Český tenisový svaz
Datum:
13.-15.05.
Pořadatel:
Lokomotiva Beroun (C - 300)
Kódové číslo:
116007
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Kosina Radek
Křížkovského 1479
26601 Beroun
Tel. (1):
602881552
E-mail:
r.kosina@seznam.cz
Internet:
www.tklb.cz

Poznámka pořadatele:

Pro přihlášení na turnaj posílejte SMS na číslo 724 225 254 - Ivan Sýkora

Děkujeme
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hereit Martin 16.08.1998 TCG Karlovy Vary
213
9
381
 
05.04.2017 13:24:12
2.
Svoboda Karel 10.11.1981 TC VŠ Praha
217
9
 
 
18.03.2017 01:55:59
3.
Studený Jan 14.07.1988 BTK Ingstav Brno
232
9
 
 
10.05.2017 08:46:28
4.
David Martin 18.10.1982 Tenis klub FÉNIX Nedvězí
242
9
 
 
18.04.2017 16:40:22
5.
Rosa Jan 20.10.1998 Severočeská tenisová o.s.
244
9
290
volná karta
10.05.2017 13:23:00
6.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
290
9
 
 
16.03.2017 10:19:19
7.
Šebík Daniel 19.05.1994 TJ Spoje Praha
290
9
 
volná karta
11.05.2017 14:11:58
8.
Dostál Michal 04.02.1993 TK Ruzyně Praha
315
6
 
 
06.05.2017 16:05:26
9.
Zajíc Tomáš 24.01.1984 LTC Slovan Kladno
320
6
 
volná karta
10.05.2017 18:26:09
10.
Slezák Ondřej 15.09.1998 Lokomotiva Zdice
398
6
575
volná karta
10.05.2017 18:15:02
11.
Kašpar Tomáš 10.03.1991 TK Benešov
440
6
 
 
29.04.2017 22:52:10
12.
Mucha Pavel 27.10.1982 LTC Kolín
537
4
 
 
07.05.2017 16:29:14
13.
Řežábek Robin 20.07.1995 TJ Astra Zahradní Město
565
4
 
 
01.05.2017 14:52:33
14.
Merhaut Jan 09.07.1997 Lokomotiva Beroun
572
4
 
 
07.05.2017 15:51:22
15.
Komárek Luboš 20.01.1981 TK Ruzyně Praha
617
4
 
 
07.05.2017 15:50:59
16.
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice
639
4
 
 
09.05.2017 08:29:36
17.
Plzák Petr 21.01.1969 LTC Rudná
818
3
 
 
03.05.2017 11:27:05
18.
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
884
3
118
volná karta
11.05.2017 12:17:36
19.
Mašek Jakub 07.09.1991 Mosilana Brno
937
3
 
volná karta
10.05.2017 08:48:35
20.
Lečbych Petr 23.02.1980 TJ Sokol Uherský Brod
1030
1
 
 
16.03.2017 08:12:12
21.
Pokorný Dominik 03.09.1998 Lokomotiva Beroun
1030
1
583
 
18.03.2017 17:35:58
22.
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy
1030
1
486
 
21.03.2017 19:48:33
23.
Emborg Patrik 08.05.2000 SK Aritma Praha
1030
1
222
 
28.03.2017 11:38:50
24.
Kubánek Miloš 27.11.1961 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
1030
1
 
 
29.03.2017 17:47:47
25.
Kosina Radek 11.09.1973 Lokomotiva Beroun
1030
1
 
 
01.05.2017 20:15:57
26.
Valeš Daniel 29.10.1975 Sokol Plzeň Doudlevce
1030
1
 
 
04.05.2017 18:34:33
27.
Piovarčí Michal 07.12.1978 Lokomotiva Beroun
1030
1
 
 
06.05.2017 16:07:26
28.
Torrisi Stefano 07.05.1971 I.ČLTK Praha
1030
1
 
 
07.05.2017 12:04:50
29.
Veselý Miroslav 13.10.1979 SKT Planá n.Luž.
1030
1
 
 
09.05.2017 20:33:40
30.
Honomichl Radek 23.06.1971 SKT Planá n.Luž.
1030
1
 
 
09.05.2017 20:34:13
31.
Tyl Slavomír 18.10.1986 Baník Příbram
1030
1
 
volná karta
10.05.2017 12:41:50
32.
Štafl Robin 11.09.1986 Tenis Lekce club Praha
1030
1
 
volná karta
10.05.2017 12:42:09

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Emborg Torben 23.02.1964 Tenis Lekce club Praha
1030
1
 
přijat
11.05.2017 12:16:25
2.
Loužecký Josef 22.12.2003 Lokomotiva Beroun
1030
1
738
přijat
11.05.2017 12:18:00
3.
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha
1030
1
181
přijat
12.05.2017 08:37:02
4.
Benda Marek 24.03.1998 Tenis Cibulka
1030
1
496
přijat
12.05.2017 12:39:08
5.
Houdek Martin 12.10.1967 TK Ruzyně Praha
1030
1
 
přijat
12.05.2017 17:46:55

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gorecký Lukáš 04.01.1995 Slovan Moravská Třebová
91
15
 
odhlášeno hráčem
18.04.2017 08:15:43
2.
Ryvola Tomáš 21.11.1993 TJ Karlín Tesla
884
3
 
odhlášeno hráčem
04.05.2017 13:27:43
3.
Torrisi Stefano 07.05.1971 I.ČLTK Praha
1030
1
 
odhlášeno pořadatelem
07.05.2017 12:04:14
4.
Krmníček David 05.08.1979 Sokol Smíchov I.
361
6
 
odhlášeno hráčem
09.05.2017 04:23:17
5.
Lukyanov Nikita 29.10.1992 Tenis Centrum Lužiny
1030
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2017 21:33:09