Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum22. - 24.03.2019
Název:Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Zlín
Region:jihomoravský
Další info:Druhá část školení proběhne 29.-31.3.2019
Podrobnější informace obdrží přihlášení účastníci mailem.
Vedoucí školení Mgr.Jan Macharáček j.macharacek@jmts.cz

napište číslo osm set padesát dva

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Landa Daniel Bučovice schváleno
Knápek Václav Bučovice schváleno
Heidekerová Lenka Vyškov schváleno
Hermanová Dita Drnovice 715 schváleno
Fotrová Lucie Brno schváleno
Kulhanek Michael Ostopovice schváleno
Vaculík Lukáš Brno schváleno
Bouda Petr Sloup schváleno
Sychra Jan Sloup v Moravském krasu schváleno
Jedlička Tomáš Sloup schváleno
Jedlička Tomáš Sloup schváleno
Svoboda Radek Olomouc Nemilany schváleno
Vrba Daniel Brno schváleno
Pöschl Petr Uherský Brod schváleno
Bachůrek Jaroslav Okres Uherské Hradiště schváleno
Němčický Tomáš Uherské Hradiště schváleno
Daniel Jan Brno schváleno
Trkanová Kateřina Brno schváleno
Blaha Adam Uherský Brod schváleno
Šmédek Jaroslav Otrokovice schváleno
Holý Daniel Lužice schváleno
Volný Adam Brno schváleno
Tesař Vladimír Rakvice schváleno
Hromková Lucie Prostějov schváleno
Vodák Matěj Bystřice pod Hostýnem schváleno
Koudela Radek Zlín schváleno
Doseděl Jakub Brno schváleno
Machálková Monika Senica schváleno
Spáčil Jaroslav Přerov schváleno
Mikušík Adam Strání-Květná schváleno
Bartoněk Jonáš Brno schváleno
Dobeš Petr Zlín schváleno
Slováková Anna Rožnov pod Radhoštěm schváleno
Koníčková Kristina Vacenovice schváleno
Tichý Štěpán Vizovice schváleno
Kramolišová Dominika Dolní Bečva schváleno
Odehnal Tomáš Úsuší schváleno
Holub Petr Bílovec schváleno
Kučerová Petra Březůvky schváleno
Švendová Denisa Otrokovice schváleno
Puk Viktor uherské Hradiště schváleno
Přecechtělová Aneta Polkovice schváleno
Zeman Radim Brno schváleno
Vyoralová Andrea Uherské Hradiště schváleno
Najmanová Tereza Rožnov pod Radhoštěm schváleno
Sommernitzová Lenka Brno schváleno
Faldík Eduard Zlín schváleno
Kavan Michal Žalkovice schváleno
Mikulcová Ester Babice nad Svitavou schváleno
Postupa Jan Ostrava schváleno
Marančák Jan Vsetín v řízení
Podsedník Dominik Jiříkovice v řízení
Hrachovec Tomáš Frenštát pod Radhoštěm v řízení
Janík Filip Uherské Hradiště v řízení
Hrazdira František Telnice v řízení
Schneeweiss Augustin Újezd u Brna v řízení
Baláš David Břeclav v řízení
Nesvadbová Michaela Brno v řízení