Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  GOSI CUP 3. ročník
Pořadatel:  Sokol Plzeň Doudlevce
Datum:  13.-15.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Sysel František
 
 
 
Švík Jan
6:0, 6:0
 
Šlapák Josef
6:3, 6:7 (8), 7:6 (5)
 
Gosler Marek
6:0, 6:0
 
 
 
Gosler Karel
6:3, 6:2
 
 
 
Makovec Radek
6:2, 6:0
 
 
 
Vavřík Roman
7:6, 4:6, 6:4
 
 
 
Chval Marek
4:6, 7:6, 6:3
 
 
 
 
1:6, 6:2, 7:5
 
Bárta Tomáš
 
Gosler Karel
7:5, 7:5
 
 
 
Bartoš Ondřej
6:0, 6:1
 
Kubeš Jiří
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Vakeš Jiří
 
Chval Petr
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:4, 5:7, 7:5
 
Bureš Michal
 
 
7:6 (3), 6:1
 
Koskuba Jakub Mgr.
 
Mareš Vojtěch
2:6, 6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Benda Marek
 
Petričko Pavel
7:6 (6), 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kroupa Jan Mikuláš
 
Syrovátka René
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Miller David
 
Barchánek Radim
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 7:5
 
Markov Pavel
 
Růžička Václav
6:2, 6:2
 
Janisch Petr
6:3, 6:1
 
Jindra Pavel
7:6 (5), 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Danko Jan
 
 
6:2, 6:1
 
Pašek Adam
 
Kolář Václav
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:0, 7:5
 
Šustr Karel
 
Tocik Jan
6:1, 6:2
 
 
 
Leitner Antonín
7:6 (4), 6:1
 
 
 
Milt Lukáš
6:1, 6:0
 
Vokrouhlík Aleš
6:3, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Vítek Jakub
 
Počet účastníků36
NasazeníBH
Sysel František 15212
Vítek Jakub 17912
Jindra Pavel 2829
Gosler Karel 3686
Bárta Tomáš 3926
Petričko Pavel 4596
Benda Marek 4714
Danko Jan 5114
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 112050

Sysel František - Vokrouhlík Aleš
 
Markov Pavel - Vakeš Jiří
6:4, 6:4
 
Gosler Karel - Gosler Karel
7:6 (5), 6:1
 
Mareš Vojtěch - Danko Jan
6:7, 6:3, 1:0 (5)
 
Jindra Pavel - Růžička Václav
3:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Wais Vilém - Šustr Karel
6:3, 6:2
 
Šlapák Josef - Bartoš Ondřej
7:5, 7:5
 
Chval Petr - Chval Marek
1:0, scr.
 
Tocik Jan - Leitner Antonín
6:4, 7:6 (6)
 
Kolář Václav - Petričko Pavel
3:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Syrovátka René - Švík Jan
6:4, 6:2
 
Vavřík Roman - Makovec Radek
6:5, scr.
 
Gosler Marek - Benda Marek
6:2, 7:6 (2)
 
Bureš Martin - Milt Lukáš
6:0, 6:1
 
Miller David - Kroupa Jan Mikuláš
6:1, 6:2
 
Vítek Jakub - Koskuba Jakub Mgr.
6:0, 6:0
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Sysel František 15212
Vítek Jakub 17912
Bureš Martin 2619
Jindra Pavel 2829
Gosler Karel 3686
Petričko Pavel 4596
Benda Marek 4714
Danko Jan 5114
Kategorie : 4Součet BH: 62
Kódové číslo akce: 114050

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pavlis Jan31.05.1979Sokol Plzeň Doudlevce
Křtěn Tomáš29.03.1982Sokol Plzeň Doudlevce
Roubal Pavel28.01.1977Sokol Plzeň Doudlevce

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Milt Lukáš11.12.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Šustr Karel20.02.1975TK Dýšina
Pašek Adam16.06.1999TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Miller David23.06.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Kroupa Jan Mikuláš18.12.2002Tenisklub Cheb
Benda Marek25.01.1977TK Škoda Plzeň z.s.
Bureš Michal20.12.2002Tenisklub Cheb
Bureš Martin14.04.2000Tenisklub Cheb
Wais Vilém27.09.1972Sokol Plzeň Doudlevce