Český tenisový svaz

Kasýková Lucie

Datum narození:
24.06.2003
Platnost reg. do:
14.04.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LOB Slovan Bohnice
708 (4)
 
 
 
2015
LOB Slovan Bohnice
642 (4)
 
 
 
2016
LOB Slovan Bohnice
382 (1)
312 (6)
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
 
230 (9)
570 (3)
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
349 (1)
273 (6)
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
216 (9)
 
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
182 (9)
507 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
2.
02. 1.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - SK OAZA Praha B
4
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs C
4
2.
06. 2.třída C
11.5.2019, TJ Radlice B - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
3.
06. 2.třída C
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Hanspaulka A
4
4.
06. 2.třída C
8.6.2019, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
5.
06. 2.třída C
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - Sportovní klub Žižkov Praha A
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
2.
02. 1.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - SK OAZA Praha B
0
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs C
3
2.
06. 2.třída C
11.5.2019, TJ Radlice B - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
3.
06. 2.třída C
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK Hanspaulka A
0
4.
06. 2.třída C
8.6.2019, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
3
5.
06. 2.třída C
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - Sportovní klub Žižkov Praha A
3
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
4
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
3
3.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
4
4.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
5.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
3
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
3
2.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
3
3.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
3
4.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
5.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
2
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25