Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
20.-20.06. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916550 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 13:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Hamerský babytenisový okruh je tvořen 8 turnaji.
Do celkového pořadí se počítají všechny akce.
Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění.
Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v zimním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.
Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.
Ladislav Havelka |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Podestát Tadeáš |
21.04.2011 |
LTC Domažlice |
|
|
|
volná karta |
01.04.2020 00:40:27 |
2. |
Tvrzská Amélie |
21.03.2011 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
volná karta |
01.04.2020 13:49:32 |
3. |
Flekalová Lucie |
21.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
volná karta |
04.04.2020 11:44:53 |
4. |
Marešová Beata |
12.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
10.04.2020 06:53:13 |
5. |
Řehoř Benjamín |
30.03.2012 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
volná karta |
13.04.2020 21:33:21 |
6. |
Hovorka Hugo |
21.04.2011 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
volná karta |
19.04.2020 22:16:34 |
7. |
Nováček Bořivoj |
12.06.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
21.04.2020 11:58:09 |
8. |
Staněk Miroslav |
15.07.2011 |
TK Radošovice |
|
|
|
volná karta |
29.04.2020 19:51:12 |
9. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
01.05.2020 09:05:52 |
10. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
03.05.2020 20:16:35 |
11. |
Michna Lisa |
26.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
11.05.2020 22:48:58 |
12. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
11.05.2020 22:54:55 |
13. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
16.05.2020 20:57:33 |
14. |
Jaroš Vojta |
26.02.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
18.05.2020 15:47:01 |
15. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
19.05.2020 23:11:30 |
16. |
Kolářová Viktorie |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
volná karta |
20.05.2020 09:12:09 |
17. |
Zikmund Adam |
29.01.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
21.05.2020 20:52:10 |
18. |
Kubíková Kateřina |
05.04.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
26.05.2020 03:37:01 |
19. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
27.05.2020 18:14:44 |
20. |
Vlček Štěpán |
01.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
28.05.2020 16:52:48 |
21. |
Bělohlávek Petr |
11.01.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
volná karta |
28.05.2020 21:57:36 |
22. |
Dušek Lukáš |
30.10.2011 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
28.05.2020 22:55:19 |
23. |
Hájek Petr |
09.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
29.05.2020 11:32:37 |
24. |
Hrnčířová Anna |
06.09.2011 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
volná karta |
29.05.2020 22:49:31 |
25. |
Phillipová Denisa |
28.02.2011 |
SK Štětí |
|
|
|
volná karta |
31.05.2020 15:37:18 |
26. |
Pěnčíková Tereza |
25.06.2011 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
volná karta |
03.06.2020 07:03:09 |
27. |
Burešová Karolína |
23.01.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
03.06.2020 14:46:04 |
28. |
Kurylová Nicole |
04.07.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
03.06.2020 20:57:56 |
29. |
Wollner Filip |
28.06.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
06.06.2020 20:14:14 |
30. |
Tmějová Nela |
16.04.2012 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
volná karta |
07.06.2020 09:55:29 |
31. |
Witošová Adéla |
28.05.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
14.06.2020 15:01:06 |
32. |
Pírková Ema |
17.06.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
15.06.2020 07:08:43 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčíková Viktorie |
03.01.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
15.05.2020 08:12:33 |
2. |
Kafka Michal |
22.05.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
|
28.05.2020 20:05:45 |
3. |
Jakoubkova Anna |
04.04.2011 |
- |
|
|
|
|
28.05.2020 21:35:48 |
4. |
Urbánek Lukáš |
23.08.2011 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
|
|
|
|
07.06.2020 22:57:31 |
5. |
Sedláčková Sára |
17.01.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
|
08.06.2020 07:14:09 |
6. |
Bervid William |
23.05.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
09.06.2020 11:38:30 |
7. |
Coxon Ben |
06.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
14.06.2020 17:48:44 |
8. |
Fáčková Tereza |
07.12.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
17.06.2020 07:02:38 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Havlík Jan |
12.04.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.05.2020 09:24:28 |
2. |
Šebístková Tereza |
23.03.2012 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2020 13:17:26 |
3. |
Datlová Tina |
07.10.2011 |
TK Neridé |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2020 17:42:51 |
4. |
Kouba Jáchym |
28.12.2011 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2020 08:06:07 |
5. |
Germala Robert |
02.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2020 22:18:25 |
6. |
Mikeš David |
06.07.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.06.2020 19:52:55 |
7. |
Rak Denis |
08.07.2011 |
LTC Kolín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2020 12:30:26 |
8. |
Čižinská Mia |
29.02.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2020 13:35:00 |
9. |
Vondráček Samuel Cristian |
06.04.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
18.06.2020 10:43:25 |
10. |
Střihavková Nela |
15.03.2011 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
18.06.2020 12:53:29 |
11. |
Polnicka Sofie |
17.02.2011 |
TK Neridé |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
18.06.2020 17:16:14 |
|