Název: | BENY Stav OPEN 2019 | Pořadatel: | SK OAZA Praha | Datum: | 28.-30.12. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Franěk Michal | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šoukal Martin | | 6:2, 2:6, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Roušar Petr | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jourdren Vincent | | | 6:1, 6:7 (2), 1:0 (1) | | |
| | | | | |
Beneš Michal | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Přenosil David | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Beneš Petr | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | | | | 6:3, 4:6, 1:0 (8) | |
| | | | | |
Hrdina Aleš | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vaníček Petr | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Novák Jiří | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Maštálka Petr | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | |
Čech Michael | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Apltauer Filip | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Peterka Adam | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Arendar Roman | | | | | 6:1, 7:6 (4) |
| | | | | |
Mrůzek Štěpán | 7:6 (2), 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šťastný Boris | | 6:4, 3:6, 1:0 (10) | | | |
| | | | | |
Dušek Ondřej | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | | | scr. | | |
| | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | 6:3, 3:6, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | |
Šťastný Zoran | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Jiroušek Lukáš | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | |
Kalivoda Adam | 6:1, 1:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Svoboda Jakub | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Nicod Jakub | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Slavík Vladimír | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Beneš Pavel | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Baum Štěpán | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Blecha Adam | 4:6, 6:1, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pondělí 30.12. finále dvouhry od 12:00 , následuje finále čtyřhry
|
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Franěk Michal | 38 | 25 | Blecha Adam | 56 | 20 | Kubík Kristián | 71 | 20 | Vachtl Jiří | 74 | 20 | Arendar Roman | 87 | 15 | Peterka Adam | 97 | 15 | Jiroušek Lukáš | 99 | 15 | Beneš Petr | 123 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 102038 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Uhlíř Vít | 16.10.1996 | TK Sport Kolovraty |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Gengel Marek | 17.09.1995 | TK Horní Měcholupy | Krejčí Lukáš | 07.12.1995 | Tenis Dobříš | Třeška Jan | 08.05.1974 | SK HAMR, z.s. |
|