Český tenisový svaz
Název:
KODET AQUA OPEN
Datum:
25.-27.07.
Pořadatel:
Sokol Nové Strašecí (C - 300)
Kódové číslo:
116074
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zajíc Tomáš
Křivoklátská
27101 Nové Strašecí
Tel. (1):
602237713
E-mail:
zaj.tom@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická prezentace v pátek 24.7. mezi 16-18 hod. (stačí SMS), hraje se od soboty, rozpis a vylosováni na IS po 20. hodině.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beneš Michal 22.03.1976 SK OAZA Praha
194
12
 
volná karta
18.07.2020 03:46:07
2.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
200
9
 
 
09.07.2020 08:35:14
3.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
296
9
52
volná karta
21.07.2020 08:43:53
4.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
308
6
 
 
11.07.2020 07:09:39
5.
Pokorný Dominik 03.09.1998 Lokomotiva Beroun
378
6
 
 
24.06.2020 22:52:30
6.
Forgács Radovan 08.01.1973 1. Vestecká sportovní o.s.
447
6
 
volná karta
20.07.2020 07:07:21
7.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
 
20.07.2020 18:24:39
8.
Zajíc Tomáš 24.01.1984 Sokol Nové Strašecí
540
4
 
 
04.07.2020 08:43:54
9.
Šmída Daniel 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
622
4
 
volná karta
18.07.2020 09:09:33
10.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
679
4
646
volná karta
18.07.2020 03:47:26
11.
Barek Svatopluk 03.11.1997 Tenis Cibulka
890
3
 
 
15.07.2020 01:39:42
12.
Kožušník Radovan 17.06.2000 Tenis DLI Kladno
1032
1
 
 
31.05.2020 16:17:38
13.
Sedláček Jakub 23.04.2005 LTC Rakovník
1032
1
 
 
26.06.2020 12:32:16
14.
Kosina Petr 22.05.1982 Spartak Průhonice
1032
1
 
 
01.07.2020 11:44:06
15.
Kos Richard 18.06.2000 TK Stochov
1032
1
 
 
04.07.2020 08:43:30
16.
Zajíc Ivo 04.06.1988 Sokol Nové Strašecí
1032
1
 
 
04.07.2020 08:44:11
17.
Zajíc Ondřej 21.05.1982 Sokol Nové Strašecí
1032
1
 
 
04.07.2020 08:44:30
18.
Došič Nikola 16.12.2002 TCG Karlovy Vary
1032
1
 
 
11.07.2020 13:05:19
19.
Kos Luděk 18.06.1972 TK Botanika Bezděkov-Unhošť
1032
1
 
 
12.07.2020 01:19:56
20.
Moravec Petr 26.09.1997 TK Lány
1032
1
 
 
14.07.2020 18:12:05
21.
Přádný Jaroslav 15.01.1970 KAPITOL Tenis
1032
1
 
 
16.07.2020 19:22:57
22.
Brandtner Daniel 24.12.1999 TK Evženie Klášterec n/O
1032
1
 
volná karta
20.07.2020 07:06:01
23.
Rychlý Lukáš 16.11.1984 TK Kročehlavy
1032
1
 
 
20.07.2020 13:40:12
24.
Pejša Michal 25.05.1981 TK Stochov
1032
1
 
 
20.07.2020 13:40:55

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
200
9
225
volná karta
21.07.2020 20:26:36

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fabinger Vít 07.03.1978 Sokol Nové Strašecí
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
21.07.2020 20:27:03
2.
Gengel Ladislav 25.06.1981 Sokol Nové Strašecí
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
21.07.2020 20:27:32
3.
Šmída David 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.07.2020 12:07:09
4.
Müller Michal 21.03.1977 Sokol Nové Strašecí
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.07.2020 12:07:54