Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 04.-07.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Nebojsa Stanislav | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šenk Daniel | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kroupa Michal | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Duben Jan | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Töpper David | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hrabec Tomáš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Jermář Jan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Holiš Štěpán | | | | scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vodák Matěj | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Ščudlík Rudolf | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vágner Josef | | | 7:6, 2:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Josefčák David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Tichý Štěpán | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šoukal Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Modrák Karel | | | | | 6:7, 7:5, 6:1 |
| | | | | |
Aregger Lars | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Suchý Ondřej | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Krejčiřík Vít | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Stříteský Tomáš | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Orlita Daniel | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rola Daniel | | 6:4, 4:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Boháč Daniel | | | | 7:6, 3:6, 6:2 | |
| | | | | |
Bačo Stanislav | 3:6, 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Kovařík David | | 6:2, 3:0, scr. | | | |
| | | | | |
Filo Roman | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Herman Jan | | | 7:6, 7:6 | | |
| | | | | |
Novobilský Daniel | 5:7, 6:0, 7:6 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kadora Jakub | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Švenda Milan (platná licence B do 27.04.2020) |
Poznámka pořadatele: Pondělí 9,30 SF |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Nebojsa Stanislav | 35 | 30 | Kadora Jakub | 39 | 25 | Holiš Štěpán | 47 | 25 | Rola Daniel | 51 | 25 | Šoukal Martin | 70 | 20 | Boháč Daniel | 116 | 15 | Modrák Karel | 120 | 15 | Hrabec Tomáš | 124 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 112080 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Adamec Jan | 31.08.1999 | TK Vyškov | Kalvoda Jakub | 07.06.1998 | ŽLTC Brno | Bugaj Martin | 03.11.1999 | TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Rola Daniel | 18.06.1993 | LTK Liberec | Ščudlík Rudolf | 13.05.1993 | SLOVAN HRANICE, z.s. | Holiš Štěpán | 12.03.1998 | TK Na Dolině o.s. | Töpper David | 18.11.1978 | TJ Sokol Vršovice II. |
|