Český tenisový svaz

Zahrádková Viktorie

Datum narození:
14.11.2000
Platnost reg. do:
14.11.2019
Klub:
Tenisový klub Nová Ves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
LTC Bakov n.Jiz.
266 (9)
 
 
 
2012
LTC Bakov n.Jiz.
129 (15)
628 (3)
 
 
2013
Tenisový klub Nová Ves
55 (1)
168 (9)
 
 
2014
Tenisový klub Nová Ves
 
237 (6)
490 (3)
 
2015
Tenisový klub Nová Ves
 
207 (1)
353 (4)
863 (3)
2016
Tenisový klub Nová Ves
 
 
206 (6)
614 (4)
2017
Tenisový klub Nová Ves
 
 
140 (12)
546 (4)
2018
Tenisový klub Nová Ves
 
 
103 (12)
484 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2C 2.liga C
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
2.
2C 2.liga C
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Pernštýn 1897 Pardubice - SK Tenis Rohatsko
0
3.
2C 2.liga C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - SK Tenis Rohatsko
0
4.
2C 2.liga C
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Houštka
0
5.
2C 2.liga C
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTK Liberec B - SK Tenis Rohatsko
0
6.
2C 2.liga C
28.4.2018 NT 6.5.2018, SK Tenis Rohatsko - TC Realsport Nymburk B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2C 2.liga C
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
2.
2C 2.liga C
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Pernštýn 1897 Pardubice - SK Tenis Rohatsko
0
3.
2C 2.liga C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - SK Tenis Rohatsko
0
4.
2C 2.liga C
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Houštka
0
5.
2C 2.liga C
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTK Liberec B - SK Tenis Rohatsko
0
6.
2C 2.liga C
28.4.2018 NT 6.5.2018, SK Tenis Rohatsko - TC Realsport Nymburk B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, F.H.TK Dobřichovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
15
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
6
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, F.H.TK Dobřichovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
6
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Lokomotiva Beroun
11
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38