Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Strakonice
Datum:  29.02-03.03.
Věk. kategorie:  dorost
Neradová Kamila
 
 
 
Mužíková Tereza
6:3, 6:0
 
Svobodová Adriana
6:0, 6:2
 
Bártová Natálie
6:0, 6:0
 
Rundová Stella Viktorie
6:4, 3:6, 6:3
 
Vavříková Adéla
6:0, 6:1
 
Poláková Tereza
6:2, 6:4
 
Hrbková Nicole Victoria
6:1, 6:1
 
Fuksová Natalie
6:4, 6:3
 
Neumannová Lucie
6:0, 6:4
 
Machková Natálie
6:7 (5), 6:2, 6:4
 
Jilkova Michaela
6:2, 3:6, 6:1
 
Trinerová Darja
6:4, 6:2
 
Heřmanová Barbora
6:3, 6:3
 
Zástěrová Lucie
7:5, 6:2
 
Huťková Klaudie
6:2, 6:1
 
Starečková Viktorie
3:6, 6:4, 6:4
 
Drukerová Liliana Tucky
6:3, 6:3
 
Navrátilová Magdalena
6:2, 6:2
 
Reisingerová Adéla
6:4, 7:6 (1)
 
Slišková Lucie
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Rainke Natálie
 
Hrabalová Eliška
6:2, 6:1
 
Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:2
 
Jílková Denisa
7:6 (5), 6:1
 
Hrádková Eliška
6:2, 6:0
 
Caisová Šárka
6:4, 6:4
 
Petáková Helena
4:2, scr.
 
 
6:2, 6:1
 
Kubíková Lucie Marie
 
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Hrací plán sobota: 8:00: Mužíková-Svobodová, Bártová-Rundová, Vavříková-Poláková, 9:00, Hrbková-Fuksová, Neumannová-Machková, Jílková Michaela-Trinerová 10:15: Heřmanová-Zástěrová, Huťková-Starečková, Drukerová Lil.-Navrátilová, 11:30 Reisingerová-Slišková, Hrabalová-Drukerová Am., Jílková Denisa-Hrádková, 12:15: Caisová- Petáková, Neradová 14:00 Ostatní hráčky
Počet účastníků29
NasazeníBH
Neradová Kamila 3225
Kubíková Lucie Marie 5320
Hrbková Nicole Victoria 6815
Rainke Natálie 6915
Poláková Tereza 7015
Huťková Klaudie 8615
Hrabalová Eliška 8815
Zástěrová Lucie 9912
Kategorie : 8Součet BH: 132
Kódové číslo akce: 402102

Neradová Kamila - Kubíková Lucie Marie
 
 
 
Drukerova Amelie Essie - Drukerová Liliana Tucky
6:4, 6:3
 
Vavříková Adéla - Jílková Denisa
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Zástěrová Lucie - Heřmanová Barbora
7:5, 6:2
 
 
 
Navrátilová Magdalena - Bártová Natálie
6:2, 6:2
 
Svobodová Adriana - Trinerová Darja
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
Starečková Viktorie - Machková Natálie
7:6 (5), 6:2
 
Hrádková Eliška - Caisová Šárka
6:1, 7:6 (1)
 
 
6:0, 7:5
 
Poláková Tereza - Hrabalová Eliška
 
Jilkova Michaela - Slišková Lucie
6:2, 6:3
 
Reisingerová Adéla - Mužíková Tereza
6:2, 6:7 (6), 1:0 (1)
 
 
6:4, 6:3
 
Huťková Klaudie - Hrbková Nicole Victoria
 
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Neradová Kamila 3225
Kubíková Lucie Marie 5320
Hrbková Nicole Victoria 6815
Poláková Tereza 7015
Huťková Klaudie 8615
Hrabalová Eliška 8815
Zástěrová Lucie 9912
Drukerová Liliana Tucky 10412
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 404102

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vrabcová Nikola10.06.2005LTC Český Krumlov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mužíková Tereza09.01.2004TK ZVVZ Milevsko