Název: | ŽLTC CUP | Pořadatel: | ŽLTC Brno | Datum: | 08.-10.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Veigl Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kolda Matthias | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Matoušek Filip | 6:0, 2:6, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
Tlačbaba Matěj | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Nagy Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Staněk Jan | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 4:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
Krist Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Majer Jakub | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
Suchánek David | | | | | | |
| | | | | | |
Grün Vojtěch | | | | | 2:6, 6:3, 1:0 (6) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vidlář Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Staněk Jakub | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:4, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Baný Michael Otakar | | | | 4:6, 6:3, 1:0 (8) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Votřel Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Votřel Tomáš | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Majer Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Nešpor Štěpán | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jurda Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Duchoň Daniel | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vařílek David | | | | | | |
| | | | | | |
Doppler Patrik | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Blaška Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
Prášek Vojtěch | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zavadil Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Cienciala Jan | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Říha Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Michalec Robert | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Karas Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Dočekal Daniel | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Tejkal Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Hotař David | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Maňásek Jakub | 7:6 (1), 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hübl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Sova Michael (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Finále pondělí 8.30-začátek zápasu. |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Veigl Jakub | 187 | 12 | Hübl Filip | 212 | 12 | Zavadil Matyáš | 213 | 12 | Grün Vojtěch | 243 | 9 | Suchánek David | 267 | 9 | Cienciala Jan | 284 | 9 | Majer Lukáš | 295 | 9 | Nešpor Štěpán | 307 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 81 |
Kódové číslo akce: 312096 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Novotný Eduard | 31.05.2004 | Tenisový klub Tesla Brno | Hromek Luděk | 05.02.2004 | LTC Velen Boskovice |
|