# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dörreová Adéla |
28.09.2002 |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
24 |
30 |
|
postup dle žebříčku |
05.11.2019 17:58:39 |
2. |
Jelínková Daniela |
02.10.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
33 |
25 |
|
postup dle žebříčku |
13.01.2020 20:25:03 |
3. |
Hejtmánková Sára |
17.03.2004 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
35 |
25 |
|
postup dle žebříčku |
01.11.2019 23:16:50 |
4. |
Kmínková Zuzana |
03.04.2003 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
41 |
20 |
|
pouze čtyřhra |
08.12.2019 13:06:04 |
5. |
Hrabalová Eliška |
21.09.2005 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
88 |
15 |
35 |
postup dle žebříčku |
22.12.2019 19:40:24 |
6. |
Jelínková Barbora |
19.05.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
92 |
15 |
|
postup dle žebříčku |
11.01.2020 09:43:45 |
7. |
Kunitsyna Maria |
01.06.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
102 |
12 |
|
postup dle žebříčku |
05.11.2019 14:50:35 |
8. |
Dufková Nela |
20.11.2004 |
TK Hlinsko |
108 |
12 |
|
postup dle žebříčku |
01.11.2019 06:35:54 |
9. |
Brabcová Sára |
31.03.2004 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
125 |
12 |
|
kvalifikace HOP |
16.01.2020 20:04:12 |
10. |
Válková Simona |
06.04.2005 |
TO TJ Svitavy |
146 |
12 |
36 |
|
01.11.2019 07:46:21 |
11. |
Roháčová Emma |
15.05.2005 |
Lokomotiva Praha |
155 |
9 |
58 |
|
05.11.2019 13:32:21 |
12. |
Králová Michaela |
25.03.2005 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
174 |
9 |
294 |
kvalifikace HOP |
13.11.2019 11:22:44 |
13. |
Šílová Nela |
19.05.2006 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
191 |
9 |
52 |
finalistka HOP st. žákyň |
18.01.2020 14:06:35 |
14. |
Prouzová Anna-Marie |
30.04.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
197 |
9 |
|
kvalifikace HOP |
10.11.2019 22:47:27 |
15. |
Davidová Natálie |
15.10.2005 |
LTC Pardubice |
203 |
9 |
20 |
|
01.11.2019 11:30:32 |
16. |
Brožová Natálie |
06.02.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
204 |
9 |
49 |
semifinalistka HOP st. žákyň |
11.01.2020 11:26:46 |
17. |
Tobišková Andrea |
12.06.2003 |
TK Kvasiny |
208 |
9 |
|
kvalifikace HOP |
07.01.2020 18:02:12 |
18. |
Blaščíková Kateřina |
16.07.2003 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
215 |
9 |
|
|
31.12.2019 16:00:42 |
19. |
Sychrovská Nikola |
03.01.2004 |
TC Chrudim z.s. |
217 |
9 |
|
|
06.01.2020 14:13:34 |
20. |
Nermuťová Izabela |
20.09.2004 |
TK Choceň |
226 |
9 |
|
kvalifikace HOP |
12.12.2019 08:31:11 |
21. |
Křepinská Simona |
27.07.2004 |
Lokomotiva Trutnov |
226 |
9 |
|
|
22.12.2019 22:12:51 |
22. |
Svobodová Klára |
11.06.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
231 |
9 |
63 |
|
10.11.2019 10:10:30 |
23. |
Sokolová Marie |
14.05.2003 |
TC Nové Město n. Metují |
241 |
6 |
|
|
12.11.2019 12:48:36 |
24. |
Škuligová Markéta |
09.07.2004 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
274 |
6 |
|
pouze čtyřhra |
24.01.2020 16:08:10 |
25. |
Havlínová Veronika |
17.12.2002 |
Chlumec n/Cidlinou |
285 |
6 |
|
|
29.01.2020 07:25:22 |
26. |
Jansíková Adéla |
21.10.2003 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
287 |
6 |
|
kvalifikace HOP |
15.01.2020 15:24:28 |
27. |
Růtová Dominika |
24.01.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
289 |
6 |
129 |
|
22.01.2020 22:19:47 |
28. |
Vašíčková Michelle |
26.02.2005 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
320 |
6 |
434 |
|
30.11.2019 21:02:31 |
29. |
Doležalová Nicol |
29.03.2004 |
LTC Pardubice |
338 |
6 |
|
volná karta pořadatele |
14.01.2020 12:46:35 |
30. |
Mervartová Michaela |
18.12.2002 |
TK Česká Skalice |
478 |
4 |
|
|
04.01.2020 21:58:19 |
31. |
Martincová Aneta |
08.02.2005 |
Lokomotiva Trutnov |
481 |
4 |
611 |
|
17.12.2019 19:33:52 |
32. |
Balounová Aneta |
13.02.2006 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
705 |
3 |
151 |
volná karta pořadatele |
22.01.2020 17:57:45 |