Český tenisový svaz

Michálková Alena

Datum narození:
17.11.2002
Platnost reg. do:
31.01.2019
Klub:
TJ Spoje Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Olymp-Orel Praha
988 (3)
 
 
 
2014
TK Olymp-Orel Praha
618 (4)
 
 
 
2015
Orel jednota Praha-Balkán
289 (1)
588 (3)
 
 
2016
Orel jednota Praha-Balkán
 
359 (4)
 
 
2017
TJ Spoje Praha
 
214 (1)
448 (4)
 
2018
TJ Spoje Praha
 
 
233 (9)
 
2019
TJ Spoje Praha
 
 
229 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. 2.třída A
28.4.2018, VŠTJ Ekonom Praha - TK Hanspaulka A
0
2.
04. 2.třída A
5.5.2018, TJ Břevnov - VŠTJ Ekonom Praha
0
3.
04. 2.třída A
19.5.2018, VŠTJ Ekonom Praha - Sportovní klub Žižkov Praha A
1
4.
04. 2.třída A
26.5.2018, Sokol Horní Počernice - VŠTJ Ekonom Praha
0
5.
04. 2.třída A
9.6.2018, VŠTJ Ekonom Praha - TJ Tatran Střešovice A
0
6.
04. 2.třída A
16.6.2018, LTC Modřany 2005 E - VŠTJ Ekonom Praha
0
7.
04. 2.třída A
23.6.2018, TJ Radlice B - VŠTJ Ekonom Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. 2.třída A
28.4.2018, VŠTJ Ekonom Praha - TK Hanspaulka A
0
2.
04. 2.třída A
5.5.2018, TJ Břevnov - VŠTJ Ekonom Praha
0
3.
04. 2.třída A
19.5.2018, VŠTJ Ekonom Praha - Sportovní klub Žižkov Praha A
0
4.
04. 2.třída A
26.5.2018, Sokol Horní Počernice - VŠTJ Ekonom Praha
0
5.
04. 2.třída A
9.6.2018, VŠTJ Ekonom Praha - TJ Tatran Střešovice A
0
6.
04. 2.třída A
16.6.2018, LTC Modřany 2005 E - VŠTJ Ekonom Praha
0
7.
04. 2.třída A
23.6.2018, TJ Radlice B - VŠTJ Ekonom Praha
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
20.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Spoje Praha B
0
2.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Spoje Praha B - TK Konstruktiva, z.s. A
0
3.
21. 1.třída A
24.6.2018, TJ Spoje Praha B - SK OAZA Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
20.5.2018, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Spoje Praha B
6
2.
21. 1.třída A
17.6.2018, TJ Spoje Praha B - TK Konstruktiva, z.s. A
5
3.
21. 1.třída A
24.6.2018, TJ Spoje Praha B - SK OAZA Praha B
6
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17