Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  západočeský
Datum:  08.-10.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Zapský Kryštof
 
 
 
Bureš Martin
6:3, 6:3
 
Škrla Vojtěch
6:1, 4:6, 1:0 (8)
 
Skrbek Matěj
6:7, 6:4, 1:0 (4)
 
Hereit Martin
6:2, 2:6, 1:0 (6)
 
 
6:7 (7), 6:4, 1:0 (10)
 
Trnka Přemysl
 
Cintl Matěj
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
 
 
Plas Radek
scr.
 
Bureš Michal
6:2, 6:2
 
Hofmann Jiří
6:3, 3:6, 1:0 (11)
 
Kotýk Martin
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Kovářík Patrik
 
Potužák David
7:6, 6:2
 
 
 
Růžička Václav
6:3, 6:1
 
Benda Marek
7:5, 6:2
 
Bolf David
6:1, 7:6 (2)
 
Gosler Milan
6:4, 6:3
 
 
3:6, 3:0, scr.
 
Kraus Martin
 
Kozler Adam
6:1, 4:1, scr.
 
 
 
Tocik Jan
6:4, 6:1
 
Šmíd Filip
6:0, 6:2
 
Bažil Martin
6:4, 6:7 (0), 1:0 (5)
 
Klír Petr
6:2, 3:6, 1:0 (4)
 
 
6:4, 6:1
 
Rinko Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků24
NasazeníBH
Zapský Kryštof 7120
Rinko Štěpán 7520
Cintl Matěj 8020
Kraus Martin 10115
Potužák David 11715
Trnka Přemysl 13112
Kozler Adam 15112
Kovářík Patrik 15612
Kategorie : 8Součet BH: 126
Kódové číslo akce: 102880

Zapský Kryštof - Potužák David
 
 
 
Bureš Michal - Hofmann Jiří
7:5, 7:6 (9)
 
Bažil Martin - Budík Ondřej
6:1, 6:3
 
Klír Petr - Skrbek Matěj
scr.
 
 
 
 
7:6, 2:6, 1:0 (10)
 
Kovářík Patrik - Benda Marek
 
Škrla Vojtěch - Bureš Martin
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kraus Martin - Kozler Adam
 
Šmíd Filip - Gosler Milan
6:7, 6:4, 1:0 (10)
 
Tocik Jan - Hereit Martin
scr.
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (5)
 
Trnka Přemysl - Cintl Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Zapský Kryštof 7120
Cintl Matěj 8020
Kraus Martin 10115
Potužák David 11715
Trnka Přemysl 13112
Kozler Adam 15112
Kovářík Patrik 15612
Klír Petr 16612
Kategorie : 8Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 104880

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kroupa Václav04.08.2000Tenisklub Cheb

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Budík Ondřej16.03.1994Lokomotiva Karlovy Vary