Český tenisový svaz

Beranová Veronika

Datum narození:
01.09.2003
Platnost reg. do:
29.11.2018
Klub:
F.H.TK Dobřichovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Tenis Dobříš
509 (6)
 
 
 
2015
Tenis Dobříš
380 (6)
 
 
 
2016
Tenis Dobříš
248 (1)
711 (3)
 
 
2017
Tenis Dobříš
 
275 (6)
570 (3)
 
2018
F.H.TK Dobřichovice
 
218 (1)
753 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.08.2018

Tenis Dobříš (B - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.08.2018

Tenis Dobříš (B - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06- II.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenis Dobříš B - Tsport Votice o.s.
3
2.
06- II.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Černošice B - Tenis Dobříš B
3
3.
06- II.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tenis Dobříš B - TK Březnice B
0
4.
06- II.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenis Dobříš B
1
5.
06- II.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Sokol Kamýk n.Vlt. - Tenis Dobříš B
0
6.
06- II.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
7.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Spartak Rožmitál - Tenis Dobříš B
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06- II.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenis Dobříš B - Tsport Votice o.s.
3
2.
06- II.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Černošice B - Tenis Dobříš B
3
3.
06- II.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tenis Dobříš B - TK Březnice B
0
4.
06- II.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - Tenis Dobříš B
3
5.
06- II.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Sokol Kamýk n.Vlt. - Tenis Dobříš B
0
6.
06- II.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
7.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Spartak Rožmitál - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, F.H.TK Dobřichovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - 1. Vestecká sportovní
0
1.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice B - Sportclub Řevnice, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Rudná - F.H.TK Dobřichovice B
1
3.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
0
5.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, F.H.TK Dobřichovice B - TO SK Mělník
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, F.H.TK Dobřichovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - 1. Vestecká sportovní
0
1.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice B - Sportclub Řevnice, z.s.
4
2.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Rudná - F.H.TK Dobřichovice B
0
3.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
0
4.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
3
5.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, F.H.TK Dobřichovice B - TO SK Mělník
0
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17