Český tenisový svaz

Benedikt Šimon

Datum narození:
11.11.2004
Platnost reg. do:
13.12.2018
Klub:
LTC Zbraslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTC Zbraslav
1058 (4)
 
 
 
2016
LTC Zbraslav
1010 (4)
 
 
 
2017
LTC Zbraslav
1142 (1)
 
 
 
2018
LTC Zbraslav
 
1023 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24- II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sportclub Řevnice z.s. B - Baník Příbram
1
2.
24- II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, Sportclub Řevnice z.s. B - Tenisový klub Černošice
1
3.
24- II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24- II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sportclub Řevnice z.s. B - Baník Příbram
1
2.
24- II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, Sportclub Řevnice z.s. B - Tenisový klub Černošice
1
3.
24- II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenis Dobříš B - Sportclub Řevnice
0
2.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
1
3.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice
0
4.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sportclub Řevnice - TK Bohutín, z.s.
0
5.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sportclub Řevnice - LTC Beroun
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenis Dobříš B - Sportclub Řevnice
0
2.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
1
3.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice
1
4.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sportclub Řevnice - TK Bohutín, z.s.
0
5.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sportclub Řevnice - LTC Beroun
3
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7