Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  dorost
Huňková Denisa
 
 
 
Kohnová Kateřina
6:1, 6:1
 
Jantačová Elen
6:4, 3:6, 6:3
 
Lašanová Simona
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Fotrová Lucie
 
Hlatká Nikol
6:2, 1:0, scr.
 
 
 
Kostelná Kristýna
6:1, 6:2
 
Plachá Andrea
7:5, 6:2
 
Jemelková Jitka
6:1, 6:2
 
Podhrázská Adéla
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Lebišová Veronika
 
Kocí Kateřina
6:4, 6:2
 
 
 
Cváčková Valentina
6:1, 6:1
 
Zobačová Michaela
6:2, 6:0
 
Slivková Simona
6:0, 6:1
 
Havlová Natálie
scr.
 
 
7:5, 6:4
 
Kuncková Martina
 
Švendová Denisa
6:0, 6:3
 
 
 
Tvrdá Aneta
6:0, 6:4
 
Barusel Anežka
6:1, 6:2
 
Podškubková Klára
6:1, 6:3
 
Pacejková Lucie
3:6, 7:6 (10), 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Maršálková Nicol
 
Slezáková Natálie
6:4, 6:4
 
 
 
Hrbková Nicole Victoria
6:3, 6:1
 
Wirglerová Simona
6:2, 6:2
 
Řezníčková Natálie
6:2, 6:3
 
Halová Veronika
6:0, 6:1
 
 
6:2, 7:6 (3)
 
Hromková Lucie
 
Buďová Nikola
6:0, 6:0
 
 
 
Altrichterová Tereza
6:0, 7:6 (5)
 
Závišková Barbora
6:3, 6:0
 
Holišová Alexandra
6:0, 1:0, scr.
 
Jančíková Gabriela
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Horáková Petra
 
Hrubanová Gabriela
1:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Hanáková Denisa
7:5, 6:4
 
Šimonová Sára
6:2, scr.
 
Tomečková Gabriela
6:2, 3:6, 6:4
 
Mikulcová Ester
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Hejdová Hana
 
Nesvadbová Michaela
3:6, 7:6 (1), 6:3
 
 
 
Chalupová Veronika
6:3, 6:7 (8), 6:4
 
Prici Viktorie
6:3, 6:2
 
Ohnoutková Tereza
6:2, 6:1
 
Grünová Eliška
3:6, 6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Csabi Petra
 
Poznámka pořadatele: Program: Pondělí 14.05.2018 - 8:30 - dvouhra semifinále, následuje finále dvouhry,následuje finále čtyřhry dorostenek
Počet účastníků47
NasazeníBH
Huňková Denisa 2030
Csabi Petra 2130
Kocí Kateřina 3025
Horáková Petra 3925
Slezáková Natálie 5820
Lebišová Veronika 6120
Maršálková Nicol 6415
Hrubanová Gabriela 6815
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 412940

Csabi Petra - Lebišová Veronika
 
 
 
Wirglerová Simona - Řezníčková Natálie
6:4, 6:1
 
Tvrdá Aneta - Altrichterová Tereza
6:2, 6:3
 
Jančíková Gabriela - Chalupová Veronika
6:1, 6:1
 
 
 
Kuncková Martina - Hlatká Nikol
4:6, 7:6 (1), 1:0 (8)
 
 
 
Huňková Denisa - Hromková Lucie
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
Grünová Eliška - Závišková Barbora
6:2, 6:2
 
Jantačová Elen - Barusel Anežka
6:1, 6:0
 
Halová Veronika - Samková Michaela
6:3, 6:1
 
Ohnoutková Tereza - Strejčková Michaela
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Nesvadbová Michaela - Fotrová Lucie
 
Hejdová Hana - Hrbková Nicole Victoria
1:6, 6:1, 1:0 (6)
 
 
 
 
4:6, 7:6 (3), 1:0 (10)
 
Holišová Alexandra - Slivková Simona
 
Šimonová Sára - Hrdinková Denise
6:4, 6:1
 
Lašanová Simona - Zobačová Michaela
6:2, 6:1
 
Kocí Kateřina - Hrubanová Gabriela
6:3, 6:1
 
 
 
Švendová Denisa - Prici Viktorie
7:5, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Plachá Andrea - Podškubková Klára
 
Kohnová Kateřina - Podhrázská Adéla
6:1, 2:6, 1:0 (14)
 
Pacejková Lucie - Mikulcová Ester
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Horáková Petra - Slezáková Natálie
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Huňková Denisa 2030
Csabi Petra 2130
Kocí Kateřina 3025
Horáková Petra 3925
Slezáková Natálie 5820
Lebišová Veronika 6120
Hrubanová Gabriela 6815
Švendová Denisa 10612
Kategorie : 8Součet BH: 177
Kódové číslo akce: 414940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hermanová Dita31.03.2001TK Drnovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Barusel Anežka09.08.2006TK Spartak Jihlava