Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Milo Cup 2015
Pořadatel:  TK Milo Olomouc
Datum:  25.-27.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Čech Filip
 
 
 
Zaorálek Ondřej
6:0, 6:2
 
Kondler Libor
6:1, 6:1
 
Snížek Viktor
6:0, 6:1
 
Babka Martin
6:3, 6:1
 
Matula Maxmilián
4:6, 6:0, 6:2
 
Kořalka Vojtěch
1:6, 6:2, 6:4
 
Laciga Bruno
6:0, 6:4
 
 
 
Bartoň Radovan
6:0, 6:0
 
Staněk Jakub
6:1, 6:0
 
Dohnal Jan
1:6, 6:0, 6:2
 
Vacula Filip
6:0, 6:0
 
Langer Patrik
6:2, 6:1
 
Barrow Timothy
6:0, 6:1
 
Kvapil Eduard
6:3, 6:4
 
Raška Jan
6:1, 6:3
 
Bobek Vojtěch
6:2, 6:0
 
Kučera Daniel
7:6, 6:0
 
Pekár Jan
6:3, 7:5
 
Faltýnek Tomáš
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Zourek David
 
Bobek Tomáš
7:5, 6:7 (4), 6:1
 
Rousek Šimon
6:3, 6:2
 
Staněk Jan
6:1, 6:3
 
Zavadil Alexandr
6:4, 6:2
 
Budina Martin
6:4, 7:5
 
Petřík Ondřej
6:4, 2:6, 6:3
 
 
4:6, 6:1, 6:3
 
Foldyna Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Vojtěch Častulík
Poznámka pořadatele: Neregistrovaný hráč - Bartoň Radovan, nar. 28.11.2005
Počet účastníků28
NasazeníBH
Čech Filip 6735
Foldyna Matěj 36212
Laciga Bruno 37912
Zourek David 38812
Kvapil Eduard 5049
Kořalka Vojtěch 5189
Bobek Tomáš 5879
Barrow Timothy 5879
Kategorie : 4Součet BH: 107
Kódové číslo akce: 712142

Čech Filip - Bartoň Radovan
 
 
 
Petřík Ondřej - Budina Martin
6:0, 6:3
 
Vacula Filip - Pekár Jan
2:6, 7:6 (8), 1:0 (3)
 
Bobek Tomáš - Bobek Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
 
Kořalka Vojtěch - Rousek Šimon
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Barrow Timothy - Laciga Bruno
 
 
6:2, 6:0
 
Matula Maxmilián - Zavadil Alexandr
 
Babka Martin - Faltýnek Tomáš
6:3, 6:0
 
Raška Jan - Dohnal Jan
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
 
7:6 (5), 6:2
 
Foldyna Matěj - Kvapil Eduard
 
Rozhodčí turnaje: Vojtěch Častulík
Poznámka pořadatele: neregistrovaný hráč: Radovan Bartoň, 28.11.2005
Počet dvojic10
NasazeníBH
Čech Filip 6735
Foldyna Matěj 36212
Laciga Bruno 37912
Kvapil Eduard 5049
Kořalka Vojtěch 5189
Bobek Tomáš 5879
Barrow Timothy 5879
Faltýnek Tomáš 6666
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 714142

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rousek Šimon12.11.2003ITS Tennis Club, z.s.
Raška Jan14.05.2005I.NTC Olomouc
Langer Patrik06.04.2005ITS Tennis Club, z.s.
Bartoň Radovan28.11.2005TK Natali