Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  10.-12.02.
Věk. kategorie:  dorost
Vondrák Martin
 
 
 
Schneebaum Tobias
6:1, 6:0
 
Dubec Adam Zdeněk
7:5, 6:3
 
Tlačbaba Jakub
6:3, 6:2
 
Daniel Jan
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Vítek Kryštof
 
Magula Marek
6:2, 7:5
 
 
 
Holoubek Radek
6:4, 6:1
 
Boček Alejandro
6:3, 2:2, scr.
 
Ryšánek Jan
6:3, 7:6 (4)
 
Novák Jakub
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:7 (7), 6:3
 
Kulhánek Michael
 
Kovařík David
6:1, 6:2
 
 
 
Němec Daniel
6:2, 6:0
 
Koukal Vojtěch
6:0, 6:0
 
Válek Ondřej
6:2, 6:1
 
Čech Filip
7:6 (6), 6:0
 
Navrátil Filip
6:4, 6:4
 
 
 
Varga Alexandr
6:4, 7:6 (7)
 
 
 
Bartoň Jakub
2:6, 7:6 (4), 6:3
 
Hlavoň Ondřej
6:0, 6:0
 
Kravka Matěj
6:3, 5:2, scr.
 
Hošek Radek
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Novák Jiří
 
Šmédek Jaroslav
6:3, 6:1
 
 
 
Alan Matyáš
6:1, 6:4
 
Kubisch David
6:0, 6:0
 
Odvárka Adam
3:6, 6:0, 6:4
 
Špinar Michal
6:2, 2:2, scr.
 
 
6:1, 6:2
 
Mišťúrik David
 
Ventrča Václav
6:2, 6:0
 
 
 
Dvořák Tomáš
6:2, 6:3
 
Robiček Petr
2:6, 6:4, 7:6 (4)
 
Rybář Alex
6:3, 6:3
 
Malek Erik
7:6 (3), 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Marančák Jan
 
Tejkal Marek
7:5, 7:5
 
 
 
Páral  Radim
6:1, 6:2
 
Komrska Ondřej
6:1, 6:1
 
Zourek David
6:2, 6:0
 
Rindoš Matěj
6:2, 6:2
 
 
6:4, 1:6, 6:2
 
Melichar Tomáš
 
Podškubka Karel
6:2, 6:1
 
 
 
Blažka Stanislav
6:2, 6:1
 
Mikulčík Ondřej
6:0, 6:0
 
Grün Vojtěch
7:6 (6), 6:4
 
Palán David
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:4
 
Vaculík Lukáš
 
Poznámka pořadatele: Program pondeli 12.2.2018 9:00 Semifinale dvouher,nasleduje finale dvouhry. Semifinale čtyřher ne dříve než 12:00
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vondrák Martin 1835
Vaculík Lukáš 3230
Kovařík David 3330
Marančák Jan 3530
Šmédek Jaroslav 3730
Novák Jiří 6920
Tejkal Marek 9720
Kulhánek Michael 10520
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 302940

Vondrák Martin - Vaculík Lukáš
 
 
 
Koukal Vojtěch - Rindoš Matěj
6:4, 6:2
 
Dubec Adam Zdeněk - Dvořák Tomáš
6:4, 6:4
 
Čech Filip - Palán David
6:0, 6:0
 
 
 
Rybář Alex - Melichar Tomáš
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
Marančák Jan - Novák Jiří
6:4, 6:7 (4), 1:0 (8)
 
 
 
Zourek David - Magula Marek
6:2, 6:1
 
Hlavoň Ondřej - Podškubka Karel
6:3, 6:0
 
Páral  Radim - Malek Erik
7:6 (4), 6:2
 
Robiček Petr - Komrska Ondřej
6:3, 6:7 (2), 1:0 (2)
 
Mišťúrik David - Tejkal Marek
scr.
 
 
 
Špinar Michal - Varga Alexandr
scr.
 
 
 
Mikulčík Ondřej - Tlačbaba Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
Novák Jakub - Alan Matyáš
scr.
 
Schneebaum Tobias - Válek Ondřej
6:4, 4:6, 1:0 (11)
 
Ventrča Václav - Kulhánek Michael
7:6 (4), 6:1
 
 
 
Daniel Jan - Navrátil Filip
scr.
 
 
 
Hošek Radek - Grün Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
 
Holoubek Radek - Ryšánek Jan
7:5, 6:2
 
Kravka Matěj - Bartoň Jakub
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Kovařík David - Šmédek Jaroslav
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Vondrák Martin 1835
Vaculík Lukáš 3230
Kovařík David 3330
Marančák Jan 3530
Šmédek Jaroslav 3730
Novák Jiří 6920
Tejkal Marek 9720
Kulhánek Michael 10520
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 304940

Tisková PDF verze hracího plánu