Český tenisový svaz

Martincová Aneta

Datum narození:
08.02.2005
Platnost reg. do:
10.11.2018
Klub:
Lokomotiva Trutnov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Lokomotiva Trutnov
516 (6)
 
 
 
2017
Lokomotiva Trutnov
223 (12)
686 (3)
 
 
2018
Lokomotiva Trutnov
364 (1)
258 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
28.4., TK Semily B - Lokomotiva Trutnov B
1
2.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
9.6., TK Studenec - Lokomotiva Trutnov B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
28.4., TK Semily B - Lokomotiva Trutnov B
1
2.
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
9.6., TK Studenec - Lokomotiva Trutnov B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor královéhradeckého kraje

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
6.5., Baník Žacléř - Clasic Tenis Club o.s.
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
20.5., Baník Žacléř - TK Semily
0
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
27.5., TC Jičín - Baník Žacléř
1
4.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
10.6., Baník Žacléř - Spartak Vrchlabí
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
6.5., Baník Žacléř - Clasic Tenis Club o.s.
1
2.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
20.5., Baník Žacléř - TK Semily
0
3.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
27.5., TC Jičín - Baník Žacléř
2
4.
24 - Královéhradecká krajská soutěž A
10.6., Baník Žacléř - Spartak Vrchlabí
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6., Lokomotiva Trutnov A - TO TJ Svitavy A
1
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
5.5., TJ Červený Kostelec - Lokomotiva Trutnov B
4
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
26.5., TK Kvasiny - Lokomotiva Trutnov B
1
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
16.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK B - Lokomotiva Trutnov B
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6., Lokomotiva Trutnov A - TO TJ Svitavy A
3
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
5.5., TJ Červený Kostelec - Lokomotiva Trutnov B
3
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
26.5., TK Kvasiny - Lokomotiva Trutnov B
1
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
16.6., TENIS-CENTRUM DTJ HK B - Lokomotiva Trutnov B
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13