Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
východočeský (P - 400)
Místo konání:
SK HIT HK
Kódové číslo:
406920
Dvorců + povrch:
3 decoturf
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macura Viktor
Hradecká 511
50011 Hradec Králové
Tel. (1):
722 674 616
E-mail:
tenis@sportparkhit.cz

Poznámka pořadatele:

Rozpis HOP dostupný na:http://vychodocesky.cztenis.cz/?p=2432

Prezentace v pátek 7.2. do 18:00 formou SMS na tel.: 722 674 616. POZOR TURNAJ SE HRAJE NA PEVNÉM POVRCHU - pro vstup do haly je nutná čistá obuv!!!

Losování přeborů v 18:45 v areálu SPORTPARKU HIT.

Pavouk bude na IS ČTS zveřejněn do 19:45.

Začátek zápasů v sobotu je v 8:30.

PROGRAM TURNAJE:
So - 3 kurty (singl do osmifinále, debl do semifinále)
Ne - 3 kurty (singl do semifinále, debl dohra do konce)
Po - semifinále a finále dvouhry

ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: na dvě vítězné sady ze tří
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD

Postupový klíč:
- 8 dle žebříčku přihlášených
- 16 z kvalifikace HOP
- semifinalisté HOP starších žákyň
- 2 volné karty VčOTS
- 2 volné karty pořadatele
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
24
30
 
postup dle žebříčku
05.11.2019 17:58:39
2.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
33
25
 
postup dle žebříčku
13.01.2020 20:25:03
3.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
35
25
 
postup dle žebříčku
01.11.2019 23:16:50
4.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
41
20
 
pouze čtyřhra
08.12.2019 13:06:04
5.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
postup dle žebříčku
22.12.2019 19:40:24
6.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
 
postup dle žebříčku
11.01.2020 09:43:45
7.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
12
 
postup dle žebříčku
05.11.2019 14:50:35
8.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
postup dle žebříčku
01.11.2019 06:35:54
9.
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř
125
12
 
kvalifikace HOP
16.01.2020 20:04:12
10.
Válková Simona 06.04.2005 TO TJ Svitavy
146
12
36
 
01.11.2019 07:46:21
11.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
155
9
58
 
05.11.2019 13:32:21
12.
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
174
9
294
kvalifikace HOP
13.11.2019 11:22:44
13.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
191
9
52
finalistka HOP st. žákyň
18.01.2020 14:06:35
14.
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
197
9
 
kvalifikace HOP
10.11.2019 22:47:27
15.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
01.11.2019 11:30:32
16.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
204
9
49
semifinalistka HOP st. žákyň
11.01.2020 11:26:46
17.
Tobišková Andrea 12.06.2003 TK Kvasiny
208
9
 
kvalifikace HOP
07.01.2020 18:02:12
18.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
215
9
 
 
31.12.2019 16:00:42
19.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
217
9
 
 
06.01.2020 14:13:34
20.
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň
226
9
 
kvalifikace HOP
12.12.2019 08:31:11
21.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
226
9
 
 
22.12.2019 22:12:51
22.
Svobodová Klára 11.06.2005 TK Pernštýn 1897 Pardubice
231
9
63
 
10.11.2019 10:10:30
23.
Sokolová Marie 14.05.2003 TC Nové Město n. Metují
241
6
 
 
12.11.2019 12:48:36
24.
Škuligová Markéta 09.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
274
6
 
pouze čtyřhra
24.01.2020 16:08:10
25.
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou
285
6
 
 
29.01.2020 07:25:22
26.
Jansíková Adéla 21.10.2003 TK SB Světlá n.Sáz.
287
6
 
kvalifikace HOP
15.01.2020 15:24:28
27.
Růtová Dominika 24.01.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
289
6
129
 
22.01.2020 22:19:47
28.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
320
6
434
 
30.11.2019 21:02:31
29.
Doležalová Nicol 29.03.2004 LTC Pardubice
338
6
 
volná karta pořadatele
14.01.2020 12:46:35
30.
Mervartová Michaela 18.12.2002 TK Česká Skalice
478
4
 
 
04.01.2020 21:58:19
31.
Martincová Aneta 08.02.2005 Lokomotiva Trutnov
481
4
611
 
17.12.2019 19:33:52
32.
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
705
3
151
volná karta pořadatele
22.01.2020 17:57:45

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubešová Klára Marie 04.11.2004 TO TJ Tesla Pardubice
481
4
 
přijata
22.01.2020 09:01:12
2.
Jansová Eliška 29.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
805
1
264
přijata
17.01.2020 12:04:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:27:47
2.
Jedličková Veronika 18.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
805
1
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 21:27:32
3.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
805
1
246
odhlášeno hráčem
24.01.2020 21:01:43
4.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
805
1
313
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:23:38
5.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
101
12
252
odhlášeno hráčem
28.01.2020 11:38:42
6.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
177
9
42
odhlášeno hráčem
30.01.2020 07:14:47
7.
Dvořáková Simona 29.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
805
1
426
odhlášeno hráčem
31.01.2020 12:37:02
8.
Korencová Nicole 09.05.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
412
4
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 08:15:56
9.
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice
46
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 22:56:38
10.
Korsáková Kristýna 17.12.2002 TK Česká Skalice
613
3
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 10:49:42
11.
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč
367
4
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 12:20:17
12.
Štolfová Aneta 13.05.2004 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
330
6
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 13:31:39
13.
Beránková Bára 27.03.2003 TC Jičín
223
9
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 17:31:17