Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum04. - 13.10.2019
Název:Školení trenérů 3.třídy
Druh:trenéři
Místo:Ridera Sport Ostr.-Vítkovice
Region:severomoravský
Další info:Školení proběhne v termínech 4.-6.10.19(teoretická část) a 11.-13.10.19(praktická část).Základní podmínkou ve věk zájemce 18.let v roce konání školení.Bližší info budou zveřejněny později.

napište číslo devět set devadesát

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Pagáčová Nikol Karviná schváleno
Raskova Sabina Krnov v řízení
Botur Lukáš Šenov schváleno
Baranová Aneta Ostrava v řízení
Kuzník Pavel Hradec nad Moravicí schváleno
Gorecký Lukáš Rosice u Brna schváleno
Vidura Tomáš Ludgeřovice v řízení
Dobeš Tomáš Ostrava v řízení
Viktorin Tomáš Ostrava v řízení
Dudek Tomáš Frýdlant nad Ostravicí v řízení
Pavlica Tomáš Rožnov pod Radhoštěm v řízení
Bitomská Barbora Krnov schváleno
knesl Roman Nový Jičín v řízení
Klimek Gabriel Třinec schváleno
Vodička Jiří Bruntál schváleno
Valenta Robert Vrbno pod Pradědem schváleno
Hašek Ondřej Orlová schváleno
Mihoč Jakub Třinec v řízení
Ryboň Patrik Český Těšín v řízení
Günther Patrik Petřvald schváleno
Pokorná Barbora Horní Lhota schváleno
Břicháčková Sabina Cheb schváleno
Moravec Ondřej Hlučín schváleno
Stefanova Anna Ostrava v řízení
Duchan Samuel Hovorčovice v řízení
Levratti Sara Brno v řízení
Ožana Daniel Vratimov v řízení
Šiler Filip Ostrava v řízení
Král Robert Olomouc schváleno
Tuhovčák Matěj Ostrava schváleno
Kulhánková Markéta Červenka schváleno
Ščudlík Rudolf Příbor schváleno
Rusňák Vojtěch Sviadnov schváleno
Jablonovská Jana Pezinok v řízení
Vrba Daniel Brno v řízení
Schoffer Marek Ostrava schváleno
Rašková Sindy Kopřivice schváleno
Koláčková Barbora Hutisko Solanec schváleno
Szturc Dominik Třinec schváleno
Hýl Zdeněk Petřvald schváleno
Vyhlídal Jan Ostrava v řízení
Holiš Dominik Rožnov pod Radhoštěm schváleno
Heran Tomáš Havířov - Životice schváleno
Janková Tereza Havířov v řízení
Hejčová Dominika Kopřivnice schváleno
Jermář Jan Rybí schváleno
Fialová Ema Metylovice v řízení
Grunt Libor Olomouc schváleno
Tinz Daniel Ostrava schváleno
Mathema Anne Frýdek -Mistek schváleno
Ungersböcková Valerie Sedliště v řízení
Mičánek Boris Opava schváleno
Odleváková Zuzana Frýdlant nad Ostravicí v řízení
Sluka Zdeněk Ostrava schváleno