Český tenisový svaz
Název:
HIT CUP
Datum:
29.02-02.03.
Pořadatel:
SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
606136
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macura Viktor
Hradecká 775/115
500 11 Hradec Králové
Tel. (1):
722674616
E-mail:
viktorhelix@seznam.cz
Internet:
www.sportparkhit.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 28.2. do 18:00 formou SMS na tel.: 725 307 448. POZOR TURNAJ SE HRAJE NA ANTUCE!!!!!

Pavouk bude na IS ČTS zveřejněn do 20:00.

PROGRAM TURNAJE:
So - 3 kurty (singl do čtvrtfinále, debl do finále)
Ne - 2 kurty (singl do finále, debl dohra do konce)
Po - finále dvouhry

ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: 3. set - super-tiebreak
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
 
01.11.2019 09:35:13
2.
Hostáková Julie 21.04.2007 LTC Modřany 2005
275
6
433
 
15.02.2020 09:22:40
3.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
313
6
80
 
23.02.2020 12:46:04
4.
Sulková Karolína 02.10.2007 Tenisový klub Eden
333
6
209
 
04.02.2020 20:51:25
5.
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora
389
6
 
 
18.11.2019 22:27:35
6.
Vašáková Martina 15.05.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
411
4
167
 
25.01.2020 20:21:33
7.
Říhová Viktorie 18.09.2006 TC Dvůr Králové, z.s.
443
4
 
 
26.02.2020 18:39:27
8.
Ševečková Valerie 22.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
516
4
84
 
03.11.2019 12:37:06
9.
Špůrová Kateřina 14.12.2006 TC Dvůr Králové, z.s.
569
4
 
 
29.11.2019 16:49:50
10.
Dovrtělová Eliška 14.03.2007 Tenisový klub Eden
674
3
297
 
07.02.2020 20:39:31
11.
Havlíčková Lucie 14.03.2006 Sokol Týnec n.L.
796
3
 
 
03.02.2020 19:29:09
12.
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
845
1
220
 
01.11.2019 16:35:08
13.
Lapčáková Tereza 08.04.2008 Tenisový klub Eden
845
1
444
 
30.11.2019 21:34:42
14.
Vorlová Lucie 25.09.2008 Tenisový klub Eden
845
1
383
 
30.11.2019 21:35:42
15.
Hochmanová Barbora 07.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
845
1
252
 
05.01.2020 22:16:09
16.
Herzánová Noemi 17.10.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice
845
1
 
 
31.01.2020 20:35:57
17.
Nálevková Barbora 07.05.2008 Tenisový klub Eden
845
1
363
 
23.02.2020 13:37:40
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
472
4
81
odhlášeno hráčem
18.02.2020 16:27:11
2.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
845
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:39:03
3.
Poláková Natálie 04.04.2007 ŽLTC Brno
693
3
333
odhlášeno hráčem
22.02.2020 14:59:10
4.
Niemiec Natalia 07.09.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
361
6
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 18:30:26
5.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
484
4
92
odhlášeno hráčem
23.02.2020 03:27:18
6.
Ševcová Barbora 02.10.2007 TK Kvasiny
496
4
113
IS: kolizní přihláška
23.02.2020 12:00:23
7.
Dufková Ema 17.11.2007 Sokol Čebín
645
3
591
odhlášeno hráčem
26.02.2020 22:13:52
8.
Bradáčová Tereza 09.02.2007 Slavoj Žiželice
401
4
378
odhlášeno pořadatelem
27.02.2020 22:33:55
9.
Bolková Sára Anna 07.02.2006 TJ Červený Kostelec
845
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.02.2020 10:33:41