Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: babytenis

88 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina H

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Žiželice A
Tisknout
7
0
60:10
60:10
386:153
14
2
Slavoj Čerčany
Tisknout
6
1
51:19
51:19
360:214
13
3
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A
Tisknout
4
3
35:35
35:35
290:294
11
4
Spartak Vlašim A
Tisknout
3
3
36:34
36:34
277:263
9
5
Tsport Votice o.s.
Tisknout
3
3
34:36
34:36
300:292
9
6
TK Radošovice A
Tisknout
2
4
39:31
39:31
302:262
8
7
Sparta Kutná Hora
Tisknout
1
5
24:46
24:46
200:324
7
8
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
Tisknout
0
7
1:69
1:69
107:420
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
6.5.2017 (NT do 16.5.)
1
Tsport Votice o.s. Slavoj Čerčany
2:8
2:8
42:54
Zápis o utkání - oficiální
2
Sparta Kutná Hora Slavoj Žiželice A
0:10
0:10
5:60
Zápis o utkání - oficiální
3
Spartak Vlašim A TK Radošovice A
5:5
5:5
37:37
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A
0:10
0:10
27:60
Zápis o utkání - oficiální
2
13.5.2017 (NT do 23.5.)
5
Slavoj Čerčany TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
10:0
10:0
60:1
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A Spartak Vlašim A
5:5
5:5
34:41
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Radošovice A Sparta Kutná Hora
9:1
9:1
58:18
Zápis o utkání - oficiální
8
Slavoj Žiželice A Tsport Votice o.s.
8:2
8:2
56:27
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2017 (NT do 30.5.)
9
Slavoj Žiželice A Slavoj Čerčany
7:3
7:3
51:33
Zápis o utkání - oficiální
10
Tsport Votice o.s. TK Radošovice A
5:5
5:5
45:43
Zápis o utkání - oficiální
11
Sparta Kutná Hora TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A
5:5
5:5
30:37
Zápis o utkání - oficiální
12
Spartak Vlašim A TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
10:0
10:0
61:14
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2017 (NT do 7.6.)
13
Slavoj Čerčany Spartak Vlašim A
8:2
8:2
54:25
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B Sparta Kutná Hora
1:9
1:9
29:58
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A Tsport Votice o.s.
5:5
5:5
42:40
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Radošovice A Slavoj Žiželice A
2:8
2:8
29:56
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2017 (NT do 20.6.)
17
TK Radošovice A Slavoj Čerčany
4:6
4:6
36:41
Zápis o utkání - oficiální
18
Slavoj Žiželice A TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A
10:0
10:0
61:23
Zápis o utkání - oficiální
19
Tsport Votice o.s. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
10:0
10:0
61:21
Zápis o utkání - oficiální
20
Sparta Kutná Hora Spartak Vlašim A
4:6
4:6
35:40
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2017 (NT do 27.6.)
21
Slavoj Čerčany Sparta Kutná Hora
10:0
10:0
62:16
Zápis o utkání - oficiální
22
Spartak Vlašim A Tsport Votice o.s.
5:5
5:5
38:47
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B Slavoj Žiželice A
0:10
0:10
1:60
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A TK Radošovice A
6:4
6:4
51:39
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2017 (NT do 6.7.)
25
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. A Slavoj Čerčany
4:6
4:6
43:56
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Radošovice A TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
10:0
10:0
60:14
Zápis o utkání - oficiální
27
Slavoj Žiželice A Spartak Vlašim A
7:3
7:3
42:35
Zápis o utkání - oficiální
28
Tsport Votice o.s. Sparta Kutná Hora
5:5
5:5
38:38
Zápis o utkání - oficiální