Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: babytenis

62 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Zdice B
Tisknout
5
1
41:19
41:19
299:181
11
2
Lokomotiva Zdice A
Tisknout
5
0
47:3
47:3
292:55
10
3
Sokol Králův Dvůr A
Tisknout
4
2
39:21
39:21
276:191
10
4
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
3
3
27:33
27:30
215:246
9
5
Sokol Králův Dvůr B
Tisknout
2
4
22:38
22:38
200:276
8
6
TK Hořovice
Tisknout
1
5
15:45
12:45
118:302
7
7
Spartak Hořovice
Tisknout
0
5
9:41
9:41
124:273
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
5.5.2018 (NT do 16.5.)
1
Spartak Hořovice volno
0:0
 
 
 
2
Lokomotiva Zdice A Lokomotiva Zdice B
10:0
10:0
60:17
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Králův Dvůr B Sokol Králův Dvůr A
2:8
2:8
25:55
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Hořovice SPORT EDEN Beroun
3:7
0:7
9:42
Zápis o utkání - oficiální
2
12.5.2018 (NT do 23.5.)
5
volno TK Hořovice
0:0
 
 
 
6
SPORT EDEN Beroun Sokol Králův Dvůr B
7:3
7:3
54:42
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Králův Dvůr A Lokomotiva Zdice A
0:10
0:10
9:60
Zápis o utkání - oficiální
8
Lokomotiva Zdice B Spartak Hořovice
10:0
10:0
60:14
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018 (NT do 30.5.)
9
Lokomotiva Zdice B volno
0:0
 
 
 
10
Spartak Hořovice Sokol Králův Dvůr A
0:10
0:10
13:60
Zápis o utkání - oficiální
11
Lokomotiva Zdice A SPORT EDEN Beroun
10:0
10:0
60:6
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol Králův Dvůr B TK Hořovice
8:2
8:2
53:20
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018 (NT do 7.6.)
13
volno Sokol Králův Dvůr B
0:0
 
 
 
14
TK Hořovice Lokomotiva Zdice A
3:7
3:7
19:52
Zápis o utkání - oficiální
15
SPORT EDEN Beroun Spartak Hořovice
7:3
7:3
50:31
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Králův Dvůr A Lokomotiva Zdice B
4:6
4:6
41:53
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018 (NT do 20.6.)
17
Sokol Králův Dvůr A volno
0:0
 
 
 
18
Lokomotiva Zdice B SPORT EDEN Beroun
7:3
7:3
53:33
Zápis o utkání - oficiální
19
Spartak Hořovice TK Hořovice
4:6
4:6
39:48
Zápis o utkání - oficiální
20
Lokomotiva Zdice A Sokol Králův Dvůr B
10:0
10:0
60:4
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018 (NT do 27.6.)
21
volno Lokomotiva Zdice A
0:0
 
 
 
22
Sokol Králův Dvůr B Spartak Hořovice
8:2
8:2
55:27
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Hořovice Lokomotiva Zdice B
1:9
1:9
12:56
Zápis o utkání - oficiální
24
SPORT EDEN Beroun Sokol Králův Dvůr A
3:7
3:7
30:51
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018 (NT do 1.7.)
25
SPORT EDEN Beroun volno
0:0
 
 
 
26
Sokol Králův Dvůr A TK Hořovice
10:0
10:0
60:10
Zápis o utkání - oficiální
27
Lokomotiva Zdice B Sokol Králův Dvůr B
9:1
9:1
60:21
Zápis o utkání - oficiální
28
Spartak Hořovice Lokomotiva Zdice A
0:0