Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
východočeský (P - 300)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
716920
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D.
K rozvodně 92
53O 06 Pardubice
Tel. (1):
777 132 728
Tel. (2):
777341301
E-mail:
zalabska@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

!!!POZOR ZMĚNA PREZENTACE!!! Dle rozpisu VčOTS na stránkách oblastního svazu je prezentace v pátek 12.6. do 18,00 (SMS ve tvaru příjmení, jméno, BH, CŽ), následuje los a zveřejnění v IS.

Hrací systém: DVOUHRA- 3. set supertiebreak, ČTYŘHRA- NO-AD, 3. set supertiebreak Vítěz dvouhry bude nominován na MČR jednotlivců v dané kategorii - hrací systém zadal Východočeský oblastní tenisový svaz - ne pořadatel.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
70
30
 
volná karta
20.05.2020 11:56:15
2.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
115
25
 
volná karta
13.05.2020 17:22:23
3.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
volná karta
24.05.2020 18:14:18
4.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
 
volná karta
24.05.2020 17:59:00
5.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
150
20
 
volná karta
13.05.2020 17:33:22
6.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
162
20
 
volná karta
27.05.2020 01:34:56
7.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
 
volná karta
13.05.2020 21:55:17
8.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
194
15
 
volná karta
14.05.2020 12:55:41
9.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
210
15
 
volná karta
24.05.2020 18:05:24
10.
Krotký Michal 27.11.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
244
15
 
volná karta
29.05.2020 19:07:01
11.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
volná karta
31.05.2020 20:37:33
12.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
 
volná karta
11.05.2020 20:45:56
13.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
volná karta
13.05.2020 11:46:41
14.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
276
15
 
volná karta
12.05.2020 19:23:39
15.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
281
12
 
volná karta
26.05.2020 10:43:13
16.
Šimonek Patrik 26.05.2008 TO TJ Tesla Pardubice
291
12
 
volná karta
15.05.2020 15:13:20
17.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
310
12
 
volná karta
20.05.2020 16:55:07
18.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
 
volná karta
20.05.2020 19:55:34
19.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
316
12
 
volná karta
16.05.2020 11:16:41
20.
Koutník Tomáš 10.04.2009 Tenisový klub Eden
327
12
 
volná karta
14.05.2020 15:20:17
21.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
volná karta
16.05.2020 16:56:43
22.
Jůdl Tomáš 11.07.2008 TK Kvasiny
389
12
 
volná karta
02.06.2020 12:34:59
23.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
391
12
 
volná karta
17.05.2020 11:16:56
24.
Nosek Jan 27.03.2008 TK Kvasiny
402
12
 
volná karta
24.05.2020 20:51:38
25.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
439
9
 
volná karta
24.05.2020 15:31:55
26.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
444
9
 
volná karta
26.05.2020 09:59:11
27.
Vondruška Viktor 06.11.2009 Tenisový klub Eden
448
9
 
volná karta
15.05.2020 12:21:48
28.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
489
9
 
volná karta
16.05.2020 08:44:57
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmejc Dominik 20.06.2009 LTC Pardubice
516
9
 
 
23.05.2020 15:59:24
2.
Pala Matyáš 28.06.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
586
9
 
 
15.05.2020 09:20:07
3.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
631
9
 
 
22.05.2020 21:55:07
4.
Jahelka Štěpán 02.09.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
657
9
 
 
13.05.2020 09:45:54
5.
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov
657
9
 
 
29.05.2020 13:17:50
6.
Husak Michal 13.10.2009 TO TJ Tesla Pardubice
695
6
 
 
25.05.2020 11:21:48
7.
Lovas Vít 06.05.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
730
6
 
 
12.05.2020 14:02:01
8.
Marek Filip 25.01.2008 Sokol Smiřice
737
6
 
 
26.05.2020 19:18:02
9.
Mynář Karel 11.12.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
835
6
 
 
28.05.2020 22:21:05
10.
Forman Jakub 03.04.2009 TO TJ Tesla Pardubice
868
6
 
 
20.05.2020 20:34:50
11.
Forman Šimon 03.04.2009 TO TJ Tesla Pardubice
1428
4
 
 
20.05.2020 20:31:51
12.
Hudec Václav 18.09.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1646
3
 
 
21.05.2020 20:56:33
13.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
 
12.05.2020 14:10:46
14.
Tišer Max 02.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
 
16.05.2020 07:12:10
15.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
 
16.05.2020 13:17:20
16.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
 
19.05.2020 18:45:04

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.06.2020 09:58:50
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.06.2020 12:10:50