Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  jihočeský
Datum:  07.-09.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Brabec Jiří
 
 
 
Fáček Erik
6:0, 6:1
 
Bouchner Aleš
6:3, 4:6, 6:1
 
Minárik Martin
6:3, 7:6
 
Vopelka Jakub
3:6, 6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Linha Jiří
 
Buček Milan
6:3, 6:4
 
 
 
Reisinger Štěpán
6:4, 3:6, 6:3
 
Hoštička Adam
6:4, 6:4
 
Doroškevič Anatol
3:6, 6:4, 6:3
 
Marcolla Jakub
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Mikeš Adam
 
Procházka Pavel
6:4, 6:3
 
 
 
Karger Daniel
6:2, 7:5
 
Švec Pavel
6:2, 6:0
 
Sedláček Jan
7:6, 3:6, 6:1
 
Hlinka Petr
6:2, 6:3
 
 
6:1, 1:6, 6:4
 
Fiala Tomáš
 
Codl Miroslav
6:3, 6:3
 
 
 
Reiter Jakub Filip
6:2, 6:4
 
Vácha Daniel
6:1, 6:2
 
Hrubec Jan
6:3, 6:3
 
Fiala Gustav
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Fiala Přemysl
 
Rozhodčí turnaje: Procházka Pavel (platná licence B do 30.04.2022)
Poznámka pořadatele: Nedělní program: čtvrtfinále dvouhry od 8:30, Codl-Fiala 9:30
Počet účastníků24
NasazeníBH
Brabec Jiří 9815
Fiala Přemysl 11315
Fiala Tomáš 11715
Buček Milan 12015
Mikeš Adam 12812
Codl Miroslav 13412
Procházka Pavel 14612
Linha Jiří 15512
Kategorie : 8Součet BH: 108
Kódové číslo akce: 102860

Fiala Přemysl - Fiala Tomáš
 
 
 
Hradský Jan - Homola Patrik
6:2, 6:4
 
Vopelka Jakub - Hrubec Jan
6:7, 6:2, 1:0 (4)
 
Buček Milan - Bouchner Aleš
scr.
 
 
 
 
7:6, 7:6
 
Sedláček Jan - Fáček Erik
 
Reisinger Štěpán - Mikeš Adam
7:6, 6:3
 
 
 
 
6:2, 5:7, 1:0 (5)
 
Švec Pavel - Procházka Pavel
 
Hlinka Petr - Doroškevič Anatol
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Marcolla Jakub - Linha Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Procházka Pavel (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Fiala Přemysl 11315
Fiala Tomáš 11715
Buček Milan 12015
Mikeš Adam 12812
Procházka Pavel 14612
Linha Jiří 15512
Marcolla Jakub 17312
Doroškevič Anatol 2789
Kategorie : 8Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 104860

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mráz Petr09.01.1984LTC Velešín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hradský Jan21.02.1992TK Písek
Homola Patrik22.02.1994LTC České Budějovice,z.s.