Český tenisový svaz
Název:
Hamerský babytenisový okruh
Datum:
20.-20.06.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (200)
Místo konání:
Praha Záběhlice
Kódové číslo:
916550
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 13:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3
10600 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
havelka.ladislav@gmail.com
Internet:
www.hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Hamerský babytenisový okruh je tvořen 8 turnaji.

Do celkového pořadí se počítají všechny akce.

Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění.

Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v zimním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.

Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.

Ladislav Havelka
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Čižinská Mia 29.02.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav  
01.04.2020 00:09:34
2.
Podestát Tadeáš 21.04.2011 LTC Domažlice  
01.04.2020 00:40:27
3.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun  
01.04.2020 13:49:32
4.
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha  
04.04.2020 11:44:53
5.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha  
10.04.2020 06:53:13
6.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
13.04.2020 21:33:21
7.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
19.04.2020 22:16:34
8.
Nováček Bořivoj 12.06.2011 LTC Houštka  
21.04.2020 11:58:09
9.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice  
29.04.2020 19:51:12
10.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec  
01.05.2020 09:05:52
11.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.  
03.05.2020 20:16:35
12.
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé  
03.05.2020 20:50:05
13.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s.  
11.05.2020 22:48:58
14.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s.  
11.05.2020 22:54:55
15.
Germala Robert 02.04.2012 SK HAMR, z.s.  
12.05.2020 01:05:13
16.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Neridé  
15.05.2020 08:12:33
17.
Hron Lukáš 13.03.2011 LTC Modřany 2005  
16.05.2020 20:57:33
18.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec  
18.05.2020 15:47:01
19.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha  
19.05.2020 23:11:30
20.
Kolářová Viktorie 31.01.2011 TGC Kunratice  
20.05.2020 09:12:09
21.
Střihavková Nela 15.03.2011 LTC Slovan Kladno  
21.05.2020 05:43:33
22.
Zikmund Adam 29.01.2013 TK Sparta Praha  
21.05.2020 20:52:10
23.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
25.05.2020 08:45:22
24.
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha  
26.05.2020 03:37:01
25.
Zídková Veronika 12.10.2011 SK HAMR, z.s.  
27.05.2020 18:14:44
26.
Vlček Štěpán 01.03.2011 SK HAMR, z.s.  
28.05.2020 16:52:48
27.
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice  
28.05.2020 20:05:45
28.
Jakoubkova Anna 04.04.2011 Sokol Praha Dejvice  
28.05.2020 21:35:48
29.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
28.05.2020 21:57:36
30.
Dušek Lukáš 30.10.2011 TJ Horní Měcholupy  
28.05.2020 22:55:19
31.
Hájek Petr 09.03.2011 SK HAMR, z.s.  
29.05.2020 11:32:37
32.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice  
29.05.2020 22:49:31
33.
Vondráček Samuel Cristian 06.04.2011 I.ČLTK Praha  
30.05.2020 07:49:16
34.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz.  
30.05.2020 21:30:47
35.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí  
31.05.2020 15:37:18
36.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín  
02.06.2020 14:59:47
37.
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé  
02.06.2020 17:45:16
38.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
03.06.2020 07:03:09
39.
Burešová Karolína 23.01.2012 TK Sparta Praha  
03.06.2020 14:46:04
40.
Kurylova Nicole 04.07.2013 SK HAMR, z.s.  
03.06.2020 20:57:56

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlík Jan 12.04.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno hráčem
12.05.2020 09:24:28
2.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec odhlášeno hráčem
31.05.2020 13:17:26