Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DS 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
40:11
85:25
568:276
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
41:9
83:21
539:242
11
3
LTC Panorama Teplice
Tisknout
3
3
26:25
56:55
447:444
9
4
TK LTC Děčín
Tisknout
3
3
24:30
53:67
449:555
9
5
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
3
3
19:31
40:65
359:500
9
6
TK Ústí n.Labem
Tisknout
2
4
23:31
51:68
427:512
8
7
TCEN Hrádek nad Nisou
Tisknout
2
4
19:35
43:75
376:508
8
8
Slavoj Litoměřice A
Tisknout
0
6
17:37
41:76
419:547
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019 10:00.
1
LTC Panorama Teplice Severočeská tenisová o.s. A Most
4:5
8:10
77:81
Zápis o utkání - oficiální
2
TK LTC Děčín TK Ústí n.Labem
5:4
12:10
93:81
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Litoměřice A LTK Liberec A
3:6
6:13
57:96
Zápis o utkání - oficiální
4
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TCEN Hrádek nad Nisou
9:0
18:1
109:28
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2019
5
TCEN Hrádek nad Nisou LTC Panorama Teplice
3:6
7:13
61:80
Zápis o utkání - oficiální
6
LTK Liberec A Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
5:4
11:9
85:82
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Ústí n.Labem Slavoj Litoměřice A
7:2
14:7
106:76
Zápis o utkání - oficiální
8
Severočeská tenisová o.s. A Most TK LTC Děčín
5:4
10:8
85:70
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2019
9
LTC Panorama Teplice TK LTC Děčín
4:5
11:10
108:87
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Litoměřice A Severočeská tenisová o.s. A Most
4:5
10:11
92:88
Zápis o utkání - oficiální
11
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TK Ústí n.Labem
8:1
16:2
103:26
Zápis o utkání - oficiální
12
TCEN Hrádek nad Nisou LTK Liberec A
3:6
6:14
53:91
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2019
13
LTK Liberec A LTC Panorama Teplice
6:0
12:0
72:9
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Ústí n.Labem TCEN Hrádek nad Nisou
7:2
14:5
88:51
Zápis o utkání - oficiální
15
Severočeská tenisová o.s. A Most Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0:5
0:10
17:60
Zápis o utkání - oficiální
16
TK LTC Děčín Slavoj Litoměřice A
6:3
12:6
88:75
Zápis o utkání - oficiální
5
08.06.2019
17
LTC Panorama Teplice Slavoj Litoměřice A
7:2
14:6
97:68
Zápis o utkání - oficiální
18
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TK LTC Děčín
9:0
18:1
113:35
Zápis o utkání - oficiální
19
TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. A Most
6:3
12:6
90:64
Zápis o utkání - oficiální
20
LTK Liberec A TK Ústí n.Labem
9:0
18:1
113:51
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2019
21
TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice
4:5
10:10
75:76
Zápis o utkání - oficiální
22
Severočeská tenisová o.s. A Most LTK Liberec A
1:8
3:17
24:111
Zápis o utkání - oficiální
23
TK LTC Děčín TCEN Hrádek nad Nisou
4:5
10:12
76:93
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Litoměřice A Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
3:6
6:12
51:72
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2019
25
LTC Panorama Teplice Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TCEN Hrádek nad Nisou Slavoj Litoměřice A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
LTK Liberec A TK LTC Děčín
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
TK Ústí n.Labem Severočeská tenisová o.s. A Most
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální