Český tenisový svaz
Název:
Babolat Cup 2020
Datum:
29.06-02.07.
Pořadatel:
TK Znojmo (B - 500)
Místo konání:
Tenis.dvorce, Do Lesek, ZN
Kódové číslo:
216011
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Wirgler Martin
Vídeňská Třída 28
66902 Znojmo
Tel. (1):
602456980
E-mail:
mwirgler@seznam.cz
Internet:
www.tkznojmo.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
0
 
25.04.2020 14:24:57
2.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
19.04.2020 13:48:45
3.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
 
26.04.2020 20:16:17
4.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
05.04.2020 17:50:36
5.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
01.04.2020 17:24:03
6.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
137
12
64
 
06.05.2020 21:48:48
7.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
 
19.05.2020 19:04:04
8.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
16.04.2020 14:13:54
9.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
190
12
62
 
05.05.2020 10:37:19
10.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
 
01.05.2020 16:16:38
11.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
201
9
197
 
08.05.2020 13:47:34
12.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
223
9
23
 
18.05.2020 09:18:41
13.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
249
9
234
 
05.05.2020 17:47:19
14.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
289
9
131
 
05.05.2020 10:22:57
15.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
337
6
133
 
06.05.2020 21:30:02
16.
Neumannová Nikola 04.10.1999 HTK Třebíč
431
6
0
 
18.04.2020 12:57:42
17.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
438
6
66
 
01.05.2020 21:06:01
18.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
449
6
49
 
18.05.2020 09:23:48
19.
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno
481
4
0
 
26.05.2020 14:46:16
20.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
963
1
157
 
19.05.2020 22:07:55