Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  14.-17.02.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Přáda Jaroslav
 
 
 
Utkin Denis
6:1, 6:4
 
Skřivánek Max
6:0, 6:0
 
Bláha Karel
6:3, 6:1
 
Krejčík David
6:0, 6:1
 
Homola Matyáš
6:3, 0:6, 1:0
 
Štěpánek Adam
6:0, 6:2
 
Severýn Václav
6:4, 6:7, 1:0
 
 
 
Manhart Jakub
6:1, 6:2
 
Šulc Matěj
6:3, 3:6, 1:0
 
Hora Vilém
6:2, 6:3
 
Kvapil Ondřej
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Růžek Matyáš
 
Peterka Jakub
6:4, 6:1
 
Tůma Matouš
3:6, 7:6, 1:0
 
Bouda Jan
6:4, 7:5
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:1, 6:0
 
Mackovič Šimon
6:3, 7:6
 
Stehlík Vilém
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Brettl Tobiáš
 
Štěpánek Kryštof
6:1, 6:3
 
Krušina David
6:1, 6:0
 
Onder Martin
6:4, 6:1
 
Šimek Dominik
7:5, 7:6
 
Kovařík Dominik
6:0, 6:1
 
Chmelař Marek
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Roubík Martin
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků27
NasazeníBH
Přáda Jaroslav 21715
Roubík Martin 25615
Brettl Tobiáš 26715
Severýn Václav 28512
Růžek Matyáš 38212
Štěpánek Adam 39312
Štěpánek Kryštof 41812
Peterka Jakub 43312
Kategorie : 5Součet BH: 105
Kódové číslo akce: 702150

Brettl Tobiáš - Přáda Jaroslav
 
 
 
Rieser Sedrik Aurelius - Chmelař Marek
6:0, 6:2
 
Mackovič Šimon - Vaněk Tomáš
6:0, 6:1
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
 
4:6, 6:1, 1:0
 
Skřivánek Max - Kovařík Dominik
 
Onder Martin - Peterka Jakub
3:6, 6:0, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Šulc Matěj - Severýn Václav
 
Manhart Jakub - Stehlík Vilém
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Roubík Martin - Růžek Matyáš
 
Poznámka pořadatele: program na neděli: 8:30==Přáda-Krejčík, Severýn-Růžek,Peterka-Brettl 9:30==Štěpánek-Roubík, Švíglerová-Vondráčková, Bidzilia-Řezáčová 11:00==semi kluci singl, debl Rieser,Chmelař-Vaněk,mackovič 12:30==finále singl dívky, na další debly volejte v 11 hpdin
Počet dvojic9
NasazeníBH
Přáda Jaroslav 21715
Roubík Martin 25615
Brettl Tobiáš 26715
Severýn Václav 28512
Růžek Matyáš 38212
Štěpánek Adam 39312
Štěpánek Kryštof 41812
Peterka Jakub 43312
Kategorie : 5Součet BH: 105
Kódové číslo akce: 704150

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Roubík Martin21.07.2009Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Kovařík Dominik04.02.2010SK Aritma Praha
Štěpánek Kryštof07.10.2009TENIS Klánovice
Peterka Jakub09.05.2008Sokol Čimice
Růžek Matyáš26.03.2009TJ Solidarita Praha 10
Štěpánek Adam07.10.2009TENIS Klánovice
Homola Matyáš21.09.2010Slavoj Český Brod
Vaněk Tomáš13.05.2010Open Tennis Club