Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  22.-26.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Franěk Michal
 
 
 
Slezák Marek
6:4, 6:1
 
Rais Vítek
6:2, 6:3
 
Uhlíř Vít
7:6 (7), 6:4
 
Pašalič Marko
6:2, 6:1
 
 
7:5, 7:5
 
Rinko Štěpán
 
Rabas Daniel
6:3, 6:2
 
 
 
Štěpánek Antonín
6:4, 4:6, 7:6 (2)
 
Minář Ivo
6:4, 6:2
 
Svoboda Matouš
6:0, 6:2
 
Mališ Filip
6:3, 6:4
 
 
4:6, 7:6 (5), 6:4
 
Šimůnek David
 
Vejvara Lukáš
4:6, 6:2, 7:5
 
 
 
Šimek Filip
6:2, 6:4
 
Kalivoda Adam
6:3, 6:3
 
Arendar Roman
6:4, 6:0
 
Dušek Ondřej
6:4, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Kracík Matěj
 
Zelinka David
6:2, 6:1
 
 
 
Pavluv Richard
4:0, scr.
 
Beneš Michal
6:1, 6:2
 
Vyhlas Radek
7:5, 3:6, 7:5
 
Solař David
6:1, 6:1
 
 
7:5, scr.
 
Vachtl Jiří
 
Vrbka Jiří
6:1, 6:2
 
 
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
7:5, 7:6 (4)
 
Čtverák Ondřej
4:6, 7:6 (5), 6:1
 
Boháč Daniel
6:2, 3:6, 6:1
 
Stavěl Martin
6:4, 5:7, 7:6 (3)
 
 
scr.
 
Polánka František
 
Martínek David
5:1, scr.
 
 
 
Beneš Petr
6:1, 1:6, 6:1
 
Kameník Martin
5:7, 6:3, 6:3
 
Tříška Martin
6:4, 2:1, scr.
 
Dubský Marek
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
 
Mrázek David
6:2, 6:2
 
 
 
Podlešák Marek
3:6, 6:2, 6:0
 
Brabec Jiří
7:6 (3), 6:2
 
Blecha Adam
6:3, 6:4
 
Jordanov Petr
6:0, 7:5
 
 
6:1, 6:3
 
Michl Filip
 
Kadora Jakub
6:1, 6:2
 
 
 
Pátý Daniel
6:0, 6:2
 
Vitásek Matouš
6:3, 6:3
 
Válek Milan
6:4, 2:0, scr.
 
Klimeš Kryštof
6:2, 6:0
 
 
7:6 (5), 7:5
 
Bíško Michal
 
Rozhodčí turnaje: Ing. František Steiner
Poznámka pořadatele: Program na 26.9.2017 9.00 hod. semifinále dvouher N.B. 11.00 hod. finále dvouhry žen N.B. 13.00 hod. semifinále čtyřhry žen, následuje finále čtyřhry žen 16.00 hod. finále dvouhry mužů
Počet účastníků48
NasazeníBH
Franěk Michal 2235
Bíško Michal 2730
Nebojsa Stanislav 3130
Vejvara Lukáš 3625
Vachtl Jiří 3825
Vrbka Jiří 4125
Mrázek David 4325
Šimůnek David 4525
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 112184

Kadora Jakub - Boháč Daniel
 
 
 
Brabec Jiří - Klimeš Kryštof
scr.
 
Podlešák Marek - Pešek Jaroslav
scr.
 
 
7:6 (6), 6:3
 
Beneš Petr - Pavluv Richard
 
 
scr.
 
Minář Ivo - Rabas Daniel
 
Franěk Michal - Pátý Daniel
6:1, 6:4
 
 
 
Pašalič Marko - Dušek Ondřej
4:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Stavěl Martin - Svoboda Matouš
scr.
 
Vitásek Matouš - Kracík Šimon
6:7 (4), 6:2, 1:0 (7)
 
Michl Filip - Kameník Martin
scr.
 
 
6:4, 6:3
 
Čtverák Ondřej - Mrázek David
 
Štěpánek Antonín - Vejvara Lukáš
6:1, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Válek Milan - Tříška Martin
 
Vrbka Jiří - Chvapil Ondřej
6:2, 4:6, 1:0
 
Mališ Filip - Blecha Adam
scr.
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (10)
 
Vachtl Jiří - Zelinka David
 
Kalivoda Adam - Martínek David
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
 
scr.
 
cizinec 1 - cizinec 2
 
Jakoubek Petr - Hankovec Václav
scr.
 
Rinko Štěpán - Mirdzhaliev Mirgiiaz
scr.
 
 
scr.
 
Kracík Matěj - Šimůnek David
 
Poznámka pořadatele: Po rozlosování a před zahájením hry se odhlásil 1. nasazený pár Nebojsa – Bíško. Podle článku 58 soutěžního řádu se na místo 1.nasazeného páru přemístila dvojice Boháč – Kadora (1. nenasazený pár.) Článek 58 SŘ-Pokud se po rozlosování, ale před zahájením hry odhlásí jeden nasazený hráč (pár) zařadí se na jeho místo první žebříčkově nejvýše postavený z dosud nenasazených hráčů (párů). Případný prezentovaný náhradník (hráč nebo pár) je pak zařazen na místo přesunutého hráče (páru). Z technických důvodů byla vyjmutá a přesunutá dvojice označena na pavouku jako cizinci.Cizinec 1–Boháč Daniel, nar 7.11.1995.Cizinec 2– Kadora Jakub, nar. 18.10.1993. Miroslav Váňa, Lokomotiva Praha
Počet dvojic21
NasazeníBH
Franěk Michal 2235
Vejvara Lukáš 3625
Vachtl Jiří 3825
Vrbka Jiří 4125
Mrázek David 4325
Šimůnek David 4525
Michl Filip 4725
Kadora Jakub 4825
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 114184

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vicenda Ondřej27.02.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Poštolka Roman07.04.1999TK Neridé
Makrlík Petr27.10.19931. Východočeská Tenisová
Vašák Martin17.05.1986LTK Liberec
Lušovský Michal31.03.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.
Langmajer Dominik21.08.1999RPM OÁZA Říčany
Halama Jan30.12.1975LTC Svoboda Praha
Trefný Martin20.07.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.
Šimeček Martin08.02.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.
Rikl Patrik06.01.1999TK Sparta Praha
Tyllich Jakub19.01.1995TC Brno.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
cizinec 100.00.0000-
cizinec 200.00.0000-
Chvapil Ondřej22.09.1979TC Realsport Nymburk o.s.
Kracík Šimon10.03.1994VSK VŠB-TU Ostrava