Český tenisový svaz

Jemelková Jitka

Datum narození:
26.10.2002
Platnost reg. do:
13.01.2020
Klub:
TJ Sokol Vizovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Sokol Vizovice
446 (6)
 
 
 
2015
TJ Sokol Vizovice
327 (1)
 
 
 
2016
TJ Sokol Vizovice
 
365 (4)
 
 
2017
TJ Sokol Vizovice
 
340 (1)
652 (3)
 
2018
TJ Sokol Vizovice
 
 
669 (3)
600 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08. III.TŔÍDA sk.DA
28.4.2018, TK Bystřice p.H. - TJ Sokol Vizovice
1
2.
08. III.TŔÍDA sk.DA
5.5.2018, TJ Sokol Vizovice - TCV Strání B
0
3.
08. III.TŔÍDA sk.DA
19.5.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Brno - Chrlice
1
4.
08. III.TŔÍDA sk.DA
26.5.2018, TK Drnovice - TJ Sokol Vizovice
1
5.
08. III.TŔÍDA sk.DA
9.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Blansko B
0
6.
08. III.TŔÍDA sk.DA
16.6.2018, TC Holešov, o.s. - TJ Sokol Vizovice
0
7.
08. III.TŔÍDA sk.DA
23.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Mokrá-Horákov
4
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08. III.TŔÍDA sk.DA
28.4.2018, TK Bystřice p.H. - TJ Sokol Vizovice
0
2.
08. III.TŔÍDA sk.DA
5.5.2018, TJ Sokol Vizovice - TCV Strání B
4
3.
08. III.TŔÍDA sk.DA
19.5.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Brno - Chrlice
1
4.
08. III.TŔÍDA sk.DA
26.5.2018, TK Drnovice - TJ Sokol Vizovice
0
5.
08. III.TŔÍDA sk.DA
9.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Blansko B
0
6.
08. III.TŔÍDA sk.DA
16.6.2018, TC Holešov, o.s. - TJ Sokol Vizovice
0
7.
08. III.TŔÍDA sk.DA
23.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Mokrá-Horákov
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.5.2018, TC Austerlitz - SK Zlín-Mladcová
1
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.5.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Zlín B
0
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
27.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová
0
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Vyškov
4
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.5.2018, TC Austerlitz - SK Zlín-Mladcová
2
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.5.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Zlín B
0
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
27.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová
1
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Vyškov
3
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11