
6:2, 7:6 (3)
 
Šmejkalová Amélie
7:6 (5), 5:7, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Křenková Tereza
 
Havlíčková Lucie
4:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Šilhavá Aneta
6:2, 6:3
 
Hranáčová Kristýna
6:1, 6:2
 
Havlová Natálie
6:0, 6:4
 
Bencová Kateřina
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Beránková Adriana
 
Rozhodčí turnaje: Ondřej Perůtka & Pavel Perůtka
Počet účastníků48
NasazeníBH
Dvořáková Valentina 1745
Beránková Adriana 2045
Jelínková Barbora 2845
Zelená Andrea 3235
Mihoková Petra 3335
Šalková Dominika 3435
Ivanová Lucie 3535
Šulcová Vanesa 3635
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 812019

Dvořáková Valentina - Jelínková Barbora
 
 
 
Bartůňková Nikola - Odehnalová Nela
6:4, 7:5
 
Bubeníková Miroslava - Látalová Adéla
7:6 (2), 3:6 (5)
 
 
6:2, 5:7, 1:0 (7)
 
Bejlek Sára - Šulcová Vanesa
 
 
7:5, 6:2
 
Havlíčková Lucie - Pávková Katrin
 
Mihoková Petra - Abeldinova Alla
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
Mlenská Sára - Motyková Markéta
6:3, 6:3
 
Drugdová Salma - Heiderová Karolína
6:1, 6:1
 
Tóthová Emma - Šarinová Sára
6:4, 6:4
 
Šilhavá Aneta - Říhová Lucie
6:0, 6:1
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (4)
 
Klimovičová Linda - Přecechtělová Darina
 
Křepinská Simona - Štruplová Julie
3:6, 7:5, 1:0 (6)
 
 
 
Hranáčová Kristýna - Branišová Adéla
7:6 (4), 6:3
 
Huťková Klaudie - Fížová Monika
6:0, 6:1
 
Šmejkalová Amélie - Viktorinová Eliška
scr.
 
Charvátová Kateřina - Hažmuková Viktorie
6:2, 2:6 (4)
 
 
7:5, 6:3
 
Křenková Tereza - Ivanová Lucie
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
6:2, 6:0
 
 
 
Paterová Natálie - Tomajková Kristýna
6:4, 6:1
 
Vlčková Gabriela - Kolaříková Martina
6:4, 6:7 (5), 1:0 (8)
 
Pobořilová Aneta - Kajabová Klára
6:3, 6:2
 
Hanáková Denisa - Havlová Natálie
6:4, 6:4
 
 
6:3, 1:0, scr.
 
Zelená Andrea - Šalková Dominika
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Dvořáková Valentina 1745
Jelínková Barbora 2845
Zelená Andrea 3235
Mihoková Petra 3335
Šalková Dominika 3435
Ivanová Lucie 3535
Šulcová Vanesa 3635
Klimovičová Linda 3735
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 814019

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Moravcová Viktorie09.09.2005TK Neridé
Köhlerová Ester19.08.2004Lokomotiva Trutnov
Jilkova Michaela05.10.2005SKT Planá n.Luž.
Fruhvirtová Linda01.05.2005TK Sparta Praha