Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 600)
Místo konání:
Staré Město
Kódové číslo:
306940
Dvorců + povrch:
3 Bergo
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
68601 Staré Město
Tel. (1):
775701618
E-mail:
turnaje@tenisslovacko.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek mezi 16h a 18h formou sms 775 701 618.
Losování proběhne po 18h v areálu Sportparku Rybníček ve Starém Městě. Cca v 19h bude na cztenis vyvěšen rozpis zápasů na sobotu. (+ předpokládaný program turnaje). Info u VR.
Možnost ubytování v areálu Sportparku Rybníček.
www.sportparkrybnicek.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
31
30
 
 
07.01.2020 17:19:01
2.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
 
14.11.2019 06:47:39
3.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
37
30
 
 
08.11.2019 17:54:18
4.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
 
 
09.11.2019 16:05:05
5.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
 
 
02.11.2019 19:40:11
6.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
85
20
 
 
01.12.2019 11:53:58
7.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
91
20
 
 
03.11.2019 16:38:35
8.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
 
 
04.11.2019 06:55:33
9.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
118
15
 
 
02.11.2019 23:46:33
10.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
165
12
 
 
10.01.2020 12:53:27
11.
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín
180
12
 
 
27.01.2020 14:08:44
12.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
183
12
 
 
05.11.2019 15:23:09
13.
Mareček Ondřej 20.09.2004 TJ Brno-Komín
185
12
 
 
28.01.2020 21:15:58
14.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
 
 
03.11.2019 16:32:47
15.
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno
187
12
 
 
05.12.2019 17:32:59
16.
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín
189
12
 
 
21.01.2020 22:46:19
17.
Zavadil Matyáš 14.05.2003 ŽLTC Brno
213
12
 
 
28.01.2020 19:56:01
18.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč
243
9
 
 
02.12.2019 22:01:57
19.
Križan Karol 19.08.2004 SK Tenis Tišnov
249
9
 
 
28.11.2019 22:24:12
20.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
260
9
40
 
06.11.2019 20:28:14
21.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
273
9
 
 
14.12.2019 13:41:37
22.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
281
9
37
 
01.11.2019 12:22:56
23.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
298
9
 
 
08.01.2020 03:32:38
24.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
303
9
31
 
09.11.2019 16:12:26
25.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
312
9
 
 
02.11.2019 17:18:55
26.
Smílek Filip 14.02.2005 TK TILIA Brno
331
9
63
 
07.01.2020 09:12:06
27.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
343
6
 
 
01.01.2020 17:35:17
28.
Mikulčík Ondřej 31.03.2002 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
356
6
 
 
10.12.2019 19:30:37
29.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
372
6
143
volná karta JmTS
02.11.2019 10:00:39
30.
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 ŽLTC Brno
388
6
 
 
07.01.2020 21:51:02
31.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
396
6
253
volná karta JmTS
27.01.2020 19:08:00
32.
Hložánek Radek 30.07.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
410
6
 
 
03.02.2020 09:51:59
33.
Tejkal Marek 05.11.2002 ŽLTC Brno
425
6
 
 
28.01.2020 09:01:36
34.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
438
6
65
cž st.žactva
07.12.2019 14:22:25
35.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
4
72
volná karta JmTS
01.11.2019 19:49:25
36.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
532
4
220
volná karta JmTS
01.11.2019 10:21:12
37.
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov
561
4
271
volná karta JmTS
25.12.2019 12:59:21
38.
Stindl Rudolf 17.12.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
636
4
 
volná karta pořadatele
02.11.2019 11:16:08
39.
Turčin Ondřej 27.10.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
646
4
 
volná karta pořadatele
03.11.2019 17:22:45
40.
Mikušík Adam 24.06.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
729
4
 
volná karta pořadatele
01.12.2019 20:42:18
41.
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín
781
4
134
volná karta JmTS
27.01.2020 14:09:34
42.
Nagy Filip 14.01.2005 ŽLTC Brno
874
3
94
volná karta JmTS
23.01.2020 11:18:44
43.
Melichar Ivan 10.11.2005 TC Brno.
907
3
322
volná karta JmTS
20.11.2019 09:40:36
44.
Kroupa Adam 29.05.2003 Jiskra Otrokovice
1077
1
 
volná karta
12.12.2019 21:35:02
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Grois Oldřich 21.12.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
303
9
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 14:18:56
2.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
157
12
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 15:58:05
3.
Jelínek Jakub 21.06.2005 HTK Třebíč
514
4
226
odhlášeno hráčem
05.01.2020 20:31:53
4.
Dvorský Daniel 15.11.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1077
1
985
odhlášeno hráčem
06.01.2020 16:29:51
5.
Klim David 06.08.2004 TC Brno.
504
4
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 21:09:17
6.
Klim Filip 06.08.2004 TC Brno.
907
3
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 21:11:47
7.
Staněk Jan 30.09.2005 ŽLTC Brno
852
3
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:43:45
8.
Staněk Jakub 16.05.2004 ŽLTC Brno
454
6
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:49:34
9.
Blažek Ctirad 07.08.2006 Sokol Letovice
1077
1
833
odhlášeno hráčem
24.01.2020 11:28:24
10.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 ŽLTC Brno
106
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 15:17:33
11.
Krist Tomáš 19.05.2004 LTC Hodonín
337
6
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 12:31:03
12.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
40
30
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 10:56:01
13.
Jemelka Jan 23.11.2005 SK Zlín-Mladcová
675
4
231
odhlášeno hráčem
30.01.2020 15:54:26
14.
Kunovjánek Jakub 11.12.2005 TJ Jiskra Strážnice
1077
1
431
odhlášeno hráčem
30.01.2020 16:44:29
15.
Nešpor Štěpán 18.09.2003 LTC Hodonín
307
9
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 08:08:58
16.
Goldman Jakub 15.12.2004 SK Tenis Tišnov
366
6
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 12:54:41
17.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
172
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 17:25:41
18.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
1077
1
259
odhlášeno hráčem
02.02.2020 09:55:23
19.
Matouš Filip Alec 21.09.2005 TC Brno.
1077
1
602
odhlášeno hráčem
03.02.2020 16:40:10
20.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 08:28:41
21.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
1077
1
696
odhlášeno pořadatelem
05.02.2020 17:51:14
22.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
375
6
61
odhlášeno hráčem
05.02.2020 20:54:33
23.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 15:54:45
24.
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno
267
9
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 17:05:33
25.
Zika Šimon 29.08.2005 TJ Jiskra Strážnice
1077
1
294
odhlášeno hráčem
06.02.2020 18:23:28
26.
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno
295
9
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:13:36
27.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 10:42:15
28.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
331
9
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 12:30:16
29.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
odhlášeno hráčem
07.02.2020 15:20:26
30.
Josefčák David 23.08.2002 Jiskra Otrokovice
442
6
 
odhlášeno pořadatelem
07.02.2020 15:39:52