Český tenisový svaz
Datum:
01.-03.02.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 500)
Kódové číslo:
306093
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz
Internet:
www.teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická nebo SMS prezentace v pátek do 18:00, turnaj bude rozlosován a rozpis vyvěšen na IS ČTS. Přihláška last minute od čtvrtka dále = dvojnásobné startovné dle článku 65 soutěžního řádu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
115
15
 
 
20.01.2020 13:51:24
2.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 SK OAZA Praha
133
15
 
 
28.01.2020 17:08:47
3.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
192
12
 
 
28.01.2020 17:25:54
4.
Kameník Kryštof 19.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
196
12
 
 
24.01.2020 11:52:06
5.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Spoje Praha
199
12
 
 
29.01.2020 15:56:17
6.
Petrofský Martin 01.11.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
260
9
69
 
29.01.2020 18:24:47
7.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
270
9
 
 
05.11.2019 20:17:49
8.
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
284
9
 
 
29.01.2020 20:18:18
9.
Popelka Vojtěch 05.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
310
9
 
 
23.01.2020 17:46:02
10.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
322
9
318
volná karta
31.01.2020 11:40:39
11.
Matějíček Petr 20.07.2005 ITS Tennis Club, z.s.
357
6
92
 
29.01.2020 18:36:30
12.
Novotný Bruno 27.07.2004 LOB S.A. Bohnice, z.s.
367
6
 
 
29.01.2020 19:49:53
13.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
454
6
 
 
28.01.2020 16:48:39
14.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
470
6
194
 
29.01.2020 20:32:47
15.
Milovanovič Ilija 12.09.2003 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
475
6
 
 
29.01.2020 20:23:04
16.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
590
4
153
 
31.01.2020 09:28:28
17.
Šmejkal Jan 04.10.2005 SK Tenis Kladno
593
4
483
 
29.01.2020 15:54:58
18.
Cevik Mert 24.02.2004 TK Olymp Praha
656
4
 
volná karta
31.01.2020 17:47:36
19.
Pidrman Dominik 24.02.2003 Sokol Smíchov I.
704
4
 
 
25.01.2020 08:49:41
20.
Rozehnal Michal 31.01.2005 SK HAMR, z.s.
852
3
344
 
30.01.2020 08:29:54
21.
Klim Filip 06.08.2004 TC Brno.
907
3
 
 
08.11.2019 23:18:06
22.
Trojan Filip 18.04.2005 TJ Sokol Liboc
926
3
394
 
27.01.2020 19:57:27
23.
Beneš Michal 07.03.2003 SK OAZA Praha
945
3
 
volná karta
30.01.2020 16:15:05
24.
Chizhenko Nikolay 19.12.2004 DTJ Jinonice
1009
3
 
 
17.01.2020 08:46:42
25.
Rychetský Matyáš 14.06.2005 Tempo Praha
1076
3
278
 
30.01.2020 08:29:31
26.
Fikar Marek 03.01.2003 TK Radošovice
1077
1
 
 
27.01.2020 18:32:45
27.
Červinka Bruno 02.06.2005 TC ESO Praha z.s.
1077
1
862
 
29.01.2020 15:55:25
28.
Hrášek Jakub 06.08.2005 LTC Modřany 2005
1077
1
340
volná karta
31.01.2020 16:39:50
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
odhlášeno hráčem
02.11.2019 08:43:09
2.
Křížek David 09.09.2004 LTC Tábor 1903
400
6
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 20:50:53
3.
Drozdík Adam 26.10.2005 SHARK Brno
1077
1
802
odhlášeno hráčem
23.01.2020 15:04:49
4.
Dvorský Adam 23.07.2002 TK Žatec
343
6
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:06
5.
Goldman Jakub 15.12.2004 SK Tenis Tišnov
366
6
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:09
6.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
1077
1
262
odhlášeno pořadatelem
28.01.2020 08:31:40
7.
Vaja Samuel 08.07.2002 SK Aritma Praha
852
3
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 15:16:15
8.
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice
386
6
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 19:35:28
9.
Weston William Roy 01.07.2004 WILSON Tenis Centrum
838
3
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 20:50:39
10.
Klim David 06.08.2004 TC Brno.
504
4
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 17:37:37