Český tenisový svaz

Záhrubský Filip

Datum narození:
26.01.2004
Platnost reg. do:
21.11.2019
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Lokomotiva Beroun
850 (6)
 
 
 
2016
Lokomotiva Beroun
563 (9)
 
 
 
2017
Lokomotiva Beroun
342 (1)
584 (4)
 
 
2018
Lokomotiva Beroun
 
447 (6)
 
 
2019
Lokomotiva Beroun
 
515 (1)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16 - IV. třída E
4.5.2019 NT 12.5.2019, Spartak Žebrák - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
0
2.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Beroun, z.s. B - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
0
3.
16 - IV. třída E
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ ČECHIE Nový Jáchymov - TK Hořovice B
0
4.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ ČECHIE Nový Jáchymov - TK Hořovice A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16 - IV. třída E
4.5.2019 NT 12.5.2019, Spartak Žebrák - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
0
2.
16 - IV. třída E
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Beroun, z.s. B - TJ ČECHIE Nový Jáchymov
0
3.
16 - IV. třída E
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ ČECHIE Nový Jáchymov - TK Hořovice B
0
4.
16 - IV. třída E
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ ČECHIE Nový Jáchymov - TK Hořovice A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/-

7
2
13.04.2019, OKresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/-

-
2
13.04.2019, OKresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
1
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ Kralupy o.s. - Lokomotiva Beroun
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Březnice - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Lokomotiva Beroun - TO SK Mělník
0
5.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
2
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3