Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

III.TŔÍDA CM

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Fatra Napajedla
Tisknout
5
1
42:12
85:25
587:308
11
2
Tenisový klub Bzenec
Tisknout
5
1
33:21
70:44
513:419
11
3
TK Zlín C
Tisknout
5
0
36:9
73:22
522:257
10
4
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
3
3
27:27
55:55
427:436
9
5
TK Kyjov
Tisknout
2
4
19:35
42:72
370:527
8
6
TENIS SLOVÁCKO z.s. B
Tisknout
2
4
15:39
32:80
379:551
8
7
TJ Jiskra Strážnice
Tisknout
1
5
18:36
37:77
369:556
7
8
SK Uherský Brod
Tisknout
0
5
17:28
37:56
286:399
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018
1
TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. B
9:0
18:0
111:60
Zápis o utkání - oficiální
2
SK Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
4:5
8:11
62:83
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Zlín C TK Kyjov
9:0
18:2
118:36
Zápis o utkání - oficiální
4
Orel jednota Uherský Brod TJ Jiskra Strážnice
5:4
11:8
86:61
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018
5
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Orel jednota Uherský Brod
2:7
4:14
57:93
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Jiskra Strážnice TK Zlín C
2:7
4:15
52:108
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Kyjov SK Uherský Brod
5:4
10:8
67:61
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Bzenec TK Fatra Napajedla
1:8
3:16
39:110
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018
9
Tenisový klub Bzenec TENIS SLOVÁCKO z.s. B
9:0
18:0
111:31
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Fatra Napajedla TK Kyjov
7:2
14:4
93:32
Zápis o utkání - oficiální
11
SK Uherský Brod TJ Jiskra Strážnice
3:6
8:11
66:82
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Zlín C Orel jednota Uherský Brod
7:2
14:4
101:44
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018
13
TENIS SLOVÁCKO z.s. B TK Zlín C
2:7
5:14
53:96
Zápis o utkání - oficiální
14
Orel jednota Uherský Brod SK Uherský Brod
6:3
12:6
79:44
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Jiskra Strážnice TK Fatra Napajedla
0:9
0:18
31:110
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Kyjov Tenisový klub Bzenec
2:7
5:14
62:98
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018
17
TK Kyjov TENIS SLOVÁCKO z.s. B
4:5
9:11
87:90
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice
6:3
13:7
100:76
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Fatra Napajedla Orel jednota Uherský Brod
6:3
12:6
91:47
Zápis o utkání - oficiální
20
SK Uherský Brod TK Zlín C
0:0
 
 
 
6
17.6.2018
21
TENIS SLOVÁCKO z.s. B SK Uherský Brod
6:3
12:7
88:53
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Zlín C TK Fatra Napajedla
6:3
12:7
99:72
Zápis o utkání - oficiální
23
Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
4:5
8:11
78:82
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Jiskra Strážnice TK Kyjov
3:6
7:12
67:86
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018
25
TJ Jiskra Strážnice TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TK Kyjov Orel jednota Uherský Brod
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
Tenisový klub Bzenec TK Zlín C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
TK Fatra Napajedla SK Uherský Brod
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální