Český tenisový svaz

Přestupy pro sezónu 2017

Jméno hráčeDatum narozeníPůvodní klubNový klubDatum realizace přestupu
Abeldinov Patrik 13.06.1998 TK Sokolov Tenisklub Cheb 17.01.2017
Abrahám Pavel 14.05.1985 SK Meteor Praha TJ Meteor Stříbrná Skalice 01.02.2017
Albrecht Jan 21.09.1981 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Altrichterová Tereza 14.02.2003 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč 31.01.2017
Andrlík Jakub 27.03.1980 Slavoj Český Brod Sokol Ondřejov 24.02.2017
Apltauer Filip 21.03.2004 TJ Radlice TK Olymp Praha 25.01.2017
Aschenbrenner Maxim 03.08.2004 TJ Tatran Střešovice Sokol Smíchov I. 24.01.2017
Ausbuher Dominik 11.07.2002 Severočeská tenisová o.s. Tatran Podbořany 25.11.2016
Babka Jakub 22.04.2004 Lokomotiva Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 16.01.2017
Bacíková Veronika 30.01.1993 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. 27.01.2017
Balšínková Elena 06.04.2004 TJ Fulnek TO Odry 01.02.2017
Balun Jiří 04.09.1998 Slovan Hodonín TC Brno. 29.11.2016
Bárta Martin 21.01.1978 Tatran Starý Lískovec BTK Ingstav Brno 16.11.2016
Barták Filip 06.06.2003 Tenis DLI Kladno SK Tenis Kladno 27.01.2017
Bártková Monika 27.02.1974 Tenisový klub Tesla Brno TK Mnichovo Hradiště 19.01.2017
Barun Artur 05.10.2004 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs 05.12.2016
Bašková Alžběta 15.10.1995 TC Rychnov nad Kněžnou Nespin, z.s. 11.01.2017
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 05.12.2016
Bayerl Michal 27.04.1984 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TK SK Dobrá Voda u Č.B. 17.01.2017
Bayerl Pavel 02.04.1982 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TK SK Dobrá Voda u Č.B. 01.02.2017
Bazgierová Agáta 19.02.2004 Městský tenisový klub Karviná SK Vitality Slezsko o.s. 13.12.2016
Bažil Martin 29.08.1986 Sokol Plzeň Doudlevce Lokomotiva Karlovy Vary 14.11.2016
Bečková Zuzana 15.05.1987 TC VŠ Praha Sportovní klub Žižkov Praha 21.11.2016
Bednarzová Barbora 22.12.1993 Lokomotiva Praha Slavia VŠST Liberec 30.01.2017
Bednář Jan 30.11.2001 USK Pardubice Tenisová akademie Siesta resort 22.11.2016
Belatka Martin 03.03.1984 TK Tuřany ŽLTC Brno 16.12.2016
Beneš Michal 22.03.1976 KAPITOL Tenis Baník Příbram 16.11.2016
Benešová Tereza 25.05.2005 Lokomotiva Plzeň TK Slavia Plzeň 02.02.2017
Beránková Bára 27.03.2003 1. Východočeská Tenisová TENIS-CENTRUM DTJ HK 09.01.2017
Beranová Veronika 01.09.2003 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 31.01.2017
Bergmanová Gabriela 09.05.1987 TC Realsport Nymburk o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK 25.01.2017
Betáková Nikola 25.10.1998 TO TJ Tesla Pardubice TK Holice 17.01.2017
Beznoska Jaroslav 09.01.2003 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Radošovice 04.01.2017
Bieganski Tomáš 20.02.1986 TK Lipník n.B. SLOVAN HRANICE, z.s. 31.01.2017
Bielská Veronika 15.12.2005 Městský tenisový klub Karviná TK SC OSTRAVA 30.01.2017
Bláha Lukáš 03.05.1999 SK Tenis Žalov-zrušen SK Žalov 06.01.2017
Bohušíková Kateřina 29.01.2002 TK Zašová TK Radegast 20.01.2017
Bolek David 12.12.1983 TJ Brno-Komín Tatran Starý Lískovec 26.01.2017
Bolková Jana 10.06.1984 ŽLTC Brno Tatran Starý Lískovec 01.02.2017
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod TK Neridé 19.12.2016
Brada Matěj 28.03.2001 Sokol Lanžhot Slovácký TK Břeclav 31.01.2017
Bradáč Matěj 20.04.2004 DTJ Jinonice Sokol Smíchov I. 01.02.2017
Brázda Filip 11.12.2006 TK Horní Měcholupy Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 23.01.2017
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé TK Písnice 01.02.2017
Bromová Jennifer Pavla 02.05.2004 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa 27.01.2017
Bruk Adam 27.01.2005 TK Písnice TK Neridé 02.02.2017
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 06.01.2017
Břečková Nikola 14.07.2001 Severočeská tenisová o.s. ITS Tennis Club, z.s. 26.01.2017
Bříza Martin 01.03.1996 TK Ruzyně Praha SPORT EDEN Beroun 02.02.2017
Bucan Armin Salko 31.03.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s. SK LAMA o.s. 03.01.2017
Buďová Nikola 04.07.2002 TK Spartak Jihlava Start Brno 31.01.2017
Bulant Jan 11.05.2006 STK Okříšky HTK Třebíč 15.12.2016
Bulantová Adéla 21.05.1999 STK Okříšky HTK Třebíč 15.12.2016
Bumbalová Barbora 23.08.2002 TK Písnice TK Start Praha-Topolka 08.11.2016
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK AGROFERT Prostějov 24.01.2017
Bužek Václav 02.05.2002 TK Škoda Plzeň z.s. TK Bohutín, z.s. 21.12.2016
Cihelka Jan 16.10.2002 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 27.01.2017
Cinkova Michaela 31.12.2000 TK Na Dolině o.s. SK LAMA o.s. 30.01.2017
Csabi Petra 11.06.2002 Prestige tennis club Frýdek-Místek TK AGROFERT Prostějov 24.01.2017
Čapek Bohumil 29.09.2006 1. Východočeská Tenisová Azura-sport club Pardubice 18.01.2017
Čapková Lucie 07.11.1977 TO Bohemians Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 30.11.2016
Čása Libor 25.04.1964 SK Véska TK Milo Olomouc 01.02.2017
Čech Jan 01.06.2004 TK SC OSTRAVA TK DEZA Valašské Meziříčí 31.01.2017
Čech Michael 09.03.2001 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 04.01.2017
Čechovič Dalibor 05.06.2002 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 31.01.2017
Čeleda Libor 14.08.1965 TK Louny LTC Svoboda Praha 01.02.2017
Čermáková Nela 17.11.2005 Lokomotiva Plzeň TK Slavia Plzeň 24.02.2017
Černoch Jindřich 09.07.1998 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 24.11.2016
Černý Jakub 27.06.2004 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA 21.11.2016
Čížek Zdeněk 17.10.1990 Mosilana Brno TK Černovice 23.11.2016
Čížkovský Vojtěch 05.02.2004 TK Týnec nad Sázavou TK Benešov 13.12.2016
Čtverák Ondřej 16.01.1998 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno 06.02.2017
Daňková Natálie 20.05.2004 LTC České Budějovice,z.s. TK Soběslav 26.01.2017
David Jan 22.02.2006 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem 01.02.2017
Davídek Tomáš 01.05.1975 TC Dvůr Králové, z.s. Lokomotiva Trutnov 19.01.2017
Davidová Barbora 05.02.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem 01.02.2017
Dědeček Antonín 02.12.2002 Tenis Brandýs n.L. LTC Houštka 31.01.2017
Dlouhý Adam 03.12.1999 LTC Kolín LTC Starý Kolín 25.01.2017
Dlouhý Radek 14.11.1984 TK SK Kladno, z.s. TK Stochov 02.01.2017
Dolanská Andrea 25.06.1975 Sokol Petrovice Sokol Horní Počernice 08.12.2016
Dolenská Jana 02.12.1975 TK Březnice Lokomotiva Zdice 30.01.2017
Doležalová Eliška 15.02.1995 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Turnov 13.01.2017
Doležalová Nicol 29.03.2004 TC Chrudim z.s. LTC Pardubice 30.12.2016
Dolný Adam 16.03.2006 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 01.02.2017
Dopita Marek 02.09.1990 TC Hořice TC Nové Město n. Metují 22.12.2016
Doroshkevich Anatolij 22.04.1995 LTC České Budějovice,z.s. Start České Budějovice 20.01.2017
Dostálek Filip 05.09.1992 Sokol Královice TK Lány 30.01.2017
Dušek Dominik 09.10.1995 Slavoj Litoměřice Slavia VŠST Liberec 30.12.2016
Dušková Adéla 09.03.2004 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. 31.01.2017
Dušková Karolína 06.08.2004 TK Neridé TK Písnice 01.02.2017
Dvorský Adam 11.11.2001 Lob S.A. Bohnice, zs TJ Radlice 15.12.2016
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 TJ Kraví Hora Brno ŽLTC Brno 06.12.2016
Dvořáčková Nicol 07.04.2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Sokol Bedřichov Jihlava 06.12.2016
Dvořák Daniel 18.01.2001 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Ústí n.Labem 30.12.2016
Dvořák David 12.10.2006 TJ Baník Ostrava OKD TK SC OSTRAVA 14.12.2016
Dvořák Jan 01.09.1996 TJ TK MANE Hluboká n.V. Start České Budějovice 16.01.2017
Dvořák Tomáš 18.08.2006 Sokol Zábřeh TK Mohelnice, z.s. 30.11.2016
Dvořáková Gabriela 06.04.2004 LTC Houštka Tenisklub Cheb 17.01.2017
Dybal Tomáš 08.10.1999 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 31.01.2017
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 01.02.2017
Fabík Adam 03.10.1990 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 27.01.2017
Fabíková Klára 23.10.1993 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 06.02.2017
Fára Jan 11.03.2006 TJ Tatran Střešovice DTJ Jinonice 12.01.2017
Filip Jakub 25.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s. TK Sparta Praha 01.02.2017
Filip Kateřina 01.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s. I.ČLTK Praha 04.01.2017
Filip Ondřej 13.08.2003 LTC Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 31.01.2017
Fingerhut Adam 11.05.1999 TJ Sokol Vysočany TK Lány 27.01.2017
Flídr Rodan 12.12.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 19.01.2017
Foltýnová Jitka 26.06.2004 BLTC Brno Tenisový klub Mikulov, spolek 30.01.2017
Formánek Pavel 29.05.1980 LTC Bakov n.Jiz. Slovan Liberec 25.01.2017
Forrest Jamie Josef 02.05.2003 LTK Bílina Severočeská tenisová o.s. 27.01.2017
Francová Aneta 08.02.2000 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí 23.01.2017
Fraňková Anna Marie 15.02.2006 HTK Třebíč Sokol Jemnice 31.01.2017
Franková Nikola 20.06.1996 TK Dynamo Hradec Králové TK Česká Třebová, z.s. 19.01.2017
Fraňková Nikola 07.02.1988 TC Brno. TK Mokrá-Horákov 13.12.2016
Fric Libor 24.11.1988 Lokomotiva Praha TK ZVVZ Milevsko 26.01.2017
Frömel Tomáš 19.05.1996 TO TJ Nový Jičín TJ MSV Studénka, z.s. 01.02.2017
Fukala Ondřej 24.06.1981 TK Lipník n.B. I.NTC Olomouc 21.11.2016
Gaertnerová Marie Anna 12.02.2003 TK Louny Severočeská tenisová o.s. 27.01.2017
Galičová Kristýna 03.09.1999 TJ Radlice Sokol Čimice 02.02.2017
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Tenisový klub Benátky nad Jizerou Severočeská tenisová o.s. 26.01.2017
Gengel Marek 17.09.1995 TK Neridé RPM OÁZA Říčany 24.01.2017
Gernát Lukáš 07.03.1982 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. SK Matchball Česká Lípa 20.01.2017
Gestinger Adam 09.05.2003 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. ITS Tennis Club, z.s. 25.01.2017
Granát Jiří 01.01.1960 SPORTTENIS TK Benešov 23.02.2017
Grega Šimon 27.03.2006 TK Mokrá-Horákov TK Šlapanice 21.12.2016
Grus Michal 25.08.2004 TJ Sokol Újezd n.L. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 11.01.2017
Guziurová Pavlína 19.09.1999 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 06.02.2017
Haak Tomáš 18.06.1998 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 16.01.2017
Hadrych Jan 07.03.1980 SK Kravaře Sokol Bohumín 31.01.2017
Hájek Jakub 20.03.2005 LTC Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 20.01.2017
Hájek Martin 31.03.2003 LTC Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 20.01.2017
Hajerová Jůlie Anna 02.02.2004 TK Český Krumlov LTC Český Krumlov 06.01.2017
Hajná Michaela 22.08.2003 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha 07.11.2016
Hanáková Alena 08.07.1985 Slavoj Pacov Slavoj Polná 17.01.2017
Hanesová Agáta 26.11.2006 TK Krnov SK JC Sport Opava 27.01.2017
Hanušková Eva 14.02.2001 TJ Radlice Sokol Čimice 02.02.2017
Hanzlík Petr 20.08.2005 BLTC Brno Start Brno 10.11.2016
Hanzlíková Klára 08.01.2004 BLTC Brno Start Brno 10.11.2016
Harajda Ema 07.06.2007 TK Radegast TK Na Dolině o.s. 06.02.2017
Harajda Michal 12.04.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Na Dolině o.s. 30.01.2017
Hartmann Michal 13.03.1996 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Houštka 30.12.2016
Hasoň Kryštof 15.04.2004 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 11.11.2016
Hauba Petr 12.08.1974 KAPITOL Tenis Tenisový oddíl Junior 01.12.2016
Havel Matyáš 27.04.2003 TK Třebenice TO Slavoj Davle 11.01.2017
Havrlíková Adéla 28.10.2001 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 04.01.2017
Heinová Simona 28.05.1997 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň 06.01.2017
Heinzová Izabela 11.12.2002 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc 02.02.2017
Hejdukova Kristýna 17.11.2004 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa 27.01.2017
Heřman Sebastian 15.10.1991 LTC Pardubice USK Pardubice 29.12.2016
Hlaváčová Veronika 08.12.1998 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 30.01.2017
Hloušek Štěpán 04.03.2004 TK Náchod Tenisový klub SPORT,o.s. 30.11.2016
Hobík Zdeněk 18.04.1973 TJ Sokol Praha 9-Běchovice Sokol Ondřejov 26.01.2017
Hofmann Jiří 13.04.1965 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary 08.02.2017
Holá Aneta 12.12.1991 TK Louny Tenisová akademie Březno u Loun 06.02.2017
Holenda Michal 26.05.1978 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TK Spartak Jihlava 31.01.2017
Holešovský Marian 25.06.2001 TK Zašová TK Radegast 31.01.2017
Holiš Šimon 13.07.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Na Dolině o.s. 08.12.2016
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. 02.02.2017
Holotík Matěj 19.11.1998 T.J. Sokol Šumperk ITS Tennis Club, z.s. 13.01.2017
Holý Zdeněk 05.09.1989 TK Louny Tenisová akademie Březno u Loun 06.02.2017
Hons Tomáš 19.01.1994 TC Brno. TK DEZA Valašské Meziříčí 10.01.2017
Honzková Zuzana 01.08.1993 SK OAZA Praha LTC Radotín 12.01.2017
Horáčková Gabriela 04.06.1991 ŽLTC Brno TC Brno. 29.11.2016
Horák David 11.02.2006 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 31.01.2017
Horák Jiří 26.04.2002 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 31.01.2017
Horáková Elen 05.10.2004 TREND SPORT, z.s. I.NTC Olomouc 27.01.2017
Horáková Petra 26.09.2001 TJ Sokol Vizovice TK Zlín 12.01.2017
Horáková Tereza 14.04.2004 TGC Kunratice Tempo Praha 31.01.2017
Horký Dominik 21.12.2004 USK Pardubice Tenisová akademie Siesta resort 22.11.2016
Houdek Martin 12.10.1967 TJ Tatran Střešovice TK Ruzyně Praha 27.12.2016
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Čelákovice TK Neridé 19.01.2017
Hračová Radka 28.11.1975 TK Konstruktiva, z.s. TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. 09.01.2017
Hradecká Gabriela 20.05.2001 TK Horní Měcholupy TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu 26.01.2017
Hradečný Michael 07.04.1981 SK Aritma Praha TJ Republikán 24.01.2017
Hradský Jan 21.02.1992 LTC Tábor 1903 TK Písek 10.01.2017
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Zašová TK Slavia Orlová 21.11.2016
Hrdina Aleš 12.04.2003 SK HAMR, z.s. TK Neridé 01.02.2017
Hrdina Jakub 25.04.2001 TO TJ Tesla Pardubice TK Dynamo Hradec Králové 10.11.2016
Hrdlička Michal 23.01.1998 TJ Žďár nad Sázavou TK Spartak Jihlava 10.01.2017
Hronzová Anežka 27.06.2002 TK Hronza Otín TK Pelhřimov 18.01.2017
Hruška František 30.09.2004 Sportklub Tenis Kolovraty Tenis klub FÉNIX Nedvězí 11.11.2016
Hruška Petr 25.10.2006 LTC Tábor 1903 LTC České Budějovice,z.s. 29.11.2016
Hrzánová Karolína 22.07.2001 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha 25.01.2017
Hubáčková Julie 26.04.2003 Tenis Tábor SKT Planá n.Luž. 02.02.2017
Hýbl Jan 18.07.1997 Sokol Královice Tenis klub FÉNIX Nedvězí 30.01.2017
Chábová Julie 19.11.2001 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 31.01.2017
Charvátová Vivien 24.07.2001 Slovácký TK Břeclav TC Brno. 20.12.2016
Chlebeček Tomáš 04.06.2002 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín 09.11.2016
CHmelař Petr 20.09.2005 TK Březnice Sokol Králův Dvůr 01.02.2017
Chmelařová Natálie 18.08.1998 TK Bohutín, z.s. TC VITALITY Březnice 23.01.2017
Chmelík Roman 28.09.1989 HTK Třebíč TK Roja Příbram z.s. 26.01.2017
Chmelinová Gabriela 02.06.1976 TK Slavia Orlová Tennis Hill Havířov o.s. 01.02.2017
Cholasta Ondřej 10.09.1988 TK LTC Děčín TC Holešov, o.s. 02.02.2017
Chrtek Michal 03.03.1982 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Chrtková Lenka 01.02.1985 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Chudějová Aneta 01.08.2003 Rožnovský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí 31.01.2017
Chvojková Veronika 31.03.1987 T.K.MILTEN TK Radošovice 26.01.2017
Jakeš Dominik 21.03.2004 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub 01.02.2017
Jakubčík Martin 10.02.2002 TK Mokrá-Horákov ŽLTC Brno 19.01.2017
Jakubčík Tomáš 10.06.2004 TK Mokrá-Horákov ŽLTC Brno 23.01.2017
Jána Jiří 18.10.2003 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 19.01.2017
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí 31.01.2017
Janisch Petr 07.01.1976 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary 06.02.2017
Janoš Martin 20.11.2000 Tenis Dobříš TK Roja Příbram z.s. 25.01.2017
Janošová Viktorie 08.03.2003 TK Bílovec TO Odry 01.02.2017
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 18.01.2017
Janovský Jakub 02.04.1995 Tempo Praha SK HAMR, z.s. 09.01.2017
Janovský Lukáš 16.04.2001 Tempo Praha SK HAMR, z.s. 09.01.2017
Javůrek Adam 25.06.1986 Slovan Moravská Třebová LTC Kolín 10.01.2017
Ječmík Albert 16.11.1999 WILSON Tenis Centrum TJ Břevnov 26.01.2017
Jedlička Tomáš 16.01.1987 TJ Spartak Třebíč SK Satalice 01.02.2017
Jehličková Eliška 15.07.2002 Start Liberec LTK Liberec 22.02.2017
Jelínek Karel 06.02.1973 LTC Starý Kolín LTC Kolín 21.02.2017
Jelínek Leoš 04.03.1984 SK Aritma Praha TK FZŠ Trávníčkova 12.01.2017
Jelínková Karolína 31.07.2000 Sportclub Řevnice z.s. SPORT EDEN Beroun 01.02.2017
Jeníček Jiří 14.12.1999 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha 09.01.2017
Ježek Jaroslav 02.07.1997 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy 24.01.2017
Ježek Jiří 05.07.1979 TK Bohutín, z.s. TK Ruzyně Praha 01.02.2017
Jilkova Michaela 05.10.2005 LTC České Budějovice,z.s. SKT Planá n.Luž. 14.12.2016
Jindáček Jiří 20.08.2003 TK Lány TK Radošovice 10.01.2017
Jirousek Lukáš 06.09.1999 Tenis Centrum Nová Paka o.s. Sokol Horní Branná 01.02.2017
Jumar Matěj 22.07.2005 TK Neridé TŠ Hostivař 09.11.2016
Junyková Marta 22.07.1987 SK Kravaře TK Bílovec 01.02.2017
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 30.01.2017
Jurmanová Lucie 05.10.1978 Lob S.A. Bohnice, zs Tenisový klub Písečná, z.s. 18.01.2017
Jurnečka Štěpán 19.02.2006 LTC Panorama Teplice LTK TEPLICE o.s. 01.02.2017
Juřenová Denisa 24.02.1998 Tenisový klub TSRM,z.s. TCV Strání 01.02.2017
Jüttner Jakub 10.04.1992 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá 30.01.2017
Kadavá Denisa 23.08.1996 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Kadula Jan 29.04.1979 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 27.01.2017
Kaláb Jiří 13.04.1989 TC-MJ TENIS Líšeň BTK Ingstav Brno 06.01.2017
Kalaš David 12.02.1996 I.ČLTK Praha Lokomotiva Plzeň 08.02.2017
Kaleta Štěpán 19.09.2002 TC Ostrava Nová Ves TK Havířov 09.01.2017
Kalivoda Adam 17.04.1997 TO SK Mělník TK Louny 30.01.2017
Kallmünzerová Natálie 11.06.1997 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 18.01.2017
Kalvodová Dominika 29.10.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí 18.01.2017
Kameníček Kristian 15.07.2005 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha 02.02.2017
Káňa Filip 19.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov 29.11.2016
Káňa Radek 17.11.2001 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 01.02.2017
Karásek Filip 10.04.2005 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 01.02.2017
Karban Lukáš 24.04.1997 TJ LTC Poděbrady TJ Solidarita Praha 10 02.12.2016
Karban Matěj 25.05.2001 TK Březnice TJ Blatná 06.02.2017
Kardošová Monika 16.03.1985 VŠTJ Ekonom Praha Sportovní klub Žižkov Praha 30.11.2016
Kardová Kamila 29.10.1985 TK Zliv TK SK Dobrá Voda u Č.B. 01.02.2017
Karlík Vojtěch 03.01.2004 1. Východočeská Tenisová TC Dvůr Králové, z.s. 06.02.2017
Karšňáková Anna 28.12.2006 Sokol Králův Dvůr Dioss Nýřany 16.01.2017
Kašovská Dominika 08.04.1991 TK Vítkovice 1926 z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 02.02.2017
Kaštovský Ondřej 10.04.2001 Tenisový klub Tenet TJ Baník Ostrava OKD 31.01.2017
Kec Martin 17.06.1973 TK Doksy TO Staré Splavy 26.01.2017
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK Neridé TK AGROFERT Prostějov 24.01.2017
Kladivová Aneta 23.05.2000 TJ Sokol Vysočany TK AGROFERT Prostějov 28.11.2016
Klokočková Simona 26.01.2003 TO Rotas Rotava TCG Karlovy Vary 26.01.2017
Klouček Michal 10.04.1977 Slavia VŠST Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 20.12.2016
Knotek Jakub 14.05.2005 SKP Klatovy TK FUNTOM Dobřany 12.01.2017
Kocur Josef 26.07.1987 TK TENNISPOINT FM VSK VŠB-TU Ostrava 03.01.2017
Koděra Lukáš 15.02.1994 SK Kometa Praha Sokol Horní Počernice 01.02.2017
Kohoutek Radim 21.02.1973 TO Spartak Modřany Sokol Horní Počernice 18.01.2017
Kohoutová Barbora 10.07.2000 1. Vestecká sportovní o.s. TC Spořilov Praha 19.01.2017
Kohoutová Nikola 10.07.2000 1. Vestecká sportovní o.s. TC Spořilov Praha 19.01.2017
Koláček Martin 14.04.1983 TJ Tatran Střešovice I.NTC Olomouc 21.11.2016
Kolář Marek 19.03.1976 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary 01.02.2017
Kolář Václav 20.03.1974 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary 01.02.2017
Kolaříková Martina 21.03.2005 Sportclub Řevnice z.s. T.J. Sokol Lety 30.01.2017
Kondr Milan 12.12.1985 TO Meziboří Sokol Košťany 31.01.2017
Konečný Adam 13.05.1987 Lokomotiva Praha Slavia VŠST Liberec 25.01.2017
Kopecký Michael 14.06.2005 SK Aritma Praha TK Hanspaulka 04.11.2016
Kopecký Pavel 14.07.1973 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. Spartak Vlašim 03.01.2017
Kopecký Tobiáš 01.07.2005 1. Východočeská Tenisová TK Lomnice n.Pop. 04.01.2017
Koplová Tereza 23.06.1998 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 21.11.2016
Kordač Tomáš 09.06.2003 LTC Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 20.01.2017
Korec Jakub 28.12.2005 TCD Donovalská TK Start Praha-Topolka 15.12.2016
Košťál Libor 27.04.1976 TJ Motor České Budějovice SKP České Budějovice 05.01.2017
Koten Adam 11.05.2004 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 01.02.2017
Kotlín Michael 16.03.1999 1. Vestecká sportovní o.s. SK HAMR, z.s. 20.01.2017
Koucká Klára 27.12.2005 Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav 03.11.2016
Koudelková Veronika 22.04.1998 ŽLTC Brno TC Brno. 01.12.2016
Kourkzi Salma 16.12.2005 TGC Kunratice TK Písnice 10.02.2017
Kovář Adam 27.01.2005 Tenisový klub Černošice Sportclub Řevnice z.s. 01.02.2017
Kovářík Patrik 05.11.1995 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň 08.02.2017
Kozár Dušan 31.05.1958 TGC Kunratice Tempo Praha 01.02.2017
Kozler Adam 03.06.2000 Tenisklub Cheb TK Slavia Plzeň 14.12.2016
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 30.01.2017
Král David 14.01.2002 Wilson Tenis Průhonice Sportclub Řevnice z.s. 31.01.2017
Král Libor 13.09.2005 TK Ústí n. Orlicí TENIS-CENTRUM DTJ HK 16.01.2017
Kralertová Nicol 25.06.2006 TK Horní Měcholupy TJ Spoje Praha 13.01.2017
Králová Lucie 27.09.2000 Wilson Tenis Průhonice Sportclub Řevnice z.s. 31.01.2017
Kramolišová Dominika 14.08.2001 TK Radegast TK Havířov 26.01.2017
Krásnický Václav 22.12.2004 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 01.02.2017
Kratochvíl Filip 27.02.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod 23.01.2017
Kratochvíl Ivan 22.06.1977 TJ Nové Město na Moravě TJ Žďár nad Sázavou 03.01.2017
Krausová Tereza 12.12.1981 LTC Modřany 2005 TJ Tatran Střešovice 10.02.2017
Kredbová Michaela 15.09.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav 03.11.2016
Krejčová Eva 12.11.1976 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 18.01.2017
Krejčová Martina 28.01.1998 HTK Třebíč TJ Spartak Velké Meziříčí 18.01.2017
Krkoška Jiří 02.03.1984 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 01.02.2017
Kropáčková Eliška 03.06.1998 Tenis Dobříš LTC Bakov n.Jiz. 16.01.2017
Kroutil Tomáš 01.02.2005 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 14.11.2016
Krstev Ondřej 13.06.1997 TK Sparta Praha I.ČLTK Praha 06.02.2017
Krůtová Tereza 09.01.2002 Baník Praha Sportovní klub Žižkov Praha 31.01.2017
Kryčová Tereza 03.03.2001 Lokomotiva Plzeň Lokomotiva Zdice 08.02.2017
Krýslová Nela 16.11.2005 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 23.12.2016
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 23.12.2016
Křenek Kristián 28.05.2003 TC Ostrava Nová Ves VSK VŠB-TU Ostrava 12.12.2016
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 07.02.2017
Křikala Martin 12.10.2001 Mladý tenista, z.s. TO Odry 01.02.2017
Křipský Dominik 06.09.1999 SK Tenis Tišnov TK AGROFERT Prostějov 30.11.2016
Křivanec Karel 16.05.2001 TC Rychnov nad Kněžnou Nespin, z.s. 31.01.2017
Kříž Milan 26.01.1984 TK Drnovice SHARK Brno 07.12.2016
Křováček Jakub 19.05.1997 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Bakov n.Jiz. 17.01.2017
Kubeš Alex 01.02.1999 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 04.01.2017
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Plzeň Lokomotiva Zdice 08.02.2017
Kubeš Tomáš 01.01.1968 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 04.01.2017
Kubičíková Jana 14.09.1984 Baník Praha TK Fatra Napajedla 20.01.2017
Kubičíková Martina 12.12.1991 HTK Třebíč TK Fatra Napajedla 20.01.2017
Kubíčková Šárka 19.04.2004 TK Dubí LTK TEPLICE o.s. 15.11.2016
Kubinová Drahomíra 24.02.2003 Family Tennis Ostrava SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 31.01.2017
Kudera Kristian 14.03.2006 TK Hostýnská TJ Solidarita Praha 10 14.11.2016
Kuderová Lucie 17.12.1995 TK Šlapanice TK Mokrá-Horákov 25.01.2017
Kuka Miroslav 03.12.1982 Start Liberec Slovan Liberec 25.01.2017
Kulhánková Aneta 10.04.1998 TC Brno. ŽLTC Brno 16.12.2016
Kulhánková Denisa 28.09.1995 RPM OÁZA Říčany TJ Spoje Praha 16.01.2017
Kumbár Adam 19.02.2002 TC Return TJ Spoje Praha 13.12.2016
Kurilla Matyáš 30.11.2001 LTK Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 10.01.2017
Kuřík Martin 18.08.1997 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Kutnarová Barbora 17.05.2002 Tenisový klub TSRM,z.s. SK Uherský Brod 09.11.2016
Kútníková Bára 03.06.1999 TK TILIA Brno TK Tuřany 13.01.2017
Kvapilová Hana 05.08.1997 TO SK Žamberk Slovan Moravská Třebová 09.11.2016
Kverek Libor 04.08.2003 SK Tenis Rohatsko LTC Mladá Boleslav o.s. 19.01.2017
Lachmanová Andrea 03.05.1996 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK SB Světlá n.Sáz. 23.11.2016
Lank Jakub 30.07.1998 TO SK Mělník Tenisový klub Písečná, z.s. 26.01.2017
Laštůvková Lucie 22.07.2000 Tenis Dobříš TJ Radlice 12.01.2017
Látalová Adéla 20.02.2005 I.ČLTK Praha TJ Radlice 02.02.2017
Lebloch Jakub 07.10.2003 TK Velké Bílovice TC BORS CLUB-STK Břeclav 22.11.2016
Lederer Jakub 19.10.2001 TJ Tatran Střešovice SLOVAN HRANICE, z.s. 27.12.2016
Ledvina Roman 10.12.1988 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice 05.01.2017
Lehnert Matěj 18.12.2005 LTC Panorama Teplice LTK TEPLICE o.s. 01.02.2017
Lenc Jakub 28.01.1988 TO SK Mělník Tenisový klub Písečná, z.s. 14.12.2016
Lhotská Jana 06.06.1993 TJ TK Neratovice Sokol Libiš 24.01.2017
Líbalová Jolana 13.12.2006 TK Sparta Praha I.ČLTK Praha 02.02.2017
Ličík Václav 23.05.1979 Lokomotiva Zdice Tennis club Hýskov 31.01.2017
Ličíková Lada 29.01.1981 Lokomotiva Zdice Tennis club Hýskov 31.01.2017
Linhart Radek 20.06.1997 Sportclub Řevnice z.s. T.J. Sokol Lety 01.02.2017
Liška Pavel 22.04.1991 TJ Sokol Vysočany TK FZŠ Trávníčkova 06.02.2017
Loder David 09.11.1999 TJ Sokol Vysočany SK OAZA Praha 24.01.2017
Löffelmann René 23.06.2003 TC VŠ Praha Tenis Cibulka 22.11.2016
Lojda Dušan 08.03.1988 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava 24.01.2017
Louda Vítězslav 01.05.1975 LTC Jaroměř SK Rychnovek 01.02.2017
Lustyk Jakub 23.09.1988 LTC Pardubice TK Česká Třebová, z.s. 19.01.2017
Macek Matěj 24.07.2001 TK PRIS Frýdek-Místek TJ TK Šumperk 11.01.2017
Macko Daniel 29.05.1985 TK Horní Měcholupy TK FZŠ Trávníčkova 08.12.2016
Mahdal Dominik 23.07.2001 Tenisový klub TSRM,z.s. SK Uherský Brod 24.11.2016
Machač Kristian 28.06.1999 Slavoj Český Brod Sokol Petrovice 14.12.2016
Machaček Tomaš 24.10.2005 TK Choceň LTC Vysoké Mýto 21.12.2016
Macháčková Eliška 19.01.2005 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 01.02.2017
Machová Petra 16.02.2001 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 04.01.2017
Machovec Petr 25.12.1972 TK Ostrovec TK Oáza Říčany 06.02.2017
Malá Kateřina 05.12.1980 Tatran Starý Lískovec SHARK Brno 18.01.2017
Malická Hana 24.08.1999 TK Kadaň TK Louny 02.02.2017
Malík Jan 20.01.1998 Městský tenisový klub Karviná TK Vítkovice 1926 z.s. 02.02.2017
Malíková Klára 25.11.1999 Slavoj Žiželice TC Realsport Nymburk o.s. 19.01.2017
Mališ Šimon 17.08.2003 TK SC OSTRAVA TK AGROFERT Prostějov 06.01.2017
Malý Matěj 12.08.1999 TC VŠ Praha TJ Radlice 12.01.2017
Malý Zdeněk 19.08.1979 Tatran Starý Lískovec SHARK Brno 18.01.2017
Marek Tobiáš 17.08.2003 TC Brno. BLTC Brno 06.02.2017
Marková Nina 25.11.2000 SK OAZA Praha Tenis Cibulka 02.02.2017
Markvartová Anna 28.04.2000 SK Aritma Praha TK Olymp Praha 31.01.2017
Martin Adam 12.07.1995 SK HAMR, z.s. TK Louny 18.01.2017
Martincová Aneta 05.05.1999 TC VŠ Praha Sportovní klub Žižkov Praha 16.12.2016
Martínek David 02.08.1998 1. Vestecká sportovní o.s. SK HAMR, z.s. 30.11.2016
Mašíková Klára 16.06.2001 TK Písek LTC České Budějovice,z.s. 07.12.2016
Matěásko Michal 18.04.1988 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. 17.01.2017
Matějka Josef 30.05.1982 Lokomotiva Beroun SPORT EDEN Beroun 11.11.2016
Matyáš Jakub 21.05.1996 TK Olymp Praha TK PTA Kolín 01.02.2017
Matyáš Miroslav 22.01.1988 Lokomotiva Zdice TK Březnice 06.02.2017
Matyáš Pavel 02.06.1999 TK Olymp Praha TK PTA Kolín 01.02.2017
Mauerová Andrea 15.01.1996 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín 13.02.2017
Mazáč Ondřej 07.05.1998 TC Dvůr Králové, z.s. TC Nové Město n. Metují 12.01.2017
Mázl Marek 08.01.1991 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Mladá Boleslav o.s. 13.01.2017
Melichar Tomáš 11.11.2002 TC BORS CLUB-STK Břeclav LTC Hodonín 30.01.2017
Melichárek Lukáš 01.04.1978 TC Hořice TC Nové Město n. Metují 02.02.2017
Melichová Kristýna 30.05.2005 WILSON Tenis Centrum SK OAZA Praha 25.11.2016
Menclová Dominika 13.04.1996 TK Mnichovo Hradiště TK Lomnice n.Pop. 18.01.2017
Merta Vojtěch 03.07.1999 TK PRIS Frýdek-Místek Beskydský tenisový klub 26.01.2017
Mihoč Jakub 31.01.2001 TC Třinec SK Vitality Slezsko o.s. 13.12.2016
Michut David 03.05.2000 Rožnovský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí 30.01.2017
Mikš Petr 25.06.1981 TK Komárov Tenisový klub Tesla Brno 25.01.2017
Milar Jiří 25.07.2007 TK Natali TC-MJ TENIS Líšeň 01.02.2017
Minárik Martin 02.09.2003 LTC České Budějovice,z.s. LTC Český Krumlov 18.01.2017
Minyuk Marek 01.05.2005 LTC Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 24.02.2017
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice 12.01.2017
Mlezivová Karolína 22.03.2001 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 02.02.2017
Modrák Karel 05.06.1995 TK Blansko Slovan Moravská Třebová 30.01.2017
Modrák Martin 23.05.2003 TK Čelákovice TK Radošovice 04.01.2017
Monsport Radim 03.05.2006 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 31.01.2017
Moravec František 10.09.2000 TJ Solidarita Praha 10 TJ Sokol Vysočany 07.11.2016
Moravec Ladislav 10.09.1993 LTC Slovan Kladno TK Lány 31.01.2017
Moravec Petr 26.09.1997 LTC Slovan Kladno TK Lány 31.01.2017
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Véska SK Vitality Slezsko o.s. 14.12.2016
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 07.11.2016
Mráz Martin 03.01.2000 Sportík, z.s. LTC České Budějovice,z.s. 16.02.2017
Mrázová Kristina 12.07.1996 Sportík, z.s. LTC České Budějovice,z.s. 15.02.2017
Mrázová Laura 29.01.2003 LTC Modřany 2005 TK Sparta Praha 30.11.2016
Mrňavý Lukáš 15.04.1980 TK Ruzyně Praha LTC Svoboda Praha 01.02.2017
Münsterová Sandra 20.11.2005 TJ Sokol Uherský Brod SK Uherský Brod 15.11.2016
Munzarová Lenka 02.11.2003 Start Liberec LTK Liberec 16.11.2016
Munzarová Pavla 26.03.1988 TK EMA Praha TJ Tatran Střešovice 29.12.2016
Můrová Vendula 17.10.2002 TK Opava SK JC Sport Opava 04.01.2017
Musil Tomáš 30.11.1991 Severočeská tenisová o.s. TK Louny 01.02.2017
Musilová Valérie 18.09.2003 TK Sport Kolovraty TJ Spoje Praha 14.12.2016
Mutina Tomáš 08.01.1979 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 01.02.2017
Náhlovský Dominik 29.03.2001 Slavoj Žiželice Sparta Kutná Hora 19.12.2016
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé 23.11.2016
Nápravník Vojtěch 27.04.2003 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Spartak Jihlava 23.11.2016
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK 01.02.2017
Neřold Šimon 15.06.2003 LTC Modřany 2005 LTC Radotín 01.02.2017
Nevrkla Daniel 12.05.1988 TK Lipník n.B. ITS Tennis Club, z.s. 11.01.2017
Nezval Jakub 09.10.2006 TENIS TONDACH Hranice, o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí 31.01.2017
Nosková Linda 17.11.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. 23.12.2016
Novák Tobiáš 27.02.2006 Severočeská tenisová o.s. TK RAPID LIBEREC 29.12.2016
Nováková Tiffany 05.05.2005 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 06.02.2017
Novobilský Daniel 06.04.1996 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky 07.02.2017
Novotná Julie 28.01.2003 Sokol Letovice T.J. Sokol Jevíčko 06.02.2017
Novotná Petra 17.06.1999 TK Kadaň TK Evženie Klášterec n/O 02.02.2017
Novotný Cyril 21.04.2001 Sokol Letovice T.J. Sokol Jevíčko 06.02.2017
Nožičková Lucie 07.11.1994 Sokol Čebín TC Veverská Bítýška z.s. 01.02.2017
Nýdrová Veronika 16.05.1988 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Bakov n.Jiz. 31.01.2017
Obluk Jiří 10.09.1980 Sokol Bohumín TK Slavia Orlová 30.01.2017
Oborníková Žofie 21.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Hradec Králové 18.01.2017
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Neridé TK Slavia Plzeň 16.12.2016
Ondrášek Marek 13.08.2004 TK Mokrá-Horákov TC Austerlitz 18.01.2017
Opacki Matěj 14.07.2000 LTC Panorama Teplice Tenis Proboštov z.s. 12.01.2017
Opálka Matyas 11.01.2003 TK Havířov VSK VŠB-TU Ostrava 05.12.2016
Otradovský Petr 01.03.1984 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Řevnice 21.11.2016
Pacejková Lucie 25.07.2002 TK Drnovice TC-MJ TENIS Líšeň 15.11.2016
Pallová Ela 05.10.2005 BLTC Brno D&M Tennis Academy, z.s. 27.01.2017
Paluska Jan 12.08.1983 KAPITOL Tenis TO Staré Splavy 24.01.2017
Panáček Petr 10.04.2005 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany 30.01.2017
Panchartek Anna 12.03.2004 Severočeská tenisová o.s. TK AGROFERT Prostějov 25.11.2016
Pařízek Jan 24.08.1999 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 06.02.2017
Paštiková Valentýna 25.06.2002 TK Milo Olomouc TC VŠ Praha 23.01.2017
Paul Adam 19.03.2000 SK Tenis Žalov-zrušen SK Aritma Praha 15.12.2016
Paul Daniel 18.03.1997 Sportclub Řevnice z.s. LTC Svoboda Praha 30.12.2016
Pávková Katrin 06.07.2005 1. Vestecká sportovní o.s. I.ČLTK Praha 04.11.2016
Pavlásková Monika 10.12.1998 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. 26.01.2017
Pavlikovský Eduard 11.09.1983 Tempo Praha TJ Radlice 08.11.2016
Pavlisová Aneta 27.09.2001 Tenisový klub Tenet TJ Baník Ostrava OKD 31.01.2017
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 TK Bohutín, z.s. SK OAZA Praha 01.02.2017
Pavlištíková Aneta 04.10.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. 31.01.2017
Pavluv Richard 08.11.1996 TJ LTC Poděbrady SK Tenis Rohatsko 02.02.2017
Pazdera Jiří 10.10.1997 TC-MJ TENIS Líšeň TK Mokrá-Horákov 22.12.2016
Pechačová Michaela 18.01.1992 TJ Solidarita Praha 10 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 20.02.2017
Pechar Ondřej 29.01.1999 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 01.02.2017
Pekárková Tereza 25.10.2003 TK Velké Bílovice TC BORS CLUB-STK Břeclav 06.12.2016
Pelc Tomáš 20.10.1968 Sokol Horní Branná TK Studenec 16.01.2017
Peldová Nikola 04.01.2006 LTC Mladá Boleslav o.s. LTK Liberec 11.11.2016
Pelikán Daniel 27.04.2006 TO TJ Tesla Pardubice Open Tennis Club 15.11.2016
Penc Filip 09.02.2004 TJ Sokol Praha 9-Běchovice TŠ Hostivař 17.01.2017
Perůtka Ondřej 05.06.1984 SK Véska TK AGROFERT Prostějov 31.01.2017
Pešat Oliver 19.02.2007 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 01.02.2017
Petera Patrik 12.10.2005 TK Sparta Praha Tenis Dobříš 30.01.2017
Petričko Pavel 19.06.1982 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary 06.02.2017
Petrušová Renáta 02.05.1988 TO Rotas Rotava TCG Karlovy Vary 09.01.2017
Pilecká Dominika 12.09.1986 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram 01.02.2017
Pilecká Vendula 06.12.1983 TC Realsport Nymburk o.s. Baník Příbram 01.02.2017
Pilecký Jan 15.02.1992 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. 06.02.2017
Pinkrová Anna 09.11.2001 Severočeská tenisová o.s. TK SPORTYS, z.s. 08.11.2016
Pinkrová Barbora 16.09.2006 TK Jirkov TK SPORTYS, z.s. 08.11.2016
Pintera Ludvík 17.02.1978 TK Města Bučovice TENIS SLOVÁCKO z.s. 17.01.2017
Pintera Oldřich 17.02.1978 TK Města Bučovice TENIS SLOVÁCKO z.s. 17.01.2017
Pištělák Karel 22.10.2002 Sokol Letovice BTK Ingstav Brno 02.02.2017
Pivrnec Vít 11.10.2000 TJ Radlice LTC Svoboda Praha 02.02.2017
Plecháčková Eliška 01.08.1997 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Podpěrová Adéla 24.04.2006 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 17.01.2017
Podruhová Petra 12.03.1980 LTC Velešín LTC Český Krumlov 27.01.2017
Pokorný Pavel 15.09.1987 Sokol Jemnice TJ Centropen Dačice 01.02.2017
Pokorová Laura 31.10.2001 Tatran Starý Lískovec TK TILIA Brno 25.11.2016
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov 26.01.2017
Polyak Tomáš 07.05.2001 TK Semily TK Lomnice n.Pop. 16.01.2017
Pompach Lukáš 18.01.2005 LTC Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. 23.01.2017
Popova Elizabeth 05.07.2000 TK Zlín TK PRECHEZA Přerov o.s. 20.01.2017
Pospíšil David 14.04.2006 LTC Přerov TENIS TONDACH Hranice, o.s. 31.01.2017
Pospíšil Karel 22.05.1971 LTC Sokol Jablonné n.O. TO SK Žamberk 01.02.2017
Potůček Zdeněk 29.07.2003 TK Český Krumlov LTC Český Krumlov 08.02.2017
Požárová Aneta 24.06.1997 SK Kometa Praha Sokol Horní Počernice 01.02.2017
Prachařová Veronika 21.12.2001 TJ Sokol Uherský Brod SK Uherský Brod 27.01.2017
Prášek Miloslav 20.03.2001 LTK Klatovy TK Slavia Plzeň 31.01.2017
Praus Lukáš 27.11.2002 TK Dynamo Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 09.01.2017
Pražák Adam 05.09.2005 Tatran Starý Lískovec SHARK Brno 23.01.2017
Prepslová Agáta 13.05.2005 TC ESO Praha z.s. Lob S.A. Bohnice, zs 11.11.2016
Prchal Petr 10.05.1999 TK Oáza Říčany TJ Kavalier Sázava 02.01.2017
Procházka Robert 11.02.1969 TK Brno - Chrlice Sokol Brno Žabovřesky 03.01.2017
Procházková Andrea 14.02.1992 Slovan Moravská Třebová ASK Lipůvka 01.02.2017
Procházková Markéta 25.03.1987 TENIS SLOVÁCKO z.s. I.NTC Olomouc 26.01.2017
Procházková Natálie 20.11.2003 LTC Tábor 1903 Jiskra Bechyně 24.01.2017
Proksch Roman 24.07.2006 TK Kubáň Ostrava TJ Sokol Dolní Lhota 19.01.2017
Prokš Daniel 02.10.2006 TK Hořovice TK Březnice 31.01.2017
Pros František 18.09.2001 SK Aritma Praha SK Žalov 06.01.2017
Průša Ivo 28.08.1963 TK Pelhřimov TK Senožaty B 25.01.2017
Přibyl Luděk 04.11.1983 TK Žatec Tenisová akademie Březno u Loun 31.01.2017
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Olymp Praha SK HAMR, z.s. 13.01.2017
Příhoda Jan 13.05.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod 23.01.2017
Příkazská Lenka 24.09.1986 TTK ESOX Sokol Brno Žabovřesky 06.02.2017
Přistoupil Marek 11.07.2006 LTC Slaný SK Tenis Kladno 09.12.2016
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK Neridé TK PRECHEZA Přerov o.s. 07.02.2017
Pustinová Hana 31.10.1996 TK Tuřany Tatran Starý Lískovec 30.12.2016
Quittová Barbora 02.02.2001 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. 19.01.2017
Racek Adam 23.07.2003 Sokol Bohumín TK Talent Bohumín 14.11.2016
Ramseidlová Denisa 06.12.2002 LTK Liberec TK RAPID LIBEREC 16.11.2016
Raška Vítek 10.02.2003 SK LAMA o.s. SK Vitality Slezsko o.s. 13.12.2016
Rauš Lukáš 14.09.2002 ŽLTC Brno TK Tuřany 05.12.2016
Reček Dominik 19.02.1995 Severočeská tenisová o.s. I.ČLTK Praha 27.01.2017
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 08.11.2016
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Březnice TK Škoda Plzeň z.s. 16.11.2016
Robiček Jan 31.07.2002 Tatran Starý Lískovec Mosilana Brno 22.11.2016
Rojt Tomáš 19.08.1994 TK SK Kladno, z.s. SK Tenis Kladno 01.02.2017
Roth Lukáš 15.07.1981 TO Bohemians Praha Sportovní klub Žižkov Praha 23.12.2016
Rožnovský Matyáš 04.01.2006 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK JC Sport Opava 31.01.2017
Ruprechtová Michaela 06.11.1990 LTC Pardubice USK Pardubice 15.12.2016
Russová Nicole 14.04.2003 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. 07.11.2016
Rutar Adam 27.12.2002 SPORTTENIS Slavoj Čerčany 09.01.2017
Růžička Adam 16.03.2000 TK Ruzyně Praha TK Olymp Praha 26.01.2017
Růžička Jindřich 02.11.1976 TJ Spartak Trhové Sviny TK Zliv 25.01.2017
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 11.01.2017
Rychtecký Tomáš 11.10.1996 TK Chomutov TJ Sokol Vysočany 27.01.2017
Ryšánek Aleš 02.04.1993 TC GAUDEO BRNO TK Mokrá-Horákov 05.01.2017
Ryvolová Nikola 09.09.1991 SK Aritma Praha TJ Tatran Střešovice 21.12.2016
Řehák Jakub 02.09.1989 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Hradec Králové 25.01.2017
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé TK Písnice 01.02.2017
Říha Dominik 09.08.1994 Severočeská tenisová o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 11.01.2017
Říhová Lucie 31.12.2005 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. 13.12.2016
Sachinidu Eleni 03.03.2000 SK Slatina TK Líšeň 07.11.2016
Salava Jan 22.06.1977 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. 27.01.2017
Samek Šimon 31.12.2002 TCG Karlovy Vary TK Sokolov 05.01.2017
Sedláček František 11.03.1969 Tenis klub FÉNIX Nedvězí 1.TK Pacov 31.01.2017
Sedláček Mirek 17.01.2006 Tenis Brandýs n.L. TENIS Klánovice 15.11.2016
Sedláčková Hana 17.01.2006 Tenis Brandýs n.L. TENIS Klánovice 15.11.2016
Sedlář Petr 06.05.1978 VSK Elektro ČVUT Praha T.J. Sokol Lety 02.02.2017
Schambergerová Kateřina 08.02.2006 TK Březnice TK Bohutín, z.s. 31.01.2017
Schaur Roman 16.05.2007 TK Moravský Krumlov z.s. TC BORS CLUB-STK Břeclav 22.12.2016
Schenk Adam 17.12.1998 ŽLTC Brno TC Brno. 17.01.2017
Schmid Daniel 07.07.1997 TK Konstruktiva, z.s. Sokol Libiš 01.02.2017
Schweinerová Nikola 25.05.1995 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 29.11.2016
Siegel Vítězslav 20.12.2006 Tatran Starý Lískovec TC Fit4all Brno 27.12.2016
Siekel Matěj 12.06.2000 TK Talent Bohumín TJ Baník Ostrava OKD 31.01.2017
Sikorová Klára 25.10.2005 TO TJ Sokol Kuřim Sokol Brno Žabovřesky 10.01.2017
Silná Alexandra 10.01.2002 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 16.12.2016
Simonová Dagmar 19.01.2002 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad 17.02.2017
Skácel Tomáš 31.05.2005 Fifteen club z.s. Tenisový klub Tesla Brno 30.11.2016
Skácelová Štěpánka 08.01.1989 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně Tenisklub Cheb 18.01.2017
Sklenák Jakub 28.09.2002 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 31.01.2017
Sklenáková Anna 09.11.2006 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. 31.01.2017
Sklenařík Michal 28.03.1994 T.J. Sokol Sedlčany TJ Sokol Stodůlky 31.01.2017
Slabochová Kateřina 10.12.1979 Lokomotiva Zdice LTC Beroun, z.s. 18.01.2017
Sládek Vojta 14.07.2006 TK Březnice Sokol Králův Dvůr 01.02.2017
Slavíček Martin 18.08.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha 24.01.2017
Slavík Martin 09.12.2002 Tenisový klub Vnorovy, o.s. Tenisový klub Bzenec 13.02.2017
Slezák Radim 17.04.1969 SK Kravaře Sokol Bohumín 31.01.2017
Slušná Sandra Viktorie 27.07.2001 TK Znojmo HTK Třebíč 31.01.2017
Smička Jaroslav 23.12.2000 TK PRIS Frýdek-Místek SK Véska 20.01.2017
Smítka Vojtěch 10.06.2000 Spartak Vlašim TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 11.01.2017
Smrčková Aneta 18.08.2001 TC Brno. TTK ESOX 24.01.2017
Smutný Josef 06.04.2000 SK Meteor Praha Lob S.A. Bohnice, zs 11.01.2017
Snížek Viktor 16.06.2004 TO SK Žamberk SK HAMR, z.s. 24.01.2017
Sopoušek Mirek 30.01.2004 TJ Mokrá Hora SHARK Brno 24.01.2017
Součková Jana 23.01.1993 Tenis Semice a.s. TO Spartak Modřany 17.02.2017
Soukup Adam 24.11.2006 SK Aritma Praha I.ČLTK Praha 27.01.2017
Sova Michael 02.11.1967 TK Šlapanice TK Mokrá-Horákov 27.01.2017
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 16.01.2017
Starý Filip 17.09.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem 01.02.2017
Stauchová Ivana 12.12.1974 TO Slavoj Davle LTC Modřany 2005 22.11.2016
Stenzel Petr 08.05.1980 TJ Baník Hrušov TJ TO Sokol Stará Bělá 20.01.2017
Stibůrek Jiří 30.12.1992 TK Neridé TK Březnice 27.01.2017
Stolarik Petr 07.07.1998 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 11.11.2016
Stolz Maxim 15.02.2002 TJ Radlice LTC Svoboda Praha 02.02.2017
Strnad Filip 12.05.1992 TK Neridé TK Březnice 31.01.2017
Strnad Štěpán 09.03.2006 Wilson Tenis Průhonice Tenis Dobříš 30.01.2017
Sturm Alan 18.08.1975 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Suchánek Martin 09.02.1983 TC Realsport Nymburk o.s. TK FZŠ Trávníčkova 06.02.2017
Sůvová Romana 11.05.1990 Baník Žacléř Lokomotiva Trutnov 02.02.2017
Svačinová Simona 26.08.2006 TK Severní Terasa TK Louny 21.11.2016
Světlík Radovan 12.04.1974 HTK Třebíč TCV Strání 28.11.2016
Svítek Alan 17.11.2005 TK Horní Měcholupy TJ Radlice 30.11.2016
Szabo Hana 17.01.2006 TK Mokrá-Horákov TK Šlapanice 21.12.2016
Šalamoun Lukáš 14.06.2001 TK SC OSTRAVA SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 01.02.2017
Šašinka Albert 12.11.2000 Tenisový klub TSRM,z.s. SK Uherský Brod 07.11.2016
Šebek Martin 10.05.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí Rožnovský tenisový klub 20.01.2017
Ševčík Zdeněk 17.11.1993 TK Šlapanice TK Mokrá-Horákov 21.12.2016
Škoch David 06.11.1976 RPM OÁZA Říčany SK HAMR, z.s. 31.01.2017
Škopek Martin 18.06.2006 Lokomotiva Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 09.01.2017
Škuligová Pavla 03.08.1998 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 24.01.2017
Šlor David 03.08.2004 TK Velké Bílovice Sokol Lanžhot 22.11.2016
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 Jiskra Otrokovice TK AGROFERT Prostějov 28.11.2016
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK HAMR, z.s. SK OAZA Praha 23.11.2016
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 SK Zlín-Mladcová TK PRECHEZA Přerov o.s. 02.02.2017
Šmíd Jakub 16.02.1984 Lokomotiva Karlovy Vary TCG Karlovy Vary 02.02.2017
Šmída David 04.09.1998 Lokomotiva Beroun F.H.TK Dobřichovice 09.01.2017
Šnajdr Jan 31.03.1998 SK Tenis Žalov-zrušen SK Žalov 06.01.2017
Šodek David 08.01.1990 TK Sparta Praha TK Horní Měcholupy 06.02.2017
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK Milo Olomouc TK AGROFERT Prostějov 21.11.2016
Šrom Marek 08.06.1973 Sokol Brno Žabovřesky Tatran Starý Lískovec 24.02.2017
Šťastná Tereza 21.10.1993 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Turnov 13.01.2017
Šťastný Václav 26.04.2002 Tenisový klub Vnorovy, o.s. Tenisový klub Bzenec 13.02.2017
Štěpánek Martin 09.09.1983 Sokol Horní Branná TK Studenec 18.01.2017
Štěpánková Petra 29.06.1985 TK KAJA TO Spartak Modřany 08.02.2017
Štillerová Adéla 30.09.2002 Tenis Brandýs n.L. Sokol Praha Dejvice 25.11.2016
Štillerová Eliška 30.09.2002 Tenis Brandýs n.L. Sokol Praha Dejvice 25.11.2016
Štork Robin 29.06.1985 TK Zlín I.NTC Olomouc 07.11.2016
Štreit David 03.08.2006 LTC Slovan Kladno Sokol Králův Dvůr 06.02.2017
Štůsek Jonáš 05.03.2003 TK Na Dolině o.s. T.T.C.Rožnov 07.02.2017
Šulc Dominik 06.06.2003 Slavoj Žiželice Slavoj Český Brod 12.01.2017
šulc Jakub 16.01.2007 Sportovní centrum Linhart Slavoj Český Brod 01.02.2017
Šulcová Vanesa 11.12.2004 TK AGROFERT Prostějov SK JC Sport Opava 28.11.2016
Švehlová Jolana 08.11.2004 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 01.02.2017
Švojgr Kryštof 25.01.2006 TK Roudnice n.L. I.ČLTK Praha 02.02.2017
Taláb Matěj 05.01.2003 LTC Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 09.01.2017
Taláb Vojtěch 05.01.2003 LTC Hradec Králové TENIS-CENTRUM DTJ HK 09.01.2017
Talpová Dominika 21.09.2001 Tenis Dobříš SK OAZA Praha 13.01.2017
Tauber Václav 03.06.2002 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno 01.02.2017
Těhníková Ema 03.09.2004 TŠ Pohořelec TK Neridé 04.01.2017
Tesař Pavel 06.03.1966 Sokol Brno Žabovřesky TC Brno. 10.01.2017
TEUBER RENE 04.01.2005 TJ Spoje Praha TK Čelákovice 17.01.2017
Texl Filip 21.03.2000 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav 06.02.2017
Tihelka Adam 15.06.2005 Tempo Praha TC VŠ Praha 12.01.2017
Ticháčková Nela 28.04.2003 Sokol Horní Počernice TK Olymp Praha 27.01.2017
Tichý Marek 11.05.1988 TC Hořice TC Nové Město n. Metují 22.12.2016
Tkáčová Tereza 30.11.2000 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram 01.02.2017
Toman Kryštof 14.01.2004 TK Radošovice TJ Spoje Praha 30.01.2017
Toman Tomáš 05.09.1989 SK Aritma Praha SK OAZA Praha 13.01.2017
Tomášek Aldo 09.07.2005 1. Východočeská Tenisová TC Dvůr Králové, z.s. 06.02.2017
Tomaštík Petr 29.08.2005 Tempo Praha WILSON Tenis Centrum 09.11.2016
Tomková Hana 12.11.1980 Start Brno BLTC Brno 06.02.2017
Trefný Martin 20.07.1999 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 12.12.2016
Trinerová Darja 01.09.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota Slavoj Stod 27.01.2017
Trnka Jakub 12.03.1993 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TC ESO Praha z.s. 30.01.2017
Trnka Přemysl 06.08.1996 TCG Karlovy Vary Tenisklub Cheb 17.01.2017
Trunečka Štěpán 30.07.2001 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 31.01.2017
Trunečka Tomáš 19.06.1972 SK Véska TK Milo Olomouc 01.02.2017
Trunečková Petra 16.09.1981 SK Véska TK Milo Olomouc 01.02.2017
Tříska Karel 04.03.1984 HTK Třebíč TK Fatra Napajedla 20.01.2017
Tsima Elli 24.06.2005 Tatran Starý Lískovec TC Fit4all Brno 30.12.2016
Tůmová Linda 22.03.2007 HTK Třebíč Sokol Jemnice 31.01.2017
Tutter Miloslav 27.08.1984 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Řevnice 05.01.2017
Týnovská Veronika 26.09.2000 Lokomotiva Karlovy Vary TK Škoda Plzeň z.s. 22.12.2016
Uher Michael 28.08.2002 ŽLTC Brno SHARK Brno 30.01.2017
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 04.01.2017
Ulrych Petr 06.05.1983 Sokol Čebín TC Veverská Bítýška z.s. 01.02.2017
Ungr Milan 25.11.1962 TK Slavia Plzeň 1.ČLTK Plzeň 16.12.2016
Urban Aleš 04.09.2002 Tenis Brandýs n.L. LTC Houštka 01.02.2017
Urban David 31.05.2004 Tenis Brandýs n.L. LTC Houštka 17.02.2017
Uwaifo Ayo 21.10.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Sokol Vysočany 10.11.2016
Vaculík Robin 14.04.2005 TC-MJ TENIS Líšeň TC Brno. 03.11.2016
Vaculíková Lucie 17.03.1988 TCEN Hrádek nad Nisou TK Břízky Jablonec n.Nis. 02.02.2017
Vaculín Štěpán 20.03.2000 TJ Sokol Vizovice TJ Sokol Uherský Brod 24.11.2016
Vágnerová Adéla 19.07.1999 SK OAZA Praha TJ Sokol Liboc 13.01.2017
Vachová Kateřina 27.09.1990 TK Start Praha-Topolka TK KAJA 16.02.2017
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s. I.ČLTK Praha 18.01.2017
Valášek Petr 21.03.1985 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 10.01.2017
Valenta Radim 24.09.2004 TC-MJ TENIS Líšeň TC Brno. 24.01.2017
Valentová Karolina 19.06.2007 TC-MJ TENIS Líšeň TC Brno. 24.01.2017
Valeš Daniel 29.10.1975 Prazdroj Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce 01.02.2017
Valigůra Radim 29.06.2001 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 25.01.2017
Valigůra Vojtěch 20.08.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 25.01.2017
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 03.01.2017
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 03.01.2017
Valová Tereza 25.09.2001 Rožnovský tenisový klub TK Radegast 31.01.2017
Váňa Jakub 03.05.2002 SK Tenis Žalov-zrušen TC Pankrác 27.01.2017
Váňa Miroslav 24.03.1968 TK Louny Lokomotiva Praha 10.11.2016
Vaňák František 03.06.1972 ASK Lipůvka BLTC Brno 06.02.2017
Vančuřík Štěpán 12.05.1993 TK FZŠ Trávníčkova LTC Pardubice 29.12.2016
Vaněk Martin 06.04.2000 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř 31.01.2017
Vaníčková Hana 18.08.1997 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav o.s. 06.02.2017
Vanžura Lukáš 29.09.1993 TJ Brno-Komín BLTC Brno 23.12.2016
Vašenková Lenka 04.11.1998 TK Zašová TK Radegast 26.01.2017
Vavruška Patrik 09.09.1998 Lokomotiva Beroun Spartak Žebrák 08.02.2017
Vencl Jiří 20.12.1981 ŽLTC Brno TK Mokrá-Horákov 06.02.2017
Venclík Patrik 11.04.1974 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou LTC Bakov n.Jiz. 24.02.2017
Verbeščukova Nikoletta 13.05.2003 TK KAJA TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. 10.11.2016
Veselý František 28.03.2003 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad 21.12.2016
Veverková Adéla 11.02.2005 TK Konstruktiva, z.s. SK HAMR, z.s. 27.01.2017
Veverková Tereza 15.06.1984 LTC Svoboda Praha Lokomotiva Beroun 09.01.2017
Vicenda Ondřej 27.02.1998 I.ČLTK Praha TK Škoda Plzeň z.s. 01.02.2017
Vičan Pavel 20.07.1990 T.T.C.Rožnov TK Radegast 27.01.2017
Vitásek Matouš 20.10.1998 TC Třinec SK Vitality Slezsko o.s. 13.12.2016
Vitásek Ondřej 07.11.2005 TC ESO Praha z.s. Lob S.A. Bohnice, zs 07.11.2016
Vízner Daniel 09.07.1998 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 09.02.2017
Vlach Tibor 20.04.1995 TK Spartak Jihlava Slavoj Polná 13.12.2016
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 Městský tenisový klub Karviná VSK VŠB-TU Ostrava 06.02.2017
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Sportclub Řevnice z.s. TK Lány 07.12.2016
Vlčková Natálie 05.01.2004 SPORTTENIS Slavoj Čerčany 01.02.2017
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 14.12.2016
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 14.12.2016
Vodák Petr 21.12.1993 TC Brno. Jiskra Otrokovice 19.12.2016
Vodičková Tereza 16.03.1995 LTC Modřany 2005 TJ Solidarita Praha 10 21.11.2016
Vojtek Michael 11.09.1969 TK Brno - Chrlice Start Brno 16.01.2017
Vojtíšek Adam 01.06.1999 TK Ústí n. Orlicí TO SK Žamberk 31.01.2017
Voláček Oliver 10.06.2004 TK Start Praha-Topolka SK OAZA Praha 11.01.2017
Voláček Vojtěch 30.04.1977 TK Start Praha-Topolka LTC Podolí Praha 31.01.2017
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 I.ČLTK Praha TKX Tennis Team Krupka z.s. 05.01.2017
Vondrášek Viktor 17.08.2000 TO Slavoj Davle TC Pankrác 31.01.2017
Vopat Ladislav 06.05.1995 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany 01.02.2017
Votavová Eva 10.03.1993 SK Slatina TJ Solidarita Praha 10 09.11.2016
Votruba Jan 30.09.1973 TGC Kunratice Tempo Praha 01.02.2017
Vychopeň Vojtěch 11.08.1999 TK Slavia Plzeň TJ Zbrojovka Vsetín 19.12.2016
Vyroubalová Natálie 15.03.2002 Slovácký TK Břeclav TK Natali 31.01.2017
Vysoký Jakub 26.06.2005 Tenisový klub SPORT,o.s. TC Nové Město n. Metují 02.02.2017
Wawrečka Ronald 14.11.1974 TK Doksy TO Staré Splavy 24.01.2017
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK SC OSTRAVA TK PRECHEZA Přerov o.s. 23.01.2017
Wudy Josef 04.04.1994 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Bakov n.Jiz. 26.01.2017
Záhradník Adam 05.05.1989 Slovácký TK Břeclav Sokol Lanžhot 02.02.2017
Zachariáš Albert 07.10.2004 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs 19.12.2016
Zajicek Nicholas 19.11.2007 I.NTC Olomouc TK Mohelnice, z.s. 01.02.2017
Zajoncová Barbara 24.10.2002 SK LAMA o.s. SK Vitality Slezsko o.s. 10.01.2017
Zalabák Ondřej 19.06.2006 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice 20.01.2017
Zalabáková Veronika 19.06.2006 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice 20.01.2017
Zámečník Adam 29.05.2003 TK Olymp Praha TJ Sokol Vysočany 14.12.2016
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TENIS Klánovice TJ Sokol Vysočany 04.11.2016
Záplata Ondřej 09.08.2004 1. Východočeská Tenisová TK Česká Skalice 01.02.2017
Zasadil Vladimír 06.12.1975 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC České Budějovice,z.s. 30.01.2017
Závrský Hynek 11.08.2000 TK Neridé SK HAMR, z.s. 28.11.2016
Zavřel Lukáš 15.06.2003 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. 30.01.2017
Zedník Jan 01.02.1987 TK Pelhřimov SK Satalice 01.02.2017
Zeithamel David 27.02.2003 TK Radegast TK PRECHEZA Přerov o.s. 02.02.2017
Zelenková Martina 30.03.1973 TJ TK Neratovice Tenisový klub Písečná, z.s. 09.11.2016
Zelinka David 18.04.1998 TK Olymp Praha SK Aritma Praha 20.01.2017
Zeman Adam 28.08.2003 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany 30.01.2017
Zeman Ondřej 28.01.1999 VSK VŠB-TU Ostrava SK JC Sport Opava 30.01.2017
Zemanová Adéla 19.02.1999 Lob S.A. Bohnice, zs Tenisový klub Písečná, z.s. 05.12.2016
Zemanová Anna 19.02.1999 Lob S.A. Bohnice, zs Tenisový klub Písečná, z.s. 05.12.2016
Zeminová Markéta 27.11.1996 TJ Lázně Bělohrad TK Start Praha-Topolka 10.11.2016
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 Rožnovský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí 31.01.2017
Zíb Tomáš 31.01.1976 TK Neridé I.ČLTK Praha 06.02.2017
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TK Hostýnská TJ Solidarita Praha 10 09.11.2016
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 SK OAZA Praha I.ČLTK Praha 18.01.2017
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TJ Baník Ostrava OKD TK Havířov 20.01.2017
Zoufalý Jiří 22.06.2000 TK TILIA Brno SK Tenis Tišnov 23.01.2017
Zourek David 29.07.2003 TK Blansko ŽLTC Brno 23.12.2016
Žáček Jan 21.01.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 30.01.2017
Žiaková Miroslava 05.12.1979 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TJ Loko České Velenice 25.01.2017
Židů Petr 21.01.2005 Slavoj Žiželice TK PRECHEZA Přerov o.s. 02.02.2017
Žilinský Jan 04.01.2001 Rožnovský tenisový klub TK Radegast 31.01.2017