Český tenisový svaz

Teuber Eric

Datum narození:
14.06.2006
Platnost reg. do:
16.03.2019
Klub:
TK Čelákovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Čelákovice
1041 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.06.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.06.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Čelákovice - Slavoj Čerčany
0
2.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
0
3.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
1
4.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
0
5.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Čelákovice - LTC Kolín
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Čelákovice - Slavoj Čerčany
0
2.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
0
3.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
0
4.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
0
5.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Čelákovice - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
20/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
27.5.2018, SK OAZA Praha - TJ Spoje Praha A
0
2.
41. 1.třída A
17.6.2018, TK Písnice - TJ Spoje Praha A
1
3.
41. 1.třída A
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Spoje Praha A
6
1.
44. 2.třída B
29.4.2018, TCD Donovalská - TJ Spoje Praha B
9
2.
44. 2.třída B
6.5.2018, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany B
4
3.
44. 2.třída B
20.5.2018, TK Hovorčovice - TJ Spoje Praha B
4
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
27.5.2018, SK OAZA Praha - TJ Spoje Praha A
11
2.
41. 1.třída A
17.6.2018, TK Písnice - TJ Spoje Praha A
1
3.
41. 1.třída A
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Spoje Praha A
0
1.
44. 2.třída B
29.4.2018, TCD Donovalská - TJ Spoje Praha B
8
2.
44. 2.třída B
6.5.2018, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany B
4
3.
44. 2.třída B
20.5.2018, TK Hovorčovice - TJ Spoje Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47