Český tenisový svaz

Faltýnek Tomáš

Datum narození:
12.03.2004
Platnost reg. do:
04.03.2020
Klub:
T.J. Sokol Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK PRIS Frýdek-Místek
666 (6)
 
 
 
2016
TK PRIS Frýdek-Místek
686 (6)
 
 
 
2017
I.NTC Olomouc
1342 (1)
 
 
 
2018
I.NTC Olomouc
 
695 (4)
 
 
2019
T.J. Sokol Šumperk
 
872 (1)
833 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Tenisový klub Šternberk, z.s.
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Tenisový klub Šternberk, z.s.
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
16.02.2019

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

8>4 Laciga, Vacula - Pechal, Faltýnek 6:1, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
1
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
5.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
6.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
5.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
6.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1