Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 16.-18.05. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kohoutková Natálie | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Matoušová Markéta | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Štěrbová Kristýna | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Nováková Karolína | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Patzenhauerová Markéta | | | | | |
| | | | | |
Pokorná Barbora | | | | 2:6, 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pokorná Natálie | | 6:1, 7:6 | | | |
| | | | | |
Fišerová Adéla | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Žižková Vendula | | | 5:0, scr. | | |
| | | | | |
Franeta Nicole | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Kudrová Aneta | | | | | |
| | | | | |
Matochová Sandra | | | | | 5:7, 7:6 (4), 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Petrtýlová Markéta | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Břečková Nikola | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Havrlíková Adéla | | | 0:3, scr. | | |
| | | | | |
Zikánová Nikol | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Holanová Nina | | | | | |
| | | | | |
Petruželová Markéta | | | | 5:7, 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vaňková Michaela | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Valoušková Eliška | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Rudlová Kamila | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Benáčková Karolína | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: 9.00 - Matoušová - Štěrbová, Pokorná N. - Fišerová, Žižková - Franeta, Petrtýlová - Břečková, Havrlíková - Zikánová, Valoušková - Rudlová.
10.00 - Nováková - Patzenhauerová, Petruželová - Vaňková
ostatní na 10.30 |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Kohoutková Natálie | 42 | 20 | Benáčková Karolína | 58 | 15 | Holanová Nina | 65 | 15 | Pokorná Barbora | 83 | 12 | Petruželová Markéta | 96 | 12 | Kudrová Aneta | 153 | 9 | Patzenhauerová Markéta | 197 | 6 | Matochová Sandra | 222 | 6 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 95 |
Kódové číslo akce: 412900 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Patzenhauerová Markéta | 19.03.1997 | TK Ústí n.Labem |
|